Nelonen
KaVo KaVo - IkU IkU
klo 18:30
Vitonen
FC Kangasala FC Kangasala - Loiske/2 Loiske/2
29.4. 14:00
M45 Kakkonen
KaVo KaVo - FC TEIVO FC TEIVO
2.5. 20:00
P13 Liiga
FC Kangasala FC Kangasala - LeKi-futis/Valkoinen LeKi-futis/Valkoinen
3.5. 19:30
P11 Kakkonen
FC Kangasala/Valkoinen FC Kangasala/Valkoinen - LaVe LaVe
4.5. 18:00
P11 Kakkonen
IkU IkU - PYRY PYRY
4.5. 18:00
P11 Kakkonen
IkU IkU - FC Kangasala/Valkoinen FC Kangasala/Valkoinen
4.5. 18:35
P11 Kakkonen
PYRY PYRY - LaVe LaVe
4.5. 18:35
P11 Kakkonen
FC Kangasala/Valkoinen FC Kangasala/Valkoinen - PYRY PYRY
4.5. 19:10
P11 Kakkonen
LaVe LaVe - IkU IkU
4.5. 19:10
Seiska
KU-68 KU-68 - FC Kangasala/2 FC Kangasala/2
5.5. 11:00
P14 Liiga
FC Kangasala FC Kangasala - Ilves/FS04 Keltainen Ilves/FS04 Keltainen
5.5. 15:00
T15 7v7
FC Kangasala FC Kangasala - Apassit Apassit
6.5. 12:30
P12 Liiga
FC Kangasala/Musta FC Kangasala/Musta - NoPS/Keltainen NoPS/Keltainen
6.5. 14:00
P13 Kakkonen
FC Kangasala/Haukat FC Kangasala/Haukat - Ylöjärven Ilves/Punainen Ylöjärven Ilves/Punainen
7.5. 18:30
P12 Ykkönen
FC Kangasala/Punainen FC Kangasala/Punainen - TPV/Punainen TPV/Punainen
8.5. 19:30
T11 Ykkönen
FC Kangasala FC Kangasala - FC Nokia/-07 sinvalk FC Nokia/-07 sinvalk
9.5. 17:30
T11 Ykkönen
HJS HJS - UrPS UrPS
9.5. 17:30
T11 Ykkönen
Apassit Apassit - FC Nokia/-07 sinvalk FC Nokia/-07 sinvalk
9.5. 17:55
T11 Ykkönen
FC Kangasala FC Kangasala - HJS HJS
9.5. 17:55
T11 Ykkönen
UrPS UrPS - Apassit Apassit
9.5. 18:20
T11 Ykkönen
FC Nokia/-07 sinvalk FC Nokia/-07 sinvalk - HJS HJS
9.5. 18:20
T11 Ykkönen
FC Nokia/-07 sinvalk FC Nokia/-07 sinvalk - UrPS UrPS
9.5. 19:00
T11 Ykkönen
Apassit Apassit - FC Kangasala FC Kangasala
9.5. 19:00
T11 Ykkönen
UrPS UrPS - FC Kangasala FC Kangasala
9.5. 19:25
T11 Ykkönen
HJS HJS - Apassit Apassit
9.5. 19:25
P15 Liiga
FC Kangasala/musta FC Kangasala/musta - Ilves/Keltainen Ilves/Keltainen
10.5. 13:00
Vitonen
FC Kangasala FC Kangasala - Härmä Härmä
10.5. 19:00
P12 Kakkonen
FC Kangasala/Valkoinen FC Kangasala/Valkoinen - PJK/Valkoinen PJK/Valkoinen
12.5. 13:00
Seiska
FC Kangasala/2 FC Kangasala/2 - PiPo-79 PiPo-79
12.5. 15:00
P14 Liiga
FC Kangasala FC Kangasala - FJK FJK
14.5. 19:15
P11 Liiga Super (2)
FC Kangasala/Musta FC Kangasala/Musta - FC Haka-j/Valkoinen FC Haka-j/Valkoinen
15.5. 17:30
P11 Liiga Super (2)
PYRY PYRY - Ilves/-08 Alfa Ilves/-08 Alfa
15.5. 17:30
P11 Liiga Super (2)
PJK PJK - FC Haka-j/Valkoinen FC Haka-j/Valkoinen
15.5. 17:55
P11 Liiga Super (2)
FC Kangasala/Musta FC Kangasala/Musta - PYRY PYRY
15.5. 17:55
P11 Liiga Super (2)
Ilves/-08 Alfa Ilves/-08 Alfa - PJK PJK
15.5. 18:20
P11 Liiga Super (2)
FC Haka-j/Valkoinen FC Haka-j/Valkoinen - PYRY PYRY
15.5. 18:20
P11 Liiga Super (2)
FC Haka-j/Valkoinen FC Haka-j/Valkoinen - Ilves/-08 Alfa Ilves/-08 Alfa
15.5. 19:00
P11 Liiga Super (2)
PJK PJK - FC Kangasala/Musta FC Kangasala/Musta
15.5. 19:00
P11 Liiga Super (2)
Ilves/-08 Alfa Ilves/-08 Alfa - FC Kangasala/Musta FC Kangasala/Musta
15.5. 19:25
P11 Liiga Super (2)
PYRY PYRY - PJK PJK
15.5. 19:25
Nelonen
KaVo KaVo - LeKi-futis LeKi-futis
16.5. 18:30
P9 Kakkonen
FC Vapsi FC Vapsi - MouMa MouMa
17.5. 17:30
P9 Kakkonen
FC Kangasala FC Kangasala - PJK/ Valkoinen PJK/ Valkoinen
17.5. 17:30
P9 Kakkonen
FC Kangasala FC Kangasala - FC Vapsi FC Vapsi
17.5. 17:55
P9 Kakkonen
IkU IkU - PJK/ Valkoinen PJK/ Valkoinen
17.5. 17:55
P9 Kakkonen
PJK/ Valkoinen PJK/ Valkoinen - FC Vapsi FC Vapsi
17.5. 18:20
P9 Kakkonen
MouMa MouMa - IkU IkU
17.5. 18:20
P9 Kakkonen
IkU IkU - FC Kangasala FC Kangasala
17.5. 19:00
P9 Kakkonen
PJK/ Valkoinen PJK/ Valkoinen - MouMa MouMa
17.5. 19:00
P9 Kakkonen
FC Vapsi FC Vapsi - IkU IkU
17.5. 19:25
P9 Kakkonen
MouMa MouMa - FC Kangasala FC Kangasala
17.5. 19:25
P7 Ykkönen
FC Kangasala FC Kangasala - UrPS UrPS
18.5. 17:15
P7 Ykkönen
UrPS UrPS - FJK/Valkoinen FJK/Valkoinen
18.5. 18:00
P7 Ykkönen
FJK/Valkoinen FJK/Valkoinen - FC Kangasala FC Kangasala
18.5. 18:45
P13 Liiga
FC Kangasala FC Kangasala - HJS HJS
18.5. 19:45
Seiska
KU-68 KU-68 - Ilves/3 Ilves/3
19.5. 11:00
Vitonen
FC Kangasala FC Kangasala - Ylöjärven Ilves Ylöjärven Ilves
19.5. 15:00
P15 Ykkönen
FC Kangasala/punainen FC Kangasala/punainen - HJS/sininen HJS/sininen
19.5. 17:30
T13 Ykkönen
FC Kangasala FC Kangasala - Apassit Apassit
20.5. 14:30
M50
KaVo KaVo - Universtas/50 Universtas/50
20.5. 19:00
P12 Liiga
FC Kangasala/Musta FC Kangasala/Musta - Apassit/punainen Apassit/punainen
22.5. 19:30
P9 Liiga Valio (3)
PJK/ Sininen PJK/ Sininen - Ylöjärven Ilves/Punainen Ylöjärven Ilves/Punainen
23.5. 17:30
P9 Liiga Valio (3)
FC Kangasala FC Kangasala - Ilves/-10 Alfa Ilves/-10 Alfa
23.5. 17:30
P9 Liiga Valio (3)
FC Kangasala FC Kangasala - PJK/ Sininen PJK/ Sininen
23.5. 17:55
P9 Liiga Valio (3)
TPV/Valkoinen TPV/Valkoinen - Ilves/-10 Alfa Ilves/-10 Alfa
23.5. 17:55
P9 Liiga Valio (3)
Ilves/-10 Alfa Ilves/-10 Alfa - PJK/ Sininen PJK/ Sininen
23.5. 18:20
P9 Liiga Valio (3)
Ylöjärven Ilves/Punainen Ylöjärven Ilves/Punainen - TPV/Valkoinen TPV/Valkoinen
23.5. 18:20
P9 Liiga Valio (3)
TPV/Valkoinen TPV/Valkoinen - FC Kangasala FC Kangasala
23.5. 19:00
P9 Liiga Valio (3)
Ilves/-10 Alfa Ilves/-10 Alfa - Ylöjärven Ilves/Punainen Ylöjärven Ilves/Punainen
23.5. 19:00
P9 Liiga Valio (3)
PJK/ Sininen PJK/ Sininen - TPV/Valkoinen TPV/Valkoinen
23.5. 19:25
P9 Liiga Valio (3)
Ylöjärven Ilves/Punainen Ylöjärven Ilves/Punainen - FC Kangasala FC Kangasala
23.5. 19:25
M35 Ykkönen
KaVo KaVo - TP-T TP-T
23.5. 20:30
T9 Liiga
HJS HJS - FC Nokia/09 valk FC Nokia/09 valk
24.5. 17:30
T9 Liiga
FC Kangasala FC Kangasala - FC Nokia/09sinvalk FC Nokia/09sinvalk
24.5. 17:30
T9 Liiga
FC Kangasala FC Kangasala - HJS HJS
24.5. 17:55
T9 Liiga
Apassit/punainen Apassit/punainen - FC Nokia/09sinvalk FC Nokia/09sinvalk
24.5. 17:55
T9 Liiga
FC Nokia/09sinvalk FC Nokia/09sinvalk - HJS HJS
24.5. 18:20
T9 Liiga
FC Nokia/09 valk FC Nokia/09 valk - Apassit/punainen Apassit/punainen
24.5. 18:20
T9 Liiga
Apassit/punainen Apassit/punainen - FC Kangasala FC Kangasala
24.5. 19:00
T9 Liiga
FC Nokia/09sinvalk FC Nokia/09sinvalk - FC Nokia/09 valk FC Nokia/09 valk
24.5. 19:00
T9 Liiga
HJS HJS - Apassit/punainen Apassit/punainen
24.5. 19:25
T9 Liiga
FC Nokia/09 valk FC Nokia/09 valk - FC Kangasala FC Kangasala
24.5. 19:25
P12 Ykkönen
FC Kangasala/Punainen FC Kangasala/Punainen - Ilves/T06 Ilves/T06
25.5. 19:30
P13 Kakkonen
FC Kangasala/Haukat FC Kangasala/Haukat - MouMa MouMa
26.5. 14:00
P12 Kakkonen
FC Kangasala/Valkoinen FC Kangasala/Valkoinen - Pyry Pyry
26.5. 15:30
T15 7v7
FC Kangasala FC Kangasala - ParVi ParVi
27.5. 12:00
Seiska
FC Kangasala/2 FC Kangasala/2 - ViiPV ViiPV
27.5. 14:00
P13 Liiga
FC Kangasala FC Kangasala - Ilves/keltainen Ilves/keltainen
28.5. 19:45
P15 Liiga
FC Kangasala/musta FC Kangasala/musta - PadY/LaVe YJ PadY/LaVe YJ
29.5. 19:30
P8 Ykkönen
FC Kangasala FC Kangasala - Ylöjärven Ilves Punainen Ylöjärven Ilves Punainen
30.5. 17:15
P8 Ykkönen
Ylöjärven Ilves Punainen Ylöjärven Ilves Punainen - LeKi-futis/ Musta LeKi-futis/ Musta
30.5. 18:00
P8 Ykkönen
LeKi-futis/ Musta LeKi-futis/ Musta - FC Kangasala FC Kangasala
30.5. 18:45
M45 Kakkonen
KaVo KaVo - GOTHAM CITY FC GOTHAM CITY FC
30.5. 20:00
M55
KaVo KaVo - TKT TKT
30.5. 20:00
P15 Ykkönen
FC Kangasala/punainen FC Kangasala/punainen - TPV/Valkoinen TPV/Valkoinen
31.5. 20:00
M60
KaVo KaVo - Ilves/60 Ilves/60
1.6. 18:30
P12 Liiga
FC Kangasala/Musta FC Kangasala/Musta - JanPa JanPa
3.6. 13:00
Seiska
FC Kangasala/2 FC Kangasala/2 - HirPy HirPy
3.6. 15:00
P14 Liiga
FC Kangasala FC Kangasala - Ilves/Jaakonmäki Ilves/Jaakonmäki
3.6. 17:15
T13 Ykkönen
FC Kangasala FC Kangasala - FC Nokia/05 Valk FC Nokia/05 Valk
5.6. 19:45
P7 Ykkönen
FC Kangasala FC Kangasala - Tuisku Tuisku
6.6. 17:15
P7 Ykkönen
Tuisku Tuisku - ViiPV/Punainen ViiPV/Punainen
6.6. 18:00
P7 Ykkönen
ViiPV/Punainen ViiPV/Punainen - FC Kangasala FC Kangasala
6.6. 18:45
P13 Liiga
FC Kangasala FC Kangasala - TaFA/-05 TaFA/-05
6.6. 19:45
P10 Kakkonen
FC Kangasala/Punainen FC Kangasala/Punainen - Tuisku Tuisku
7.6. 17:30
P10 Kakkonen
PJK/ Musta PJK/ Musta - Pato Pato
7.6. 17:30
P10 Kakkonen
FC Ryske FC Ryske - Tuisku Tuisku
7.6. 17:55
P10 Kakkonen
FC Kangasala/Punainen FC Kangasala/Punainen - PJK/ Musta PJK/ Musta
7.6. 17:55
P10 Kakkonen
Pato Pato - FC Ryske FC Ryske
7.6. 18:20
P10 Kakkonen
Tuisku Tuisku - PJK/ Musta PJK/ Musta
7.6. 18:20
P10 Kakkonen
Tuisku Tuisku - Pato Pato
7.6. 19:00
P10 Kakkonen
FC Ryske FC Ryske - FC Kangasala/Punainen FC Kangasala/Punainen
7.6. 19:00
P10 Kakkonen
Pato Pato - FC Kangasala/Punainen FC Kangasala/Punainen
7.6. 19:25
P10 Kakkonen
PJK/ Musta PJK/ Musta - FC Ryske FC Ryske
7.6. 19:25
P13 Kakkonen
FC Kangasala/Haukat FC Kangasala/Haukat - FC Vapsi/sininen FC Vapsi/sininen
11.6. 19:30
P12 Kakkonen
FC Kangasala/Valkoinen FC Kangasala/Valkoinen - TPV/Vihreä TPV/Vihreä
11.6. 19:45
P15 Liiga
FC Kangasala/musta FC Kangasala/musta - PJK/NoPS YJ PJK/NoPS YJ
12.6. 19:45
P9 Ykkönen
Apassit Apassit - NoPS/Valkoinen NoPS/Valkoinen
13.6. 17:30
P9 Ykkönen
FC Kangasala FC Kangasala - Ilves/T08-T09 Ilves/T08-T09
13.6. 17:30
P9 Ykkönen
FC Kangasala FC Kangasala - Apassit Apassit
13.6. 17:55
P9 Ykkönen
Valo Valo - Ilves/T08-T09 Ilves/T08-T09
13.6. 17:55
P9 Ykkönen
Ilves/T08-T09 Ilves/T08-T09 - Apassit Apassit
13.6. 18:20
P9 Ykkönen
NoPS/Valkoinen NoPS/Valkoinen - Valo Valo
13.6. 18:20
P9 Ykkönen
Valo Valo - FC Kangasala FC Kangasala
13.6. 19:00
P9 Ykkönen
Ilves/T08-T09 Ilves/T08-T09 - NoPS/Valkoinen NoPS/Valkoinen
13.6. 19:00
P9 Ykkönen
Apassit Apassit - Valo Valo
13.6. 19:25
P9 Ykkönen
NoPS/Valkoinen NoPS/Valkoinen - FC Kangasala FC Kangasala
13.6. 19:25
P12 Liiga
FC Kangasala/Musta FC Kangasala/Musta - Ilves/-07 Alfa Ilves/-07 Alfa
13.6. 20:00
P11 Ykkönen
FC Kangasala/Punainen FC Kangasala/Punainen - Tuisku Tuisku
14.6. 17:30
P11 Ykkönen
NoPS/Valkoinen NoPS/Valkoinen - Loiske Loiske
14.6. 17:30
P11 Ykkönen
FC Vapsi/sininen FC Vapsi/sininen - Tuisku Tuisku
14.6. 17:55
P11 Ykkönen
FC Kangasala/Punainen FC Kangasala/Punainen - NoPS/Valkoinen NoPS/Valkoinen
14.6. 17:55
P11 Ykkönen
Loiske Loiske - FC Vapsi/sininen FC Vapsi/sininen
14.6. 18:20
P11 Ykkönen
Tuisku Tuisku - NoPS/Valkoinen NoPS/Valkoinen
14.6. 18:20
P11 Ykkönen
Tuisku Tuisku - Loiske Loiske
14.6. 19:00
P11 Ykkönen
FC Vapsi/sininen FC Vapsi/sininen - FC Kangasala/Punainen FC Kangasala/Punainen
14.6. 19:00
P11 Ykkönen
Loiske Loiske - FC Kangasala/Punainen FC Kangasala/Punainen
14.6. 19:25
P11 Ykkönen
NoPS/Valkoinen NoPS/Valkoinen - FC Vapsi/sininen FC Vapsi/sininen
14.6. 19:25
T15 7v7
FC Kangasala FC Kangasala - FC Vapsi FC Vapsi
14.6. 20:15
P7 Ykkönen
FC Kangasala FC Kangasala - Valo Valo
15.6. 17:30
P7 Ykkönen
Valo Valo - IPa IPa
15.6. 18:15
P7 Ykkönen
IPa IPa - FC Kangasala FC Kangasala
15.6. 19:00
P12 Ykkönen
FC Kangasala/Punainen FC Kangasala/Punainen - LeKi-futis/Valkoinen LeKi-futis/Valkoinen
15.6. 19:30
P15 Liiga
FC Kangasala/musta FC Kangasala/musta - HJS HJS
18.6. 19:30
P8 Liiga Super (2)
TPV/Valkoinen TPV/Valkoinen - NoPS/-11 NoPS/-11
19.6. 18:00
P8 Liiga Super (2)
FC Kangasala FC Kangasala - LeKi-futis/Valkoinen LeKi-futis/Valkoinen
19.6. 18:00
P8 Liiga Super (2)
FC Kangasala FC Kangasala - TPV/Valkoinen TPV/Valkoinen
19.6. 18:25
P8 Liiga Super (2)
Apassit/punainen Apassit/punainen - LeKi-futis/Valkoinen LeKi-futis/Valkoinen
19.6. 18:25
P8 Liiga Super (2)
LeKi-futis/Valkoinen LeKi-futis/Valkoinen - TPV/Valkoinen TPV/Valkoinen
19.6. 18:50
P8 Liiga Super (2)
NoPS/-11 NoPS/-11 - Apassit/punainen Apassit/punainen
19.6. 18:50
P8 Liiga Super (2)
Apassit/punainen Apassit/punainen - FC Kangasala FC Kangasala
19.6. 19:30
P8 Liiga Super (2)
LeKi-futis/Valkoinen LeKi-futis/Valkoinen - NoPS/-11 NoPS/-11
19.6. 19:30
P8 Liiga Super (2)
TPV/Valkoinen TPV/Valkoinen - Apassit/punainen Apassit/punainen
19.6. 19:55
P8 Liiga Super (2)
NoPS/-11 NoPS/-11 - FC Kangasala FC Kangasala
19.6. 19:55
P10 Liiga Valio (3)
FC Kangasala/Musta FC Kangasala/Musta - Ilves/Keltainen Ilves/Keltainen
20.6. 17:30
P10 Liiga Valio (3)
Loiske Loiske - LeKi-futis/Valkoinen LeKi-futis/Valkoinen
20.6. 17:30
P10 Liiga Valio (3)
Apassit/valkoinen Apassit/valkoinen - Ilves/Keltainen Ilves/Keltainen
20.6. 17:55
P10 Liiga Valio (3)
FC Kangasala/Musta FC Kangasala/Musta - Loiske Loiske
20.6. 17:55
P10 Liiga Valio (3)
LeKi-futis/Valkoinen LeKi-futis/Valkoinen - Apassit/valkoinen Apassit/valkoinen
20.6. 18:20
P10 Liiga Valio (3)
Ilves/Keltainen Ilves/Keltainen - Loiske Loiske
20.6. 18:20
P10 Liiga Valio (3)
Ilves/Keltainen Ilves/Keltainen - LeKi-futis/Valkoinen LeKi-futis/Valkoinen
20.6. 19:00
P10 Liiga Valio (3)
Apassit/valkoinen Apassit/valkoinen - FC Kangasala/Musta FC Kangasala/Musta
20.6. 19:00
P10 Liiga Valio (3)
LeKi-futis/Valkoinen LeKi-futis/Valkoinen - FC Kangasala/Musta FC Kangasala/Musta
20.6. 19:25
P10 Liiga Valio (3)
Loiske Loiske - Apassit/valkoinen Apassit/valkoinen
20.6. 19:25
P13 Liiga
FC Kangasala FC Kangasala - Ylöjärven Ilves Ylöjärven Ilves
25.6. 19:45
T13 Ykkönen
FC Kangasala FC Kangasala - Tuisku Tuisku
26.6. 19:45
P13 Kakkonen
FC Kangasala/Haukat FC Kangasala/Haukat - Pyry Pyry
27.6. 20:00
T15 7v7
FC Kangasala FC Kangasala - IPa IPa
29.6. 19:00
P8 Ykkönen
FC Kangasala FC Kangasala - Valo/valkoinen Valo/valkoinen
5.9. 17:30
P8 Ykkönen
Valo/valkoinen Valo/valkoinen - FJK/Vihreä FJK/Vihreä
5.9. 18:15
P8 Ykkönen
FJK/Vihreä FJK/Vihreä - FC Kangasala FC Kangasala
5.9. 19:00
Näytä lisää