P17 Kolmonen
PYRY PYRY - ParVi ParVi
klo 19:30
Kutonen
FC PrTU FC PrTU - Apassit Apassit
Huomenna 11:00
Naisten Kakkonen
FC Nokia FC Nokia - Nice Futis Nice Futis
Huomenna 13:00
P15 Liiga
NoPS/PJK YJ1 NoPS/PJK YJ1 - FC Kangasala/musta FC Kangasala/musta
Huomenna 15:00
P14 AL
NoPS/YIlves YJ NoPS/YIlves YJ - TPV/Punainen TPV/Punainen
Huomenna 16:30
P12 Ykkönen
NoPS/Musta NoPS/Musta - TPV/Punainen TPV/Punainen
23.9. 11:00
P12 SuperKakkonen
Pyry Pyry - TP-49/valkoinen TP-49/valkoinen
23.9. 11:45
T18 Kakkonen
FC Nokia FC Nokia - SalPa SalPa
23.9. 13:00
Naiset 7v7
PYRY/Naiset PYRY/Naiset - ViiPV/Pallopimut ViiPV/Pallopimut
23.9. 18:00
Kutonen
PYRY PYRY - NoPS/2 NoPS/2
23.9. 19:30
T13 ELL
FC Nokia FC Nokia - HJS HJS
24.9. 19:30
P10 Liiga Valio (3)
NoPS/Keltamusta NoPS/Keltamusta - PJK/ Valkoinen PJK/ Valkoinen
25.9. 17:30
P10 Liiga Valio (3)
Apassit/valkoinen Apassit/valkoinen - TPV TPV
25.9. 17:30
P10 Liiga Valio (3)
TaPa TaPa - PJK/ Valkoinen PJK/ Valkoinen
25.9. 17:55
P10 Liiga Valio (3)
NoPS/Keltamusta NoPS/Keltamusta - Apassit/valkoinen Apassit/valkoinen
25.9. 17:55
P10 Liiga Valio (3)
TPV TPV - TaPa TaPa
25.9. 18:20
P10 Liiga Valio (3)
PJK/ Valkoinen PJK/ Valkoinen - Apassit/valkoinen Apassit/valkoinen
25.9. 18:20
P10 Liiga Valio (3)
PJK/ Valkoinen PJK/ Valkoinen - TPV TPV
25.9. 19:00
P10 Liiga Valio (3)
TaPa TaPa - NoPS/Keltamusta NoPS/Keltamusta
25.9. 19:00
P10 Liiga Valio (3)
TPV TPV - NoPS/Keltamusta NoPS/Keltamusta
25.9. 19:25
P10 Liiga Valio (3)
Apassit/valkoinen Apassit/valkoinen - TaPa TaPa
25.9. 19:25
T12 Liiga
FC Nokia/-07 Sin FC Nokia/-07 Sin - Apassit Apassit
26.9. 18:15
T13 Liiga
FC Nokia/05 Valk FC Nokia/05 Valk - FC Kangasala FC Kangasala
26.9. 18:15
Naiset Nelonen
FC Nokia/2 FC Nokia/2 - Tampere United Tampere United
26.9. 19:30
P12 SuperLiiga
NoPS/Keltainen NoPS/Keltainen - HJS/valkoinen HJS/valkoinen
28.9. 19:30
P13 Ykkönen
NoPS/Valkoinen NoPS/Valkoinen - UrPS UrPS
28.9. 19:30
T15
FC Nokia/04 FC Nokia/04 - Ylöjärven Ilves Ylöjärven Ilves
29.9. 12:30
Kutonen
NoPS/2 NoPS/2 - FC PrTU FC PrTU
29.9. 18:00
P12 Ykkönen
NoPS/Musta NoPS/Musta - Pato Pato
30.9. 11:45
P12 SuperKakkonen
Pyry Pyry - HJS/sininen HJS/sininen
30.9. 11:45
Vitonen
PoNU Bk PoNU Bk - FC Melody FC Melody
30.9. 13:00
P14 AL
NoPS/YIlves YJ NoPS/YIlves YJ - Lieto Punamusta Lieto Punamusta
30.9. 15:00
P13 AL 8v8
NoPS/Keltainen NoPS/Keltainen - Ilves/-05 Beta Ilves/-05 Beta
5.10. 19:30
T13 ELL
FC Nokia FC Nokia - Valtti Valtti
6.10. 15:00
Näytä lisää