P11 Liiga Super (2)
NoPS/Keltainen NoPS/Keltainen - Ilves/-08 Alfa Ilves/-08 Alfa
24.7. 17:30
P11 Liiga Super (2)
TPV/Punainen TPV/Punainen - PJK PJK
24.7. 17:30
P11 Liiga Super (2)
ViiPV ViiPV - Ilves/-08 Alfa Ilves/-08 Alfa
24.7. 17:55
P11 Liiga Super (2)
NoPS/Keltainen NoPS/Keltainen - TPV/Punainen TPV/Punainen
24.7. 17:55
P11 Liiga Super (2)
PJK PJK - ViiPV ViiPV
24.7. 18:20
P11 Liiga Super (2)
Ilves/-08 Alfa Ilves/-08 Alfa - TPV/Punainen TPV/Punainen
24.7. 18:20
P11 Liiga Super (2)
Ilves/-08 Alfa Ilves/-08 Alfa - PJK PJK
24.7. 19:00
P11 Liiga Super (2)
ViiPV ViiPV - NoPS/Keltainen NoPS/Keltainen
24.7. 19:00
P11 Liiga Super (2)
PJK PJK - NoPS/Keltainen NoPS/Keltainen
24.7. 19:25
P11 Liiga Super (2)
TPV/Punainen TPV/Punainen - ViiPV ViiPV
24.7. 19:25
P14 AL
NoPS/YIlves YJ NoPS/YIlves YJ - TOVE TOVE
29.7. 11:00
P12 SuperLiiga
NoPS/Keltainen NoPS/Keltainen - LeKi-futis/sininen LeKi-futis/sininen
30.7. 18:00
P13 AL 8v8
NoPS/Keltainen NoPS/Keltainen - FC Halikko YJ FC Halikko YJ
30.7. 18:00
P11 Ykkönen
NoPS/Valkoinen NoPS/Valkoinen - FC Kangasala/Punainen FC Kangasala/Punainen
31.7. 17:30
P11 Ykkönen
PYRY PYRY - IkU IkU
31.7. 17:30
P11 Ykkönen
Tuisku Tuisku - FC Kangasala/Punainen FC Kangasala/Punainen
31.7. 17:55
P11 Ykkönen
NoPS/Valkoinen NoPS/Valkoinen - PYRY PYRY
31.7. 17:55
P11 Ykkönen
IkU IkU - Tuisku Tuisku
31.7. 18:20
P11 Ykkönen
FC Kangasala/Punainen FC Kangasala/Punainen - PYRY PYRY
31.7. 18:20
P11 Ykkönen
FC Kangasala/Punainen FC Kangasala/Punainen - IkU IkU
31.7. 19:00
P11 Ykkönen
Tuisku Tuisku - NoPS/Valkoinen NoPS/Valkoinen
31.7. 19:00
P11 Ykkönen
IkU IkU - NoPS/Valkoinen NoPS/Valkoinen
31.7. 19:25
P11 Ykkönen
PYRY PYRY - Tuisku Tuisku
31.7. 19:25
Kutonen
FC PrTU FC PrTU - FC Teivo FC Teivo
4.8. 11:00
P12 Liiga
NoPS/Keltamusta NoPS/Keltamusta - FC TEISKO FC TEISKO
6.8. 18:00
P10 Ykkönen
NoPS/Musta NoPS/Musta - TPV/Valkoinen TPV/Valkoinen
7.8. 17:30
P10 Ykkönen
Tuisku Tuisku - PP-70 PP-70
7.8. 17:30
P10 Ykkönen
Valo Valo - TPV/Valkoinen TPV/Valkoinen
7.8. 17:55
P10 Ykkönen
NoPS/Musta NoPS/Musta - Tuisku Tuisku
7.8. 17:55
P10 Ykkönen
PP-70 PP-70 - Valo Valo
7.8. 18:20
P10 Ykkönen
TPV/Valkoinen TPV/Valkoinen - Tuisku Tuisku
7.8. 18:20
P10 Ykkönen
TPV/Valkoinen TPV/Valkoinen - PP-70 PP-70
7.8. 19:00
P10 Ykkönen
Valo Valo - NoPS/Musta NoPS/Musta
7.8. 19:00
P10 Ykkönen
PP-70 PP-70 - NoPS/Musta NoPS/Musta
7.8. 19:25
P10 Ykkönen
Tuisku Tuisku - Valo Valo
7.8. 19:25
T11/10 Liiga TOP (1)
FC Nokia/-07 Valk FC Nokia/-07 Valk - Ylöjärven Ilves Ylöjärven Ilves
8.8. 17:30
T11/10 Liiga TOP (1)
Ilves/T08 Keltainen Ilves/T08 Keltainen - FC Nokia/08 sin FC Nokia/08 sin
8.8. 17:30
T11/10 Liiga TOP (1)
HJS/T08 HJS/T08 - Ylöjärven Ilves Ylöjärven Ilves
8.8. 17:55
T11/10 Liiga TOP (1)
FC Nokia/-07 Valk FC Nokia/-07 Valk - Ilves/T08 Keltainen Ilves/T08 Keltainen
8.8. 17:55
T11/10 Liiga TOP (1)
FC Nokia/08 sin FC Nokia/08 sin - HJS/T08 HJS/T08
8.8. 18:20
T11/10 Liiga TOP (1)
Ylöjärven Ilves Ylöjärven Ilves - Ilves/T08 Keltainen Ilves/T08 Keltainen
8.8. 18:20
T11/10 Liiga TOP (1)
Ylöjärven Ilves Ylöjärven Ilves - FC Nokia/08 sin FC Nokia/08 sin
8.8. 19:00
T11/10 Liiga TOP (1)
HJS/T08 HJS/T08 - FC Nokia/-07 Valk FC Nokia/-07 Valk
8.8. 19:00
T11/10 Liiga TOP (1)
FC Nokia/08 sin FC Nokia/08 sin - FC Nokia/-07 Valk FC Nokia/-07 Valk
8.8. 19:25
T11/10 Liiga TOP (1)
Ilves/T08 Keltainen Ilves/T08 Keltainen - HJS/T08 HJS/T08
8.8. 19:25
P12 SuperKakkonen
Pyry Pyry - TKT TKT
9.8. 17:30
P12 Ykkönen
NoPS/Musta NoPS/Musta - Ilves/T06 Ilves/T06
12.8. 12:00
Naiset 7v7
PYRY/Naiset PYRY/Naiset - PP-70 PP-70
12.8. 19:45
P12 Liiga
NoPS/Keltamusta NoPS/Keltamusta - FJK/2 FJK/2
13.8. 18:00
Naiset Nelonen
FC Nokia/2 FC Nokia/2 - TP-49 TP-49
13.8. 19:30
P14 AL
NoPS/YIlves YJ NoPS/YIlves YJ - ÅIFK/musta ÅIFK/musta
14.8. 18:30
T8
FC Nokia/2010valkoinen FC Nokia/2010valkoinen - FC Vapsi FC Vapsi
15.8. 17:30
T8
FC Vapsi FC Vapsi - Tuisku/Musta Tuisku/Musta
15.8. 18:15
T12 Liiga
FC Nokia/-07 Sin FC Nokia/-07 Sin - UrPS/06 UrPS/06
15.8. 18:15
T8
Tuisku/Musta Tuisku/Musta - FC Nokia/2010valkoinen FC Nokia/2010valkoinen
15.8. 19:00
P11 Ykkönen
PYRY PYRY - IkU IkU
16.8. 18:00
P11 Ykkönen
FC Kangasala/Punainen FC Kangasala/Punainen - NoPS/Valkoinen NoPS/Valkoinen
16.8. 18:00
P11 Ykkönen
Tuisku Tuisku - IkU IkU
16.8. 18:25
P11 Ykkönen
PYRY PYRY - FC Kangasala/Punainen FC Kangasala/Punainen
16.8. 18:25
P11 Ykkönen
NoPS/Valkoinen NoPS/Valkoinen - Tuisku Tuisku
16.8. 18:50
P11 Ykkönen
IkU IkU - FC Kangasala/Punainen FC Kangasala/Punainen
16.8. 18:50
P11 Ykkönen
IkU IkU - NoPS/Valkoinen NoPS/Valkoinen
16.8. 19:30
P11 Ykkönen
Tuisku Tuisku - PYRY PYRY
16.8. 19:30
P11 Ykkönen
NoPS/Valkoinen NoPS/Valkoinen - PYRY PYRY
16.8. 19:55
P11 Ykkönen
FC Kangasala/Punainen FC Kangasala/Punainen - Tuisku Tuisku
16.8. 19:55
Kutonen
FC PrTU FC PrTU - PYRY PYRY
18.8. 11:00
P12 SuperLiiga
NoPS/Keltainen NoPS/Keltainen - Ylöjärven Ilves Ylöjärven Ilves
19.8. 12:00
P12 Liiga
NoPS/Keltamusta NoPS/Keltamusta - JanPa JanPa
20.8. 18:00
T11/10 Liiga Super (2)
FC Nokia/08 valk FC Nokia/08 valk - Ilves/T08 Vihreä Ilves/T08 Vihreä
22.8. 17:30
T11/10 Liiga Super (2)
LeKi-futis LeKi-futis - TPV/FC Kangasala YJ TPV/FC Kangasala YJ
22.8. 17:30
T11/10 Liiga Super (2)
FC Vapsi FC Vapsi - Ilves/T08 Vihreä Ilves/T08 Vihreä
22.8. 17:55
T11/10 Liiga Super (2)
FC Nokia/08 valk FC Nokia/08 valk - LeKi-futis LeKi-futis
22.8. 17:55
T11/10 Liiga Super (2)
TPV/FC Kangasala YJ TPV/FC Kangasala YJ - FC Vapsi FC Vapsi
22.8. 18:20
T11/10 Liiga Super (2)
Ilves/T08 Vihreä Ilves/T08 Vihreä - LeKi-futis LeKi-futis
22.8. 18:20
T11/10 Liiga Super (2)
Ilves/T08 Vihreä Ilves/T08 Vihreä - TPV/FC Kangasala YJ TPV/FC Kangasala YJ
22.8. 19:00
T11/10 Liiga Super (2)
FC Vapsi FC Vapsi - FC Nokia/08 valk FC Nokia/08 valk
22.8. 19:00
T11/10 Liiga Super (2)
TPV/FC Kangasala YJ TPV/FC Kangasala YJ - FC Nokia/08 valk FC Nokia/08 valk
22.8. 19:25
T11/10 Liiga Super (2)
LeKi-futis LeKi-futis - FC Vapsi FC Vapsi
22.8. 19:25
P13 Kolmonen
Pyry Pyry - FC Kangasala/Haukat FC Kangasala/Haukat
23.8. 17:30
Naiset 7v7
PYRY/Naiset PYRY/Naiset - Apassit Apassit
26.8. 19:45
P12 Liiga
NoPS/Keltamusta NoPS/Keltamusta - FC Haka-j/Musta FC Haka-j/Musta
27.8. 18:00
Naiset Nelonen
FC Nokia/2 FC Nokia/2 - Valo Valo
27.8. 19:30
T12 Liiga
FC Nokia/06 Sin FC Nokia/06 Sin - FC Nokia/-07 Sin FC Nokia/-07 Sin
29.8. 18:15
P13 Kolmonen
Pyry Pyry - TKT TKT
30.8. 17:30
T13 ELL
FC Nokia FC Nokia - Sudet Sudet
1.9. 15:00
P12 Ykkönen
NoPS/Musta NoPS/Musta - FC Vapsi FC Vapsi
3.9. 18:00
P12 SuperLiiga
NoPS/Keltainen NoPS/Keltainen - Ilves/-07 Alfa Ilves/-07 Alfa
4.9. 18:30
T11/10 Liiga TOP (1)
FC Nokia/08 sin FC Nokia/08 sin - FC Nokia/-07 Valk FC Nokia/-07 Valk
5.9. 17:30
T11/10 Liiga TOP (1)
Ilves/T08 Keltainen Ilves/T08 Keltainen - Ylöjärven Ilves Ylöjärven Ilves
5.9. 17:30
T11/10 Liiga TOP (1)
HJS/T08 HJS/T08 - FC Nokia/-07 Valk FC Nokia/-07 Valk
5.9. 17:55
T11/10 Liiga TOP (1)
FC Nokia/08 sin FC Nokia/08 sin - Ilves/T08 Keltainen Ilves/T08 Keltainen
5.9. 17:55
T11/10 Liiga TOP (1)
Ylöjärven Ilves Ylöjärven Ilves - HJS/T08 HJS/T08
5.9. 18:20
T11/10 Liiga TOP (1)
FC Nokia/-07 Valk FC Nokia/-07 Valk - Ilves/T08 Keltainen Ilves/T08 Keltainen
5.9. 18:20
T11/10 Liiga TOP (1)
FC Nokia/-07 Valk FC Nokia/-07 Valk - Ylöjärven Ilves Ylöjärven Ilves
5.9. 19:00
T11/10 Liiga TOP (1)
HJS/T08 HJS/T08 - FC Nokia/08 sin FC Nokia/08 sin
5.9. 19:00
T11/10 Liiga TOP (1)
Ylöjärven Ilves Ylöjärven Ilves - FC Nokia/08 sin FC Nokia/08 sin
5.9. 19:25
T11/10 Liiga TOP (1)
Ilves/T08 Keltainen Ilves/T08 Keltainen - HJS/T08 HJS/T08
5.9. 19:25
Kutonen
FC PrTU FC PrTU - Valo Valo
8.9. 11:00
T15 AL
FC Nokia/03 FC Nokia/03 - FC Rauma/P-Iirot YJ 2 FC Rauma/P-Iirot YJ 2
8.9. 15:00
Kutonen
PYRY PYRY - TaFA TaFA
9.9. 19:30
P12 SuperLiiga
NoPS/Keltainen NoPS/Keltainen - Ilves/-07 Ilves/-07
10.9. 18:00
P10 Liiga TOP (1)
NoPS Keltainen NoPS Keltainen - LeKi-futis/Loiske YJ LeKi-futis/Loiske YJ
11.9. 17:30
P10 Liiga TOP (1)
TPV/-09 Punainen TPV/-09 Punainen - TaFA TaFA
11.9. 17:30
P10 Liiga TOP (1)
HJS/Sinivalkoinen HJS/Sinivalkoinen - LeKi-futis/Loiske YJ LeKi-futis/Loiske YJ
11.9. 17:55
P10 Liiga TOP (1)
NoPS Keltainen NoPS Keltainen - TPV/-09 Punainen TPV/-09 Punainen
11.9. 17:55
P10 Liiga TOP (1)
TaFA TaFA - HJS/Sinivalkoinen HJS/Sinivalkoinen
11.9. 18:20
P10 Liiga TOP (1)
LeKi-futis/Loiske YJ LeKi-futis/Loiske YJ - TPV/-09 Punainen TPV/-09 Punainen
11.9. 18:20
P10 Liiga TOP (1)
LeKi-futis/Loiske YJ LeKi-futis/Loiske YJ - TaFA TaFA
11.9. 19:00
P10 Liiga TOP (1)
HJS/Sinivalkoinen HJS/Sinivalkoinen - NoPS Keltainen NoPS Keltainen
11.9. 19:00
P10 Liiga TOP (1)
TaFA TaFA - NoPS Keltainen NoPS Keltainen
11.9. 19:25
P10 Liiga TOP (1)
TPV/-09 Punainen TPV/-09 Punainen - HJS/Sinivalkoinen HJS/Sinivalkoinen
11.9. 19:25
T12 Liiga
FC Nokia/06 Sin FC Nokia/06 Sin - Apassit Apassit
12.9. 18:15
Naiset Nelonen
FC Nokia/2 FC Nokia/2 - PJK PJK
12.9. 19:30
Naiset 7v7
PYRY/Naiset PYRY/Naiset - I-Kissat I-Kissat
13.9. 19:15
Seiska
Kristallipalatsi Kristallipalatsi - FC HaPa FC HaPa
14.9. 19:45
T13 ELL
FC Nokia FC Nokia - FC Honka FC Honka
15.9. 14:00
Vitonen
PoNU Bk PoNU Bk - UrPS UrPS
15.9. 16:00
Kutonen
NoPS/2 NoPS/2 - FC Vapsi FC Vapsi
15.9. 18:00
P12 Liiga
NoPS/Keltamusta NoPS/Keltamusta - Apassit/punainen Apassit/punainen
17.9. 18:00
P11 Liiga Extra (4)
NoPS/Musta NoPS/Musta - FC Haka-j/Musta FC Haka-j/Musta
18.9. 17:30
P11 Liiga Extra (4)
HJS/valkosininen HJS/valkosininen - Ilves/-07 Vihreä Ilves/-07 Vihreä
18.9. 17:30
P11 Liiga Extra (4)
FJK/Sinivalkoinen FJK/Sinivalkoinen - FC Haka-j/Musta FC Haka-j/Musta
18.9. 17:55
P11 Liiga Extra (4)
NoPS/Musta NoPS/Musta - HJS/valkosininen HJS/valkosininen
18.9. 17:55
P11 Liiga Extra (4)
Ilves/-07 Vihreä Ilves/-07 Vihreä - FJK/Sinivalkoinen FJK/Sinivalkoinen
18.9. 18:20
P11 Liiga Extra (4)
FC Haka-j/Musta FC Haka-j/Musta - HJS/valkosininen HJS/valkosininen
18.9. 18:20
P11 Liiga Extra (4)
FC Haka-j/Musta FC Haka-j/Musta - Ilves/-07 Vihreä Ilves/-07 Vihreä
18.9. 19:00
P11 Liiga Extra (4)
FJK/Sinivalkoinen FJK/Sinivalkoinen - NoPS/Musta NoPS/Musta
18.9. 19:00
P11 Liiga Extra (4)
Ilves/-07 Vihreä Ilves/-07 Vihreä - NoPS/Musta NoPS/Musta
18.9. 19:25
P11 Liiga Extra (4)
HJS/valkosininen HJS/valkosininen - FJK/Sinivalkoinen FJK/Sinivalkoinen
18.9. 19:25
T11 Ykkönen
FC Nokia/-07 sinvalk FC Nokia/-07 sinvalk - Apassit Apassit
19.9. 17:30
T11 Ykkönen
FC Kangasala FC Kangasala - UrPS UrPS
19.9. 17:30
T11 Ykkönen
FC Kangasala FC Kangasala - FC Nokia/-07 sinvalk FC Nokia/-07 sinvalk
19.9. 18:05
T11 Ykkönen
Apassit Apassit - UrPS UrPS
19.9. 18:05
T11 Ykkönen
FC Nokia/-07 sinvalk FC Nokia/-07 sinvalk - UrPS UrPS
19.9. 18:40
T11 Ykkönen
FC Kangasala FC Kangasala - Apassit Apassit
19.9. 18:40
T13 Ykkönen
FC Nokia/06 Valk FC Nokia/06 Valk - FC Ryske/T12 FC Ryske/T12
19.9. 19:30
T13 ELL
FC Nokia FC Nokia - HJS HJS
19.9. 19:30
P10 Ykkönen
PYRY PYRY - PJK/ Sininen PJK/ Sininen
20.9. 18:00
P10 Ykkönen
TKT TKT - FC Vapsi FC Vapsi
20.9. 18:00
P10 Ykkönen
Ylöjärven Ilves Punainen Ylöjärven Ilves Punainen - PJK/ Sininen PJK/ Sininen
20.9. 18:25
P10 Ykkönen
PYRY PYRY - TKT TKT
20.9. 18:25
P10 Ykkönen
FC Vapsi FC Vapsi - Ylöjärven Ilves Punainen Ylöjärven Ilves Punainen
20.9. 18:50
P10 Ykkönen
PJK/ Sininen PJK/ Sininen - TKT TKT
20.9. 18:50
P10 Ykkönen
PJK/ Sininen PJK/ Sininen - FC Vapsi FC Vapsi
20.9. 19:30
P10 Ykkönen
Ylöjärven Ilves Punainen Ylöjärven Ilves Punainen - PYRY PYRY
20.9. 19:30
P10 Ykkönen
FC Vapsi FC Vapsi - PYRY PYRY
20.9. 19:55
P10 Ykkönen
TKT TKT - Ylöjärven Ilves Punainen Ylöjärven Ilves Punainen
20.9. 19:55
P17 Kolmonen
PYRY PYRY - ParVi ParVi
21.9. 19:30
Kutonen
FC PrTU FC PrTU - Apassit Apassit
22.9. 11:00
Naisten Kakkonen
FC Nokia FC Nokia - Nice Futis Nice Futis
22.9. 13:00
P14 AL
NoPS/YIlves YJ NoPS/YIlves YJ - TPV/Punainen TPV/Punainen
22.9. 16:30
P12 Ykkönen
NoPS/Musta NoPS/Musta - TPV/Punainen TPV/Punainen
23.9. 11:00
P12 SuperKakkonen
Pyry Pyry - TP-49/valkoinen TP-49/valkoinen
23.9. 11:45
T18 Kakkonen
FC Nokia FC Nokia - SalPa SalPa
23.9. 13:00
Naiset 7v7
PYRY/Naiset PYRY/Naiset - ViiPV/Pallopimut ViiPV/Pallopimut
23.9. 18:00
Kutonen
PYRY PYRY - NoPS/2 NoPS/2
23.9. 19:30
P14 AL
NoPS/YIlves YJ NoPS/YIlves YJ - Lieto Punamusta Lieto Punamusta
24.9. 18:00
P10 Liiga Valio (3)
NoPS/Keltamusta NoPS/Keltamusta - PJK/ Valkoinen PJK/ Valkoinen
25.9. 17:30
P10 Liiga Valio (3)
Apassit/valkoinen Apassit/valkoinen - TPV TPV
25.9. 17:30
P10 Liiga Valio (3)
TaPa TaPa - PJK/ Valkoinen PJK/ Valkoinen
25.9. 17:55
P10 Liiga Valio (3)
NoPS/Keltamusta NoPS/Keltamusta - Apassit/valkoinen Apassit/valkoinen
25.9. 17:55
P10 Liiga Valio (3)
TPV TPV - TaPa TaPa
25.9. 18:20
P10 Liiga Valio (3)
PJK/ Valkoinen PJK/ Valkoinen - Apassit/valkoinen Apassit/valkoinen
25.9. 18:20
P10 Liiga Valio (3)
PJK/ Valkoinen PJK/ Valkoinen - TPV TPV
25.9. 19:00
P10 Liiga Valio (3)
TaPa TaPa - NoPS/Keltamusta NoPS/Keltamusta
25.9. 19:00
P10 Liiga Valio (3)
TPV TPV - NoPS/Keltamusta NoPS/Keltamusta
25.9. 19:25
P10 Liiga Valio (3)
Apassit/valkoinen Apassit/valkoinen - TaPa TaPa
25.9. 19:25
T12 Liiga
FC Nokia/-07 Sin FC Nokia/-07 Sin - Apassit Apassit
26.9. 18:15
T13 Liiga
FC Nokia/05 Valk FC Nokia/05 Valk - FC Kangasala FC Kangasala
26.9. 18:15
Naiset Nelonen
FC Nokia/2 FC Nokia/2 - Tampere United Tampere United
26.9. 19:30
P12 SuperLiiga
NoPS/Keltainen NoPS/Keltainen - HJS/valkoinen HJS/valkoinen
28.9. 19:30
P13 Ykkönen
NoPS/Valkoinen NoPS/Valkoinen - UrPS UrPS
28.9. 19:30
T15
FC Nokia/04 FC Nokia/04 - Ylöjärven Ilves Ylöjärven Ilves
29.9. 12:30
Kutonen
NoPS/2 NoPS/2 - FC PrTU FC PrTU
29.9. 18:00
P12 Ykkönen
NoPS/Musta NoPS/Musta - Pato Pato
30.9. 11:45
P12 SuperKakkonen
Pyry Pyry - HJS/sininen HJS/sininen
30.9. 11:45
Vitonen
PoNU Bk PoNU Bk - FC Melody FC Melody
30.9. 13:00
P13 AL 8v8
NoPS/Keltainen NoPS/Keltainen - Ilves/-05 Beta Ilves/-05 Beta
5.10. 19:30
T13 ELL
FC Nokia FC Nokia - Valtti Valtti
6.10. 15:00
Näytä lisää