Sunnuntai 09.12.

klo Stadiumin kenttä (1) joupet.comin kenttä (2) Granon kenttä (3)
10.00 (233) - harrastesarja [3-0]
FC GulliGiäryle - Hietalantien Rainers
(234) - kilpasarja [2-1 ja.]
Bargain Booze - Dnipro Dnipro
(235) - harrastesarja [2-1]
Joen Pojat - KuPa
10.30 (236) - harrastesarja [6-3]
Scoho - FC Nameless
(237) - harrastesarja [6-2]
JalakapalloFC - Ac Kylän Poijjaat
(238) - fair play-sarja [3-1]
Zenit Saint-Petersburg - Dynamo PTZ
11.00 (239) - fair play-sarja [1-11]
Jukan Pulju - DC verkkovirrat
(240) - fair play-sarja [5-1]
Ollin Poppoon vaihtopenkki - AC Liiga
(241) - fair play-sarja [8-0]
Sweaty Kings - Sauna Forum United
11.30 (242) - harrastesarja [4-1]
Alliance - RS Rehelliset
(243) - harrastesarja [4-2]
Team Äkkihoppu - Kurvin Vauhti
(244) - harrastesarja [1-2 ja.]
Ollin Poppoo - Dynamo Petroskoi
12.00 (245) - harrastesarja [1-2 ja.]
Joukolankadun Jyssäys - KV Kings
(246) - kilpasarja [2-0]
FC Uje - Bargain Booze
(247) - fair play-sarja [3-0]
Huumorilla Vaan - AC Menestyksen Portaat
12.30 (248) - harrastesarja [1-0]
FC GulliGiäryle - Scoho
(249) - kilpasarja [5-11]
Team Partshotel - FC PPP
(250) - fair play-sarja [4-1]
Alliance-2 - Farssi
13.00 (251) - harrastesarja [10-2]
Joen Pojat - JalakapalloFC
(252) - kilpasarja [3-2]
Real Patis - FC Mäytz
(253) - fair play-sarja [8-0]
Viikon Putki - FC Morbid Nemesis
13.30 (254) - fair play-sarja [3-2 ja.]
Zenit Saint-Petersburg - Ollin Poppoon vaihtopenkki
(255) - kilpasarja [2-0]
FC Vappujalat - fclp
(256) - fair play-sarja [0-1]
DC verkkovirrat - Sweaty Kings
14.30 (257) - harrastesarja [2-1]
Alliance - Dynamo Petroskoi
(258) - harrastesarja [2-3]
Team Äkkihoppu - KV Kings
(259) - fair play-sarja [0-8]
Nuiva - Huumorilla Vaan
15.00 (260) - harrastesarja [1-6]
Peltimäen Dynamo - FC GulliGiäryle
(261) - harrastesarja [0-1 ja.]
FC Epelit - Joen Pojat
(262) - fair play-sarja [2-7]
Sorbano - Alliance-2
15.30 (263) - fair play-sarja [3-0]
Peruna - Sweaty Kings
(264) - kilpasarja [3-2 ja.]
välieräottelu
FC PPP - Real Patis
(265) - fair play-sarja [1-4]
Viikon Putki - Zenit Saint-Petersburg
16.00   (266) - kilpasarja [1-2 ja.]
välieräottelu
FC Vappujalat - FC Uje
 
16.30 (267) - harrastesarja [0-1]
välieräottelu
KV Kings - Joen Pojat
(268) - harrastesarja [2-0]
välieräottelu
FC GulliGiäryle - Alliance
 
17.00 (269) - fair play-sarja [2-3]
välieräottelu
Zenit Saint-Peterburg - Alliance-2
(270) - fair play-sarja [2-0]
välieräottelu
Huumorilla Vaan - Peruna
 
17.45   (271) - kilpasarja [2-0]
FINAALI
FC PPP - FC Uje
 
18.15 (272) - fair play-sarja [1-2 ja.]
FINAALI
Huumorilla Vaan - Alliance-2
(273) - harrastesarja [0-1]
FINAALI
Joen Pojat - FC GulliGiäryle