Vaasa - T12

T12: Sarjataulukko

OVTHMP
VPS-j T07770033-921
FC Sport-j760142-1318
BK-Hoppet YJ760121-1118
VIFK741238-1513
Sporting Kristina732218-911
SIF F07631214-1110
IK630324-149
APV730410-289
Närpes Kraft62229-108
Karhu621312-137
SeMi712417-255
Kanu71159-184
Virkiä YJ71065-243
FC KOMU70076-580

Yksinkertainen sarja. Seitsemän parasta yksinkertaiseen I divisioonaan, muut yksinkertaiseen II divisioonaan. Kevään sarjan kolme parasta joukkuetta saavat lähtöpisteitä I divisioonaan (1. 3 p, 2. 2 p ja 3. 1 p). Jatkosarjat jatkuu vko 33.
Enkel serie. Sju bästa till en enkel division I, övriga till en enkel division II. Våromgångens tre bästa får startpoäng med till div I (1. 3 p, 2. 2 p ja 3. 1 p). Fortsättningsserierna fortsätter v33.

Suodatin rajaa tälle sivulle näkyviin vain valitsemasi joukkueen ottelut

Ottelut

T12
Närpes Kraft Närpes Kraft 1 - 5 IK IK
13.6. 19:00
T12
IK IK - SIF F07 SIF F07
klo 18:30
T12
SeMi SeMi - Närpes Kraft Närpes Kraft
Huomenna 19:30
T12
VPS-j T07 VPS-j T07 - FC Sport-j FC Sport-j
19.6. 17:30
T12
FC KOMU FC KOMU - BK-Hoppet YJ BK-Hoppet YJ
19.6. 18:00
T12
Karhu Karhu - Virkiä YJ Virkiä YJ
19.6. 18:00
T12
VIFK VIFK - Sporting Kristina Sporting Kristina
19.6. 19:00
T12
APV APV - Kanu Kanu
19.6. 19:30
T12
Kanu Kanu - IK IK
24.6. 17:30
T12
Sporting Kristina Sporting Kristina - FC KOMU FC KOMU
24.6. 18:30
T12
Närpes Kraft Närpes Kraft - VIFK VIFK
24.6. 18:30
T12
SIF F07 SIF F07 - SeMi SeMi
25.6. 18:00
T12
Virkiä YJ Virkiä YJ - APV APV
25.6. 18:00
T12
Karhu Karhu - VPS-j T07 VPS-j T07
26.6. 18:00
T12
BK-Hoppet YJ BK-Hoppet YJ - FC Sport-j FC Sport-j
27.6. 17:30
T12
SeMi SeMi - Kanu Kanu
1.7. 19:00
T12
Karhu Karhu - SIF F07 SIF F07
1.7. 19:30
T12
VPS-j T07 VPS-j T07 - BK-Hoppet YJ BK-Hoppet YJ
3.7. 17:30
T12
IK IK - Virkiä YJ Virkiä YJ
3.7. 18:30
T12
VIFK VIFK - SIF F07 SIF F07
3.7. 19:00
T12
FC KOMU FC KOMU - Närpes Kraft Närpes Kraft
3.7. 19:00
T12
APV APV - Karhu Karhu
4.7. 19:30
T12
Kanu Kanu - VIFK VIFK
8.7. 18:00
T12
SIF F07 SIF F07 - FC KOMU FC KOMU
9.7. 18:00
T12
Virkiä YJ Virkiä YJ - SeMi SeMi
9.7. 18:00
T12
APV APV - VPS-j T07 VPS-j T07
9.7. 19:30
T12
Karhu Karhu - IK IK
10.7. 18:00
T12
Närpes Kraft Närpes Kraft - FC Sport-j FC Sport-j
10.7. 18:30
T12
SeMi SeMi - Karhu Karhu
23.7. 19:30
T12
FC Sport-j FC Sport-j - SIF F07 SIF F07
25.7. 17:30
T12
FC KOMU FC KOMU - Kanu Kanu
25.7. 19:00
T12
T12
BK-Hoppet YJ BK-Hoppet YJ - Närpes Kraft Närpes Kraft
25.7. 19:00
T12
VIFK VIFK - Virkiä YJ Virkiä YJ
25.7. 19:00
T12
IK IK - APV APV
26.7. 18:30
T12
SIF F07 SIF F07 - BK-Hoppet YJ BK-Hoppet YJ
30.7. 18:00
T12
Virkiä YJ Virkiä YJ - FC KOMU FC KOMU
30.7. 18:00
T12
APV APV - SeMi SeMi
30.7. 19:30
T12
Karhu Karhu - VIFK VIFK
31.7. 18:00
T12
IK IK - VPS-j T07 VPS-j T07
31.7. 18:30
T12
Kanu Kanu - FC Sport-j FC Sport-j
31.7. 18:30
Näytä lisää

Tulokset

T12
FC Sport-j FC Sport-j 11 - 1 FC KOMU FC KOMU
16.6.2019 klo 18:30
T12
SIF F07 SIF F07 6 - 1 APV APV
16.6.2019 klo 16:00
T12
Kanu Kanu 3 - 2 Karhu Karhu
15.6.2019 klo 13:00
T12
Sporting Kristina Sporting Kristina 2 - 2 SeMi SeMi
13.6.2019 klo 18:30
T12
Virkiä YJ Virkiä YJ 1 - 3 VPS-j T07 VPS-j T07
13.6.2019 klo 18:00
T12
BK-Hoppet YJ BK-Hoppet YJ 3 - 2 VIFK VIFK
13.6.2019 klo 17:30
T12
APV APV 3 - 2 Närpes Kraft Närpes Kraft
12.6.2019 klo 19:30
T12
VIFK VIFK 4 - 3 FC Sport-j FC Sport-j
12.6.2019 klo 17:30
T12
SeMi SeMi 4 - 5 BK-Hoppet YJ BK-Hoppet YJ
11.6.2019 klo 19:30
T12
VPS-j T07 VPS-j T07 11 - 0 FC KOMU FC KOMU
11.6.2019 klo 19:00
Näytä lisää