Vaasa - Nelonen

Nelonen: Sarjataulukko

OVTHMP
Norrvalla FF440018-412
SJK-j440018-412
ABC/Strömsö431021-210
VPS J421118-67
Kungliga Wasa C.F.421119-87
Ponnistus421110-147
Töjby FC31028-103
FC Kuffen41035-163
Närpes Kraft/241036-243
Virkiä30125-141
FC Korsholm40134-151
Sisu-Pallo40043-180

Kaksinkertainen sarja. Voittaja nousee Kolmoseen. Sarjan kaksi viimeistä joukkuetta putoavat suoraan Vitoseen.
Dubbel serie. Seriesegraren stiger till Trean. Seriens två sista faller direkt till Femman.

Suodatin rajaa tälle sivulle näkyviin vain valitsemasi joukkueen ottelut

Ottelut

Nelonen
Virkiä Virkiä - FC Kuffen FC Kuffen
22.5. 19:00
Nelonen
ABC/Strömsö ABC/Strömsö - Sisu-Pallo Sisu-Pallo
22.5. 19:30
Nelonen
Töjby FC Töjby FC - VPS J VPS J
23.5. 19:00
Nelonen
Norrvalla FF Norrvalla FF - FC Korsholm FC Korsholm
23.5. 19:00
Nelonen
Nelonen
SJK-j SJK-j - Närpes Kraft/2 Närpes Kraft/2
24.5. 18:30
Nelonen
Virkiä Virkiä - Töjby FC Töjby FC
25.5. 15:00
Nelonen
Sisu-Pallo Sisu-Pallo - SJK-j SJK-j
28.5. 19:30
Nelonen
Nelonen
VPS J VPS J - Norrvalla FF Norrvalla FF
29.5. 19:00
Nelonen
FC Korsholm FC Korsholm - Virkiä Virkiä
30.5. 14:00
Nelonen
Ponnistus Ponnistus - ABC/Strömsö ABC/Strömsö
30.5. 19:00
Nelonen
Nelonen
Töjby FC Töjby FC - Sisu-Pallo Sisu-Pallo
4.6. 19:30
Nelonen
FC Kuffen FC Kuffen - FC Korsholm FC Korsholm
6.6. 19:00
Nelonen
Nelonen
SJK-j SJK-j - Ponnistus Ponnistus
7.6. 19:00
Nelonen
Virkiä Virkiä - VPS J VPS J
8.6. 15:00
Nelonen
Närpes Kraft/2 Närpes Kraft/2 - Virkiä Virkiä
10.6. 19:00
Nelonen
Ponnistus Ponnistus - Töjby FC Töjby FC
10.6. 19:30
Nelonen
VPS J VPS J - FC Kuffen FC Kuffen
11.6. 19:00
Nelonen
Sisu-Pallo Sisu-Pallo - Norrvalla FF Norrvalla FF
11.6. 19:30
Nelonen
ABC/Strömsö ABC/Strömsö - SJK-j SJK-j
12.6. 19:00
Nelonen
Nelonen
FC Kuffen FC Kuffen - Närpes Kraft/2 Närpes Kraft/2
14.6. 18:30
Nelonen
Norrvalla FF Norrvalla FF - Ponnistus Ponnistus
14.6. 19:00
Nelonen
Sisu-Pallo Sisu-Pallo - Virkiä Virkiä
14.6. 19:30
Nelonen
FC Korsholm FC Korsholm - VPS J VPS J
15.6. 15:00
Nelonen
Töjby FC Töjby FC - ABC/Strömsö ABC/Strömsö
15.6. 15:00
Nelonen
Kungliga Wasa C.F. Kungliga Wasa C.F. - SJK-j SJK-j
16.6. 17:00
Nelonen
ABC/Strömsö ABC/Strömsö - Norrvalla FF Norrvalla FF
18.6. 19:00
Nelonen
SJK-j SJK-j - Töjby FC Töjby FC
18.6. 19:00
Nelonen
Nelonen
Sisu-Pallo Sisu-Pallo - FC Kuffen FC Kuffen
18.6. 19:30
Nelonen
Ponnistus Ponnistus - Virkiä Virkiä
19.6. 18:00
Nelonen
Kungliga Wasa C.F. Kungliga Wasa C.F. - VPS J VPS J
19.6. 19:00
Nelonen
Virkiä Virkiä - ABC/Strömsö ABC/Strömsö
25.6. 19:00
Nelonen
FC Korsholm FC Korsholm - Sisu-Pallo Sisu-Pallo
26.6. 19:00
Nelonen
Norrvalla FF Norrvalla FF - SJK-j SJK-j
26.6. 19:00
Nelonen
Nelonen
FC Kuffen FC Kuffen - Ponnistus Ponnistus
27.6. 19:00
Nelonen
VPS J VPS J - Närpes Kraft/2 Närpes Kraft/2
27.6. 19:00
Nelonen
Ponnistus Ponnistus - FC Korsholm FC Korsholm
1.7. 19:30
Nelonen
VPS J VPS J - Sisu-Pallo Sisu-Pallo
2.7. 19:00
Nelonen
FC Kuffen FC Kuffen - ABC/Strömsö ABC/Strömsö
2.7. 19:00
Nelonen
Norrvalla FF Norrvalla FF - Töjby FC Töjby FC
2.7. 19:00
Nelonen
Virkiä Virkiä - SJK-j SJK-j
3.7. 19:00
Nelonen
Närpes Kraft/2 Närpes Kraft/2 - Töjby FC Töjby FC
5.7. 19:00
Nelonen
Töjby FC Töjby FC - Virkiä Virkiä
23.7. 19:30
Nelonen
Nelonen
SJK-j SJK-j - FC Kuffen FC Kuffen
25.7. 19:00
Nelonen
Ponnistus Ponnistus - VPS J VPS J
26.7. 19:30
Nelonen
Sisu-Pallo Sisu-Pallo - Närpes Kraft/2 Närpes Kraft/2
26.7. 19:30
Nelonen
ABC/Strömsö ABC/Strömsö - FC Korsholm FC Korsholm
27.7. 14:00
Nelonen
VPS J VPS J - ABC/Strömsö ABC/Strömsö
29.7. 19:00
Nelonen
FC Korsholm FC Korsholm - SJK-j SJK-j
29.7. 19:00
Nelonen
Närpes Kraft/2 Närpes Kraft/2 - Ponnistus Ponnistus
29.7. 19:00
Nelonen
FC Kuffen FC Kuffen - Töjby FC Töjby FC
30.7. 19:00
Nelonen
Nelonen
Virkiä Virkiä - Norrvalla FF Norrvalla FF
31.7. 19:30
Nelonen
Nelonen
SJK-j SJK-j - VPS J VPS J
1.8. 19:00
Nelonen
Ponnistus Ponnistus - Sisu-Pallo Sisu-Pallo
2.8. 19:00
Nelonen
Töjby FC Töjby FC - FC Korsholm FC Korsholm
3.8. 15:00
Nelonen
Nelonen
Norrvalla FF Norrvalla FF - FC Kuffen FC Kuffen
4.8. 19:00
Nelonen
FC Korsholm FC Korsholm - Norrvalla FF Norrvalla FF
7.8. 19:00
Nelonen
Närpes Kraft/2 Närpes Kraft/2 - SJK-j SJK-j
5.8. 19:00
Nelonen
VPS J VPS J - Töjby FC Töjby FC
7.8. 19:00
Nelonen
FC Kuffen FC Kuffen - Virkiä Virkiä
9.8. 18:30
Nelonen
Nelonen
Sisu-Pallo Sisu-Pallo - ABC/Strömsö ABC/Strömsö
9.8. 19:30
Nelonen
ABC/Strömsö ABC/Strömsö - Ponnistus Ponnistus
14.8. 19:00
Nelonen
Norrvalla FF Norrvalla FF - VPS J VPS J
14.8. 19:00
Nelonen
Nelonen
SJK-j SJK-j - Sisu-Pallo Sisu-Pallo
16.8. 19:00
Nelonen
Virkiä Virkiä - FC Korsholm FC Korsholm
17.8. 15:00
Nelonen
Töjby FC Töjby FC - Närpes Kraft/2 Närpes Kraft/2
17.8. 15:00
Nelonen
VPS J VPS J - Virkiä Virkiä
22.8. 19:00
Nelonen
Nelonen
FC Korsholm FC Korsholm - FC Kuffen FC Kuffen
22.8. 19:00
Nelonen
Ponnistus Ponnistus - SJK-j SJK-j
23.8. 19:00
Nelonen
Sisu-Pallo Sisu-Pallo - Töjby FC Töjby FC
23.8. 19:30
Nelonen
Nelonen
FC Kuffen FC Kuffen - VPS J VPS J
28.8. 18:30
Nelonen
Norrvalla FF Norrvalla FF - Sisu-Pallo Sisu-Pallo
28.8. 19:00
Nelonen
Virkiä Virkiä - Närpes Kraft/2 Närpes Kraft/2
28.8. 19:00
Nelonen
Nelonen
SJK-j SJK-j - ABC/Strömsö ABC/Strömsö
31.8. 13:00
Nelonen
Töjby FC Töjby FC - Ponnistus Ponnistus
31.8. 14:00
Nelonen
Virkiä Virkiä - Sisu-Pallo Sisu-Pallo
4.9. 19:00
Nelonen
VPS J VPS J - FC Korsholm FC Korsholm
5.9. 18:00
Nelonen
Närpes Kraft/2 Närpes Kraft/2 - FC Kuffen FC Kuffen
5.9. 19:00
Nelonen
ABC/Strömsö ABC/Strömsö - Töjby FC Töjby FC
6.9. 18:30
Nelonen
Ponnistus Ponnistus - Norrvalla FF Norrvalla FF
6.9. 19:00
Nelonen
SJK-j SJK-j - Kungliga Wasa C.F. Kungliga Wasa C.F.
7.9. 15:00
Nelonen
FC Kuffen FC Kuffen - Sisu-Pallo Sisu-Pallo
11.9. 18:30
Nelonen
Norrvalla FF Norrvalla FF - ABC/Strömsö ABC/Strömsö
11.9. 19:00
Nelonen
VPS J VPS J - Kungliga Wasa C.F. Kungliga Wasa C.F.
12.9. 18:00
Nelonen
Nelonen
Töjby FC Töjby FC - SJK-j SJK-j
14.9. 14:00
Nelonen
Virkiä Virkiä - Ponnistus Ponnistus
14.9. 15:00
Nelonen
ABC/Strömsö ABC/Strömsö - Virkiä Virkiä
21.9. 14:00
Nelonen
Nelonen
Ponnistus Ponnistus - FC Kuffen FC Kuffen
21.9. 14:00
Nelonen
SJK-j SJK-j - Norrvalla FF Norrvalla FF
21.9. 14:00
Nelonen
Närpes Kraft/2 Närpes Kraft/2 - VPS J VPS J
21.9. 14:00
Nelonen
Sisu-Pallo Sisu-Pallo - FC Korsholm FC Korsholm
21.9. 14:00
Näytä lisää

Tulokset

Nelonen
Virkiä Virkiä 4 - 4 Kungliga Wasa C.F. Kungliga Wasa C.F.
18.5.2019 klo 16:00
Nelonen
Sisu-Pallo Sisu-Pallo 1 - 2 Ponnistus Ponnistus
17.5.2019 klo 19:30
Nelonen
FC Korsholm FC Korsholm 1 - 3 Töjby FC Töjby FC
15.5.2019 klo 20:00
Nelonen
VPS J VPS J 2 - 3 SJK-j SJK-j
15.5.2019 klo 19:00
Nelonen
FC Kuffen FC Kuffen 0 - 4 Norrvalla FF Norrvalla FF
15.5.2019 klo 18:00
Nelonen
Närpes Kraft/2 Närpes Kraft/2 0 - 10 ABC/Strömsö ABC/Strömsö
13.5.2019 klo 20:00
Nelonen
Töjby FC Töjby FC 2 - 3 FC Kuffen FC Kuffen
11.5.2019 klo 15:00
Nelonen
Ponnistus Ponnistus 4 - 2 Närpes Kraft/2 Närpes Kraft/2
10.5.2019 klo 19:00
Nelonen
Kungliga Wasa C.F. Kungliga Wasa C.F. 7 - 0 Sisu-Pallo Sisu-Pallo
9.5.2019 klo 19:30
Nelonen
SJK-j SJK-j 4 - 0 FC Korsholm FC Korsholm
9.5.2019 klo 19:30
Näytä lisää