Uusimaa - P13 Nelonen 8v8

P13 Nelonen 8v8, Kevät 1: Sarjataulukko

OVTHMP
KaPy/Valkoinen220010-56
EPS/Musta B220012-86
EBK/Valkoinen21108-54
FC SauPa11006-13
KJS/Sininen10102-21
GrIFK/Ice00000-00
EIF/Grön10013-40
LoPa/sininen10013-60
IIF Fotboll/Blå20026-120
NuPS/punainen20025-120
Suodatin rajaa tälle sivulle näkyviin vain valitsemasi joukkueen ottelut

Ottelut: Kevät 1

P13 Nelonen 8v8
GrIFK/Ice GrIFK/Ice - FC SauPa FC SauPa
26.4. 18:30
P13 Nelonen 8v8
EPS/Musta B EPS/Musta B - LoPa/sininen LoPa/sininen
27.4. 10:30
P13 Nelonen 8v8
NuPS/punainen NuPS/punainen - GrIFK/Ice GrIFK/Ice
28.4. 13:00
P13 Nelonen 8v8
P13 Nelonen 8v8
P13 Nelonen 8v8
EIF/Grön EIF/Grön - FC SauPa FC SauPa
4.5. 15:00
P13 Nelonen 8v8
KJS/Sininen KJS/Sininen - GrIFK/Ice GrIFK/Ice
5.5. 16:00
P13 Nelonen 8v8
P13 Nelonen 8v8
FC SauPa FC SauPa - NuPS/punainen NuPS/punainen
9.5. 18:15
P13 Nelonen 8v8
P13 Nelonen 8v8
GrIFK/Ice GrIFK/Ice - LoPa/sininen LoPa/sininen
11.5. 13:30
P13 Nelonen 8v8
EPS/Musta B EPS/Musta B - EIF/Grön EIF/Grön
11.5. 13:45
P13 Nelonen 8v8
EIF/Grön EIF/Grön - IIF Fotboll/Blå IIF Fotboll/Blå
14.5. 18:00
P13 Nelonen 8v8
KJS/Sininen KJS/Sininen - FC SauPa FC SauPa
15.5. 18:00
P13 Nelonen 8v8
LoPa/sininen LoPa/sininen - NuPS/punainen NuPS/punainen
16.5. 18:15
P13 Nelonen 8v8
EBK/Valkoinen EBK/Valkoinen - GrIFK/Ice GrIFK/Ice
16.5. 19:15
P13 Nelonen 8v8
KaPy/Valkoinen KaPy/Valkoinen - EPS/Musta B EPS/Musta B
16.5. 19:30
P13 Nelonen 8v8
P13 Nelonen 8v8
NuPS/punainen NuPS/punainen - EIF/Grön EIF/Grön
21.5. 19:00
P13 Nelonen 8v8
FC SauPa FC SauPa - EBK/Valkoinen EBK/Valkoinen
22.5. 19:15
P13 Nelonen 8v8
P13 Nelonen 8v8
GrIFK/Ice GrIFK/Ice - EPS/Musta B EPS/Musta B
25.5. 13:30
P13 Nelonen 8v8
P13 Nelonen 8v8
EIF/Grön EIF/Grön - GrIFK/Ice GrIFK/Ice
28.5. 19:00
P13 Nelonen 8v8
KJS/Sininen KJS/Sininen - LoPa/sininen LoPa/sininen
29.5. 18:00
P13 Nelonen 8v8
P13 Nelonen 8v8
EPS/Musta B EPS/Musta B - FC SauPa FC SauPa
2.6. 13:30
P13 Nelonen 8v8
EIF/Grön EIF/Grön - LoPa/sininen LoPa/sininen
4.6. 18:00
P13 Nelonen 8v8
NuPS/punainen NuPS/punainen - KJS/Sininen KJS/Sininen
4.6. 19:00
P13 Nelonen 8v8
FC SauPa FC SauPa - KaPy/Valkoinen KaPy/Valkoinen
5.6. 17:45
P13 Nelonen 8v8
EPS/Musta B EPS/Musta B - EBK/Valkoinen EBK/Valkoinen
8.6. 10:15
P13 Nelonen 8v8
P13 Nelonen 8v8
KJS/Sininen KJS/Sininen - EIF/Grön EIF/Grön
9.6. 17:00
P13 Nelonen 8v8
LoPa/sininen LoPa/sininen - FC SauPa FC SauPa
10.6. 19:15
P13 Nelonen 8v8
P13 Nelonen 8v8
KaPy/Valkoinen KaPy/Valkoinen - GrIFK/Ice GrIFK/Ice
13.6. 18:00
P13 Nelonen 8v8
KJS/Sininen KJS/Sininen - EPS/Musta B EPS/Musta B
13.6. 18:30
P13 Nelonen 8v8
EBK/Valkoinen EBK/Valkoinen - EIF/Grön EIF/Grön
13.6. 18:45
Näytä lisää

Tulokset: Kevät 1

P13 Nelonen 8v8
EIF/Grön EIF/Grön 3 - 4 KaPy/Valkoinen KaPy/Valkoinen
23.4.2019 klo 18:30
P13 Nelonen 8v8
FC SauPa FC SauPa 6 - 1 IIF Fotboll/Blå IIF Fotboll/Blå
23.4.2019 klo 18:15
P13 Nelonen 8v8
EBK/Valkoinen EBK/Valkoinen 2 - 2 KJS/Sininen KJS/Sininen
23.4.2019 klo 18:00
P13 Nelonen 8v8
IIF Fotboll/Blå IIF Fotboll/Blå 5 - 6 EPS/Musta B EPS/Musta B
18.4.2019 klo 18:00
P13 Nelonen 8v8
KaPy/Valkoinen KaPy/Valkoinen 6 - 2 NuPS/punainen NuPS/punainen
17.4.2019 klo 19:15
P13 Nelonen 8v8
LoPa/sininen LoPa/sininen 3 - 6 EBK/Valkoinen EBK/Valkoinen
17.4.2019 klo 17:45
P13 Nelonen 8v8
NuPS/punainen NuPS/punainen 3 - 6 EPS/Musta B EPS/Musta B
13.4.2019 klo 16:00
Näytä lisää