Uusimaa - P10

P10, Kevät U1, Taso I: Sarjataulukko

OVTHMP
EsPa/Keltainen 1
FC WILD/Sininen
GrIFK/Belgia
HooGee/sininen
IIF FOTBOLL/Gul
Kasiysi/Red
Kasiysi/White
LePa/sininen
NJS/Musta
PEP/Black
RiPS/Sininen
Suodatin rajaa tälle sivulle näkyviin vain valitsemasi joukkueen ottelut

Ottelut: Kevät U1, Taso I

P10
HooGee/sininen HooGee/sininen - NJS/Musta NJS/Musta
17.4. 19:00
P10
NJS/Musta NJS/Musta - Kasiysi/Red Kasiysi/Red
24.4. 19:00
P10
P10
RiPS/Sininen RiPS/Sininen - PEP/Black PEP/Black
26.4. 18:30
P10
P10
LePa/sininen LePa/sininen - RiPS/Sininen RiPS/Sininen
2.5. 19:15
P10
P10
P10
RiPS/Sininen RiPS/Sininen - NJS/Musta NJS/Musta
9.5. 18:30
P10
HooGee/sininen HooGee/sininen - PEP/Black PEP/Black
12.5. 12:00
P10
NJS/Musta NJS/Musta - IIF FOTBOLL/Gul IIF FOTBOLL/Gul
15.5. 19:00
P10
Kasiysi/Red Kasiysi/Red - GrIFK/Belgia GrIFK/Belgia
17.5. 18:15
P10
P10
PEP/Black PEP/Black - Kasiysi/White Kasiysi/White
19.5. 16:00
P10
FC WILD/Sininen FC WILD/Sininen - NJS/Musta NJS/Musta
20.5. 18:00
P10
PEP/Black PEP/Black - Kasiysi/Red Kasiysi/Red
21.5. 18:00
P10
GrIFK/Belgia GrIFK/Belgia - LePa/sininen LePa/sininen
24.5. 18:30
P10
Kasiysi/White Kasiysi/White - RiPS/Sininen RiPS/Sininen
29.5. 18:15
P10
NJS/Musta NJS/Musta - GrIFK/Belgia GrIFK/Belgia
29.5. 19:00
P10
LePa/sininen LePa/sininen - PEP/Black PEP/Black
30.5. 19:30
P10
P10
Kasiysi/White Kasiysi/White - NJS/Musta NJS/Musta
4.6. 18:15
P10
FC WILD/Sininen FC WILD/Sininen - PEP/Black PEP/Black
4.6. 19:00
P10
P10
GrIFK/Belgia GrIFK/Belgia - RiPS/Sininen RiPS/Sininen
7.6. 18:30
P10
PEP/Black PEP/Black - IIF FOTBOLL/Gul IIF FOTBOLL/Gul
11.6. 18:00
P10
NJS/Musta NJS/Musta - LePa/sininen LePa/sininen
12.6. 19:00
P10
RiPS/Sininen RiPS/Sininen - Kasiysi/Red Kasiysi/Red
13.6. 18:30
P10
P10
PEP/Black PEP/Black - EsPa/Keltainen 1 EsPa/Keltainen 1
16.6. 16:00
Näytä lisää

Tulokset: Kevät U1, Taso I

P10
IIF FOTBOLL/Gul IIF FOTBOLL/Gul 4 - 6 Kasiysi/White Kasiysi/White
15.4.2019 klo 18:00
P10
FC WILD/Sininen FC WILD/Sininen 1 - 7 RiPS/Sininen RiPS/Sininen
12.4.2019 klo 19:00
P10
Kasiysi/White Kasiysi/White 2 - 5 HooGee/sininen HooGee/sininen
9.4.2019 klo 18:15
P10
NJS/Musta NJS/Musta 8 - 3 EsPa/Keltainen 1 EsPa/Keltainen 1
6.4.2019 klo 11:30
P10
Kasiysi/Red Kasiysi/Red 4 - 3 LePa/sininen LePa/sininen
1.4.2019 klo 18:15
Näytä lisää