Uusimaa - Miehet Nelonen

Miehet Nelonen, 1: Sarjataulukko

OVTHMP
FC Kirkkonummi1091048-428
FC Korso/United1090139-1627
Tikka1081138-825
EPS/i1053225-2018
FC Glid943227-1915
FC Honka/3950424-1615
LoPa1042412-2614
Kasiysi/Rocky1031612-3010
GrIFK/U231022615-218
Tolsa920713-316
BK-46/Akademi100199-401
NuPS/Reservi90098-390

Runkopäivä = To

Suodatin rajaa tälle sivulle näkyviin vain valitsemasi joukkueen ottelut

Ottelut: 1

Miehet Nelonen
Tolsa Tolsa - NuPS/Reservi NuPS/Reservi
28.6. 20:00
Miehet Nelonen
LoPa LoPa - FC Korso/United FC Korso/United
3.7. 19:00
Miehet Nelonen
FC Glid FC Glid - Tolsa Tolsa
4.7. 20:00
Miehet Nelonen
Tikka Tikka - FC Kirkkonummi FC Kirkkonummi
4.7. 20:15
Miehet Nelonen
EPS/i EPS/i - FC Honka/3 FC Honka/3
4.7. 20:15
Miehet Nelonen
Miehet Nelonen
Kasiysi/Rocky Kasiysi/Rocky - GrIFK/U23 GrIFK/U23
5.7. 19:45
Miehet Nelonen
FC Honka/3 FC Honka/3 - FC Glid FC Glid
18.7. 20:15
Miehet Nelonen
GrIFK/U23 GrIFK/U23 - EPS/i EPS/i
22.7. 20:00
Miehet Nelonen
FC Kirkkonummi FC Kirkkonummi - FC Glid FC Glid
24.7. 19:00
Miehet Nelonen
LoPa LoPa - Tikka Tikka
24.7. 19:00
Miehet Nelonen
Miehet Nelonen
Tolsa Tolsa - FC Korso/United FC Korso/United
26.7. 20:00
Miehet Nelonen
FC Honka/3 FC Honka/3 - NuPS/Reservi NuPS/Reservi
26.7. 20:00
Miehet Nelonen
Miehet Nelonen
FC Glid FC Glid - LoPa LoPa
1.8. 20:00
Miehet Nelonen
EPS/i EPS/i - Tolsa Tolsa
1.8. 20:15
Miehet Nelonen
Tikka Tikka - BK-46/Akademi BK-46/Akademi
1.8. 20:15
Miehet Nelonen
Miehet Nelonen
NuPS/Reservi NuPS/Reservi - GrIFK/U23 GrIFK/U23
2.8. 19:00
Miehet Nelonen
GrIFK/U23 GrIFK/U23 - BK-46/Akademi BK-46/Akademi
5.8. 20:00
Miehet Nelonen
FC Kirkkonummi FC Kirkkonummi - FC Honka/3 FC Honka/3
7.8. 18:00
Miehet Nelonen
FC Glid FC Glid - Tikka Tikka
8.8. 20:00
Miehet Nelonen
Miehet Nelonen
NuPS/Reservi NuPS/Reservi - EPS/i EPS/i
9.8. 19:00
Miehet Nelonen
Tolsa Tolsa - LoPa LoPa
9.8. 20:00
Miehet Nelonen
LoPa LoPa - FC Kirkkonummi FC Kirkkonummi
14.8. 19:00
Miehet Nelonen
BK-46/Akademi BK-46/Akademi - Tolsa Tolsa
15.8. 19:30
Miehet Nelonen
EPS/i EPS/i - Kasiysi/Rocky Kasiysi/Rocky
15.8. 20:15
Miehet Nelonen
Tikka Tikka - NuPS/Reservi NuPS/Reservi
15.8. 20:15
Miehet Nelonen
FC Korso/United FC Korso/United - FC Glid FC Glid
15.8. 21:00
Miehet Nelonen
FC Honka/3 FC Honka/3 - GrIFK/U23 GrIFK/U23
16.8. 20:00
Miehet Nelonen
FC Kirkkonummi FC Kirkkonummi - EPS/i EPS/i
21.8. 18:00
Miehet Nelonen
FC Glid FC Glid - BK-46/Akademi BK-46/Akademi
22.8. 20:00
Miehet Nelonen
FC Korso/United FC Korso/United - GrIFK/U23 GrIFK/U23
22.8. 21:00
Miehet Nelonen
NuPS/Reservi NuPS/Reservi - LoPa LoPa
23.8. 19:00
Miehet Nelonen
FC Honka/3 FC Honka/3 - Tikka Tikka
23.8. 20:00
Miehet Nelonen
Tolsa Tolsa - Kasiysi/Rocky Kasiysi/Rocky
23.8. 20:00
Miehet Nelonen
GrIFK/U23 GrIFK/U23 - Tolsa Tolsa
26.8. 20:00
Miehet Nelonen
Miehet Nelonen
LoPa LoPa - FC Honka/3 FC Honka/3
28.8. 19:00
Miehet Nelonen
Miehet Nelonen
Kasiysi/Rocky Kasiysi/Rocky - FC Glid FC Glid
30.8. 19:45
Miehet Nelonen
Tikka Tikka - EPS/i EPS/i
30.8. 20:15
Miehet Nelonen
FC Glid FC Glid - GrIFK/U23 GrIFK/U23
5.9. 20:00
Miehet Nelonen
EPS/i EPS/i - LoPa LoPa
5.9. 20:15
Miehet Nelonen
FC Korso/United FC Korso/United - Tikka Tikka
5.9. 21:00
Miehet Nelonen
Miehet Nelonen
Tolsa Tolsa - FC Kirkkonummi FC Kirkkonummi
6.9. 20:00
Miehet Nelonen
FC Honka/3 FC Honka/3 - BK-46/Akademi BK-46/Akademi
6.9. 20:00
Miehet Nelonen
GrIFK/U23 GrIFK/U23 - LoPa LoPa
9.9. 20:00
Miehet Nelonen
Miehet Nelonen
NuPS/Reservi NuPS/Reservi - FC Glid FC Glid
12.9. 20:00
Miehet Nelonen
Kasiysi/Rocky Kasiysi/Rocky - Tikka Tikka
13.9. 19:45
Miehet Nelonen
Tolsa Tolsa - FC Honka/3 FC Honka/3
13.9. 20:00
Miehet Nelonen
EPS/i EPS/i - FC Korso/United FC Korso/United
13.9. 20:15
Miehet Nelonen
LoPa LoPa - BK-46/Akademi BK-46/Akademi
18.9. 19:00
Miehet Nelonen
FC Kirkkonummi FC Kirkkonummi - GrIFK/U23 GrIFK/U23
18.9. 20:30
Miehet Nelonen
FC Glid FC Glid - EPS/i EPS/i
19.9. 20:00
Miehet Nelonen
Miehet Nelonen
FC Honka/3 FC Honka/3 - Kasiysi/Rocky Kasiysi/Rocky
20.9. 20:00
Miehet Nelonen
Tikka Tikka - Tolsa Tolsa
20.9. 20:15
Miehet Nelonen
FC Glid FC Glid - FC Honka/3 FC Honka/3
26.9. 20:00
Miehet Nelonen
EPS/i EPS/i - BK-46/Akademi BK-46/Akademi
26.9. 20:15
Miehet Nelonen
Miehet Nelonen
NuPS/Reservi NuPS/Reservi - Tolsa Tolsa
27.9. 19:00
Miehet Nelonen
Kasiysi/Rocky Kasiysi/Rocky - LoPa LoPa
27.9. 19:45
Miehet Nelonen
Tikka Tikka - GrIFK/U23 GrIFK/U23
27.9. 20:15
Miehet Nelonen
BK-46/Akademi BK-46/Akademi - NuPS/Reservi NuPS/Reservi
2.10. 19:30
Miehet Nelonen
Tolsa Tolsa - FC Glid FC Glid
2.10. 20:00
Miehet Nelonen
FC Honka/3 FC Honka/3 - EPS/i EPS/i
2.10. 20:00
Miehet Nelonen
GrIFK/U23 GrIFK/U23 - Kasiysi/Rocky Kasiysi/Rocky
2.10. 20:00
Miehet Nelonen
FC Kirkkonummi FC Kirkkonummi - Tikka Tikka
2.10. 20:30
Miehet Nelonen
FC Korso/United FC Korso/United - LoPa LoPa
2.10. 21:00
Näytä lisää

Tulokset: 1

Miehet Nelonen
BK-46/Akademi BK-46/Akademi 3 - 6 EPS/i EPS/i
26.6.2019 klo 19:30
Miehet Nelonen
LoPa LoPa 3 - 3 Kasiysi/Rocky Kasiysi/Rocky
26.6.2019 klo 19:00
Miehet Nelonen
FC Kirkkonummi FC Kirkkonummi 3 - 0 FC Korso/United FC Korso/United
26.6.2019 klo 18:00
Miehet Nelonen
GrIFK/U23 GrIFK/U23 1 - 5 Tikka Tikka
24.6.2019 klo 20:00
Miehet Nelonen
EPS/i EPS/i 3 - 3 FC Glid FC Glid
19.6.2019 klo 20:15
Miehet Nelonen
NuPS/Reservi NuPS/Reservi 2 - 5 FC Korso/United FC Korso/United
19.6.2019 klo 20:00
Miehet Nelonen
Kasiysi/Rocky Kasiysi/Rocky 0 - 2 FC Honka/3 FC Honka/3
19.6.2019 klo 17:30
Miehet Nelonen
Tolsa Tolsa 0 - 6 Tikka Tikka
18.6.2019 klo 20:15
Miehet Nelonen
BK-46/Akademi BK-46/Akademi 0 - 2 LoPa LoPa
18.6.2019 klo 19:30
Miehet Nelonen
GrIFK/U23 GrIFK/U23 0 - 5 FC Kirkkonummi FC Kirkkonummi
17.6.2019 klo 20:00
Näytä lisää