Uusimaa - Miehet Kolmonen

Miehet Kolmonen, 1: Sarjataulukko

OVTHMP
Atlantis FC00000-00
BK-4600000-00
EIF/Akademi00000-00
EsPa00000-00
FC Espoo/200000-00
FC FINNKURD00000-00
FC HIK00000-00
HIFK/200000-00
HPS00000-00
NuPS00000-00
SexyPöxyt00000-00
Töölön Taisto00000-00

Runkopäivä = Pe

Suodatin rajaa tälle sivulle näkyviin vain valitsemasi joukkueen ottelut

Ottelut: 1

Miehet Kolmonen
HIFK/2 HIFK/2 - SexyPöxyt SexyPöxyt
25.4. 20:30
Miehet Kolmonen
BK-46 BK-46 - FC Espoo/2 FC Espoo/2
26.4. 18:30
Miehet Kolmonen
HPS HPS - NuPS NuPS
26.4. 19:00
Miehet Kolmonen
Atlantis FC Atlantis FC - FC HIK FC HIK
26.4. 20:15
Miehet Kolmonen
Miehet Kolmonen
EsPa EsPa - EIF/Akademi EIF/Akademi
28.4. 17:00
Miehet Kolmonen
EIF/Akademi EIF/Akademi - HIFK/2 HIFK/2
2.5. 19:30
Miehet Kolmonen
Atlantis FC Atlantis FC - EsPa EsPa
2.5. 20:15
Miehet Kolmonen
NuPS NuPS - Töölön Taisto Töölön Taisto
3.5. 18:00
Miehet Kolmonen
FC Espoo/2 FC Espoo/2 - HPS HPS
3.5. 20:00
Miehet Kolmonen
SexyPöxyt SexyPöxyt - FC HIK FC HIK
3.5. 20:15
Miehet Kolmonen
FC FINNKURD FC FINNKURD - BK-46 BK-46
5.5. 15:30
Miehet Kolmonen
FC FINNKURD FC FINNKURD - Atlantis FC Atlantis FC
8.5. 20:15
Miehet Kolmonen
NuPS NuPS - EIF/Akademi EIF/Akademi
10.5. 18:00
Miehet Kolmonen
FC HIK FC HIK - HPS HPS
10.5. 18:30
Miehet Kolmonen
SexyPöxyt SexyPöxyt - FC Espoo/2 FC Espoo/2
10.5. 19:30
Miehet Kolmonen
Töölön Taisto Töölön Taisto - BK-46 BK-46
11.5. 16:15
Miehet Kolmonen
EsPa EsPa - HIFK/2 HIFK/2
12.5. 17:00
Miehet Kolmonen
EIF/Akademi EIF/Akademi - SexyPöxyt SexyPöxyt
14.5. 18:30
Miehet Kolmonen
BK-46 BK-46 - FC HIK FC HIK
15.5. 18:30
Miehet Kolmonen
HIFK/2 HIFK/2 - Töölön Taisto Töölön Taisto
16.5. 20:30
Miehet Kolmonen
HPS HPS - EsPa EsPa
17.5. 19:00
Miehet Kolmonen
Atlantis FC Atlantis FC - NuPS NuPS
17.5. 19:15
Miehet Kolmonen
FC Espoo/2 FC Espoo/2 - FC FINNKURD FC FINNKURD
17.5. 20:00
Miehet Kolmonen
FC FINNKURD FC FINNKURD - HIFK/2 HIFK/2
22.5. 20:15
Miehet Kolmonen
NuPS NuPS - BK-46 BK-46
24.5. 18:00
Miehet Kolmonen
EIF/Akademi EIF/Akademi - FC HIK FC HIK
24.5. 18:30
Miehet Kolmonen
HPS HPS - Atlantis FC Atlantis FC
24.5. 19:00
Miehet Kolmonen
Miehet Kolmonen
EsPa EsPa - FC Espoo/2 FC Espoo/2
26.5. 17:00
Miehet Kolmonen
BK-46 BK-46 - HPS HPS
29.5. 18:30
Miehet Kolmonen
EsPa EsPa - Töölön Taisto Töölön Taisto
30.5. 20:15
Miehet Kolmonen
FC HIK FC HIK - NuPS NuPS
31.5. 18:30
Miehet Kolmonen
Atlantis FC Atlantis FC - EIF/Akademi EIF/Akademi
31.5. 19:15
Miehet Kolmonen
SexyPöxyt SexyPöxyt - FC FINNKURD FC FINNKURD
31.5. 20:15
Miehet Kolmonen
HIFK/2 HIFK/2 - FC Espoo/2 FC Espoo/2
1.6. 17:00
Miehet Kolmonen
FC FINNKURD FC FINNKURD - EsPa EsPa
5.6. 18:00
Miehet Kolmonen
EIF/Akademi EIF/Akademi - BK-46 BK-46
5.6. 18:30
Miehet Kolmonen
Töölön Taisto Töölön Taisto - FC HIK FC HIK
5.6. 20:15
Miehet Kolmonen
NuPS NuPS - SexyPöxyt SexyPöxyt
7.6. 18:00
Miehet Kolmonen
HPS HPS - HIFK/2 HIFK/2
7.6. 19:00
Miehet Kolmonen
FC Espoo/2 FC Espoo/2 - Atlantis FC Atlantis FC
7.6. 20:00
Miehet Kolmonen
FC HIK FC HIK - EsPa EsPa
12.6. 18:30
Miehet Kolmonen
FC FINNKURD FC FINNKURD - EIF/Akademi EIF/Akademi
12.6. 20:15
Miehet Kolmonen
Töölön Taisto Töölön Taisto - HPS HPS
13.6. 18:00
Miehet Kolmonen
BK-46 BK-46 - HIFK/2 HIFK/2
13.6. 18:30
Miehet Kolmonen
FC Espoo/2 FC Espoo/2 - NuPS NuPS
14.6. 20:00
Miehet Kolmonen
SexyPöxyt SexyPöxyt - Atlantis FC Atlantis FC
14.6. 20:15
Miehet Kolmonen
EsPa EsPa - BK-46 BK-46
16.6. 17:00
Miehet Kolmonen
EIF/Akademi EIF/Akademi - FC Espoo/2 FC Espoo/2
18.6. 18:30
Miehet Kolmonen
NuPS NuPS - FC FINNKURD FC FINNKURD
18.6. 20:00
Miehet Kolmonen
Miehet Kolmonen
HPS HPS - SexyPöxyt SexyPöxyt
19.6. 19:30
Miehet Kolmonen
HIFK/2 HIFK/2 - FC HIK FC HIK
19.6. 20:15
Miehet Kolmonen
Miehet Kolmonen
FC FINNKURD FC FINNKURD - HPS HPS
26.6. 19:15
Miehet Kolmonen
NuPS NuPS - EsPa EsPa
27.6. 18:00
Miehet Kolmonen
SexyPöxyt SexyPöxyt - BK-46 BK-46
27.6. 20:15
Miehet Kolmonen
Atlantis FC Atlantis FC - HIFK/2 HIFK/2
28.6. 19:15
Miehet Kolmonen
FC Espoo/2 FC Espoo/2 - FC HIK FC HIK
28.6. 20:00
Miehet Kolmonen
EsPa EsPa - SexyPöxyt SexyPöxyt
30.6. 17:00
Miehet Kolmonen
BK-46 BK-46 - Atlantis FC Atlantis FC
3.7. 18:30
Miehet Kolmonen
FC HIK FC HIK - FC FINNKURD FC FINNKURD
3.7. 18:30
Miehet Kolmonen
HPS HPS - EIF/Akademi EIF/Akademi
3.7. 19:30
Miehet Kolmonen
Miehet Kolmonen
HIFK/2 HIFK/2 - NuPS NuPS
4.7. 20:30
Miehet Kolmonen
EIF/Akademi EIF/Akademi - EsPa EsPa
24.7. 18:30
Miehet Kolmonen
FC HIK FC HIK - Atlantis FC Atlantis FC
24.7. 18:30
Miehet Kolmonen
Miehet Kolmonen
NuPS NuPS - HPS HPS
26.7. 18:00
Miehet Kolmonen
SexyPöxyt SexyPöxyt - HIFK/2 HIFK/2
26.7. 19:30
Miehet Kolmonen
FC Espoo/2 FC Espoo/2 - BK-46 BK-46
26.7. 20:00
Miehet Kolmonen
BK-46 BK-46 - FC FINNKURD FC FINNKURD
31.7. 18:30
Miehet Kolmonen
FC HIK FC HIK - SexyPöxyt SexyPöxyt
31.7. 18:30
Miehet Kolmonen
EsPa EsPa - Atlantis FC Atlantis FC
31.7. 20:15
Miehet Kolmonen
Töölön Taisto Töölön Taisto - NuPS NuPS
1.8. 19:15
Miehet Kolmonen
HPS HPS - FC Espoo/2 FC Espoo/2
2.8. 19:00
Miehet Kolmonen
HIFK/2 HIFK/2 - EIF/Akademi EIF/Akademi
3.8. 17:00
Miehet Kolmonen
EIF/Akademi EIF/Akademi - NuPS NuPS
6.8. 18:30
Miehet Kolmonen
BK-46 BK-46 - Töölön Taisto Töölön Taisto
7.8. 18:30
Miehet Kolmonen
Atlantis FC Atlantis FC - FC FINNKURD FC FINNKURD
8.8. 19:15
Miehet Kolmonen
HPS HPS - FC HIK FC HIK
9.8. 19:00
Miehet Kolmonen
FC Espoo/2 FC Espoo/2 - SexyPöxyt SexyPöxyt
9.8. 20:00
Miehet Kolmonen
HIFK/2 HIFK/2 - EsPa EsPa
10.8. 17:00
Miehet Kolmonen
FC HIK FC HIK - BK-46 BK-46
14.8. 18:30
Miehet Kolmonen
FC FINNKURD FC FINNKURD - FC Espoo/2 FC Espoo/2
14.8. 20:15
Miehet Kolmonen
NuPS NuPS - Atlantis FC Atlantis FC
15.8. 18:00
Miehet Kolmonen
Töölön Taisto Töölön Taisto - HIFK/2 HIFK/2
15.8. 20:15
Miehet Kolmonen
SexyPöxyt SexyPöxyt - EIF/Akademi EIF/Akademi
16.8. 19:30
Miehet Kolmonen
EsPa EsPa - HPS HPS
18.8. 19:00
Miehet Kolmonen
BK-46 BK-46 - NuPS NuPS
21.8. 18:30
Miehet Kolmonen
FC HIK FC HIK - EIF/Akademi EIF/Akademi
21.8. 18:30
Miehet Kolmonen
Atlantis FC Atlantis FC - HPS HPS
23.8. 19:00
Miehet Kolmonen
Miehet Kolmonen
FC Espoo/2 FC Espoo/2 - EsPa EsPa
23.8. 20:00
Miehet Kolmonen
HIFK/2 HIFK/2 - FC FINNKURD FC FINNKURD
24.8. 17:00
Miehet Kolmonen
EIF/Akademi EIF/Akademi - Atlantis FC Atlantis FC
27.8. 18:30
Miehet Kolmonen
Töölön Taisto Töölön Taisto - EsPa EsPa
29.8. 18:00
Miehet Kolmonen
FC Espoo/2 FC Espoo/2 - HIFK/2 HIFK/2
29.8. 20:00
Miehet Kolmonen
FC FINNKURD FC FINNKURD - SexyPöxyt SexyPöxyt
29.8. 20:15
Miehet Kolmonen
NuPS NuPS - FC HIK FC HIK
30.8. 18:00
Miehet Kolmonen
HPS HPS - BK-46 BK-46
30.8. 19:00
Miehet Kolmonen
BK-46 BK-46 - EIF/Akademi EIF/Akademi
4.9. 18:30
Miehet Kolmonen
HIFK/2 HIFK/2 - HPS HPS
5.9. 20:30
Miehet Kolmonen
Atlantis FC Atlantis FC - FC Espoo/2 FC Espoo/2
6.9. 18:15
Miehet Kolmonen
FC HIK FC HIK - Töölön Taisto Töölön Taisto
6.9. 18:30
Miehet Kolmonen
SexyPöxyt SexyPöxyt - NuPS NuPS
6.9. 20:15
Miehet Kolmonen
EsPa EsPa - FC FINNKURD FC FINNKURD
6.9. 20:15
Miehet Kolmonen
EIF/Akademi EIF/Akademi - FC FINNKURD FC FINNKURD
10.9. 18:30
Miehet Kolmonen
Atlantis FC Atlantis FC - SexyPöxyt SexyPöxyt
12.9. 18:00
Miehet Kolmonen
NuPS NuPS - FC Espoo/2 FC Espoo/2
13.9. 18:00
Miehet Kolmonen
HPS HPS - Töölön Taisto Töölön Taisto
13.9. 19:00
Miehet Kolmonen
HIFK/2 HIFK/2 - BK-46 BK-46
14.9. 17:00
Miehet Kolmonen
EsPa EsPa - FC HIK FC HIK
15.9. 17:00
Miehet Kolmonen
Miehet Kolmonen
FC Espoo/2 FC Espoo/2 - EIF/Akademi EIF/Akademi
20.9. 20:00
Miehet Kolmonen
SexyPöxyt SexyPöxyt - HPS HPS
20.9. 20:15
Miehet Kolmonen
FC HIK FC HIK - HIFK/2 HIFK/2
21.9. 13:00
Miehet Kolmonen
BK-46 BK-46 - EsPa EsPa
21.9. 15:00
Miehet Kolmonen
FC FINNKURD FC FINNKURD - NuPS NuPS
22.9. 16:15
Miehet Kolmonen
HPS HPS - FC FINNKURD FC FINNKURD
27.9. 19:00
Miehet Kolmonen
FC HIK FC HIK - FC Espoo/2 FC Espoo/2
28.9. 13:00
Miehet Kolmonen
BK-46 BK-46 - SexyPöxyt SexyPöxyt
28.9. 15:00
Miehet Kolmonen
Miehet Kolmonen
HIFK/2 HIFK/2 - Atlantis FC Atlantis FC
28.9. 17:00
Miehet Kolmonen
EsPa EsPa - NuPS NuPS
29.9. 17:00
Miehet Kolmonen
SexyPöxyt SexyPöxyt - EsPa EsPa
5.10. 16:15
Miehet Kolmonen
Miehet Kolmonen
Atlantis FC Atlantis FC - BK-46 BK-46
5.10. 16:15
Miehet Kolmonen
FC FINNKURD FC FINNKURD - FC HIK FC HIK
5.10. 16:15
Miehet Kolmonen
EIF/Akademi EIF/Akademi - HPS HPS
5.10. 16:15
Miehet Kolmonen
NuPS NuPS - HIFK/2 HIFK/2
5.10. 16:15
Näytä lisää