Tampere - Vitonen

Vitonen: Sarjataulukko

OVTHMP
FC Kangasala00000-00
Härmä00000-00
Loiske/200000-00
PJK/200000-00
PoNU Bk00000-00
TAS00000-00
TaPa00000-00
TahVe00000-00
Valo00000-00
VehU00000-00
Ylöjärven Ilves00000-00
Suodatin rajaa tälle sivulle näkyviin vain valitsemasi joukkueen ottelut

Ottelut

Vitonen
PJK/2 PJK/2 - PoNU Bk PoNU Bk
26.4. 18:30
Vitonen
Ylöjärven Ilves Ylöjärven Ilves - VehU VehU
26.4. 18:30
Vitonen
TaPa TaPa - Loiske/2 Loiske/2
27.4. 15:00
Vitonen
TAS TAS - Valo Valo
27.4. 17:00
Vitonen
FC Kangasala FC Kangasala - TahVe TahVe
28.4. 17:00
Vitonen
Härmä Härmä - Ylöjärven Ilves Ylöjärven Ilves
29.4 - 5.5
Vitonen
VehU VehU - FC Kangasala FC Kangasala
2.5. 19:45
Vitonen
Loiske/2 Loiske/2 - TAS TAS
3.5. 19:30
Vitonen
TahVe TahVe - PoNU Bk PoNU Bk
3.5. 19:45
Vitonen
PJK/2 PJK/2 - TaPa TaPa
4.5. 14:00
Vitonen
TaPa TaPa - TahVe TahVe
8.5. 19:45
Vitonen
Valo Valo - Loiske/2 Loiske/2
9.5. 18:30
Vitonen
TAS TAS - PJK/2 PJK/2
10.5. 20:00
Vitonen
FC Kangasala FC Kangasala - Härmä Härmä
11.5. 16:30
Vitonen
PoNU Bk PoNU Bk - VehU VehU
12.5. 13:30
Vitonen
Härmä Härmä - PoNU Bk PoNU Bk
13.5 - 18.5
Vitonen
VehU VehU - TaPa TaPa
14.5. 20:00
Vitonen
TahVe TahVe - TAS TAS
15.5. 19:45
Vitonen
Vitonen
PJK/2 PJK/2 - Valo Valo
18.5. 14:00
Vitonen
TAS TAS - VehU VehU
21.5. 20:00
Vitonen
PoNU Bk PoNU Bk - Ylöjärven Ilves Ylöjärven Ilves
22.5. 19:30
Vitonen
TaPa TaPa - Härmä Härmä
22.5. 19:45
Vitonen
Loiske/2 Loiske/2 - PJK/2 PJK/2
25.5. 14:00
Vitonen
Valo Valo - TahVe TahVe
25.5. 16:00
Vitonen
Härmä Härmä - TAS TAS
27.5 - 31.5
Vitonen
VehU VehU - Valo Valo
28.5. 20:00
Vitonen
TahVe TahVe - Loiske/2 Loiske/2
29.5. 20:00
Vitonen
FC Kangasala FC Kangasala - PoNU Bk PoNU Bk
30.5. 15:30
Vitonen
Ylöjärven Ilves Ylöjärven Ilves - TaPa TaPa
31.5. 19:15
Vitonen
TAS TAS - Ylöjärven Ilves Ylöjärven Ilves
3.6. 19:45
Vitonen
TaPa TaPa - FC Kangasala FC Kangasala
5.6. 19:45
Vitonen
PJK/2 PJK/2 - TahVe TahVe
5.6. 20:00
Vitonen
Valo Valo - Härmä Härmä
7.6. 18:30
Vitonen
Loiske/2 Loiske/2 - VehU VehU
7.6. 19:30
Vitonen
Härmä Härmä - Loiske/2 Loiske/2
9.6 - 14.6
Vitonen
FC Kangasala FC Kangasala - TAS TAS
9.6. 16:00
Vitonen
Ylöjärven Ilves Ylöjärven Ilves - Valo Valo
11.6. 19:30
Vitonen
VehU VehU - PJK/2 PJK/2
11.6. 19:45
Vitonen
PoNU Bk PoNU Bk - TaPa TaPa
12.6. 19:30
Vitonen
Loiske/2 Loiske/2 - Ylöjärven Ilves Ylöjärven Ilves
16.6. 17:30
Vitonen
PJK/2 PJK/2 - Härmä Härmä
16.6. 18:00
Vitonen
TAS TAS - PoNU Bk PoNU Bk
17.6. 19:45
Vitonen
Valo Valo - FC Kangasala FC Kangasala
19.6. 18:30
Vitonen
TahVe TahVe - VehU VehU
19.6. 19:45
Vitonen
PoNU Bk PoNU Bk - Valo Valo
26.6. 19:30
Vitonen
Härmä Härmä - TahVe TahVe
27.6 - 1.7
Vitonen
Ylöjärven Ilves Ylöjärven Ilves - PJK/2 PJK/2
28.6. 19:00
Vitonen
FC Kangasala FC Kangasala - Loiske/2 Loiske/2
29.6. 15:00
Vitonen
TaPa TaPa - TAS TAS
1.7. 19:45
Vitonen
VehU VehU - Härmä Härmä
4.7. 19:45
Vitonen
Loiske/2 Loiske/2 - PoNU Bk PoNU Bk
5.7. 18:30
Vitonen
Valo Valo - TaPa TaPa
5.7. 18:30
Vitonen
TahVe TahVe - Ylöjärven Ilves Ylöjärven Ilves
5.7. 20:00
Vitonen
PJK/2 PJK/2 - FC Kangasala FC Kangasala
6.7. 14:00
Vitonen
PoNU Bk PoNU Bk - PJK/2 PJK/2
24.7. 19:30
Vitonen
TahVe TahVe - FC Kangasala FC Kangasala
24.7. 19:45
Vitonen
Loiske/2 Loiske/2 - TaPa TaPa
26.7. 18:30
Vitonen
Valo Valo - TAS TAS
26.7. 18:30
Vitonen
VehU VehU - Ylöjärven Ilves Ylöjärven Ilves
26.7. 19:45
Vitonen
PoNU Bk PoNU Bk - TahVe TahVe
31.7. 19:30
Vitonen
TaPa TaPa - PJK/2 PJK/2
31.7. 19:45
Vitonen
TAS TAS - Loiske/2 Loiske/2
31.7. 20:00
Vitonen
FC Kangasala FC Kangasala - VehU VehU
3.8. 15:00
Vitonen
Ylöjärven Ilves Ylöjärven Ilves - Härmä Härmä
3.8. 16:00
Vitonen
Härmä Härmä - FC Kangasala FC Kangasala
6.8 - 11.8
Vitonen
VehU VehU - PoNU Bk PoNU Bk
6.8. 20:00
Vitonen
TahVe TahVe - TaPa TaPa
7.8. 19:45
Vitonen
PJK/2 PJK/2 - TAS TAS
9.8. 18:30
Vitonen
Loiske/2 Loiske/2 - Valo Valo
10.8. 16:30
Vitonen
PoNU Bk PoNU Bk - Härmä Härmä
14.8. 19:30
Vitonen
TAS TAS - TahVe TahVe
14.8. 19:45
Vitonen
Vitonen
TaPa TaPa - VehU VehU
15.8. 19:45
Vitonen
Valo Valo - PJK/2 PJK/2
16.8. 18:30
Vitonen
Härmä Härmä - TaPa TaPa
20.8 - 25.8
Vitonen
VehU VehU - TAS TAS
21.8. 19:45
Vitonen
TahVe TahVe - Valo Valo
22.8. 19:45
Vitonen
PJK/2 PJK/2 - Loiske/2 Loiske/2
23.8. 18:30
Vitonen
Ylöjärven Ilves Ylöjärven Ilves - PoNU Bk PoNU Bk
24.8. 15:00
Vitonen
TaPa TaPa - Ylöjärven Ilves Ylöjärven Ilves
27.8. 19:45
Vitonen
PoNU Bk PoNU Bk - FC Kangasala FC Kangasala
28.8. 19:30
Vitonen
TAS TAS - Härmä Härmä
28.8. 20:00
Vitonen
Valo Valo - VehU VehU
30.8. 18:30
Vitonen
Loiske/2 Loiske/2 - TahVe TahVe
30.8. 19:30
Vitonen
Härmä Härmä - Valo Valo
3.9 - 8.9
Vitonen
VehU VehU - Loiske/2 Loiske/2
3.9. 19:45
Vitonen
TahVe TahVe - PJK/2 PJK/2
4.9. 19:45
Vitonen
Ylöjärven Ilves Ylöjärven Ilves - TAS TAS
7.9. 14:00
Vitonen
FC Kangasala FC Kangasala - TaPa TaPa
7.9. 15:00
Vitonen
TAS TAS - FC Kangasala FC Kangasala
11.9. 19:45
Vitonen
TaPa TaPa - PoNU Bk PoNU Bk
12.9. 19:45
Vitonen
Valo Valo - Ylöjärven Ilves Ylöjärven Ilves
13.9. 18:00
Vitonen
PJK/2 PJK/2 - VehU VehU
13.9. 18:30
Vitonen
Loiske/2 Loiske/2 - Härmä Härmä
13.9. 19:30
Vitonen
Härmä Härmä - PJK/2 PJK/2
17.9 - 22.9
Vitonen
PoNU Bk PoNU Bk - TAS TAS
18.9. 18:30
Vitonen
VehU VehU - TahVe TahVe
18.9. 19:45
Vitonen
Ylöjärven Ilves Ylöjärven Ilves - Loiske/2 Loiske/2
21.9. 14:00
Vitonen
FC Kangasala FC Kangasala - Valo Valo
21.9. 15:00
Vitonen
TAS TAS - TaPa TaPa
24.9. 19:45
Vitonen
TahVe TahVe - Härmä Härmä
25.9. 19:45
Vitonen
PJK/2 PJK/2 - Ylöjärven Ilves Ylöjärven Ilves
27.9. 18:30
Vitonen
Valo Valo - PoNU Bk PoNU Bk
27.9. 18:30
Vitonen
Loiske/2 Loiske/2 - FC Kangasala FC Kangasala
27.9. 19:30
Vitonen
Härmä Härmä - VehU VehU
1.10 - 6.10
Vitonen
TaPa TaPa - Valo Valo
1.10. 19:45
Vitonen
PoNU Bk PoNU Bk - Loiske/2 Loiske/2
5.10. 14:00
Vitonen
Ylöjärven Ilves Ylöjärven Ilves - TahVe TahVe
5.10. 14:00
Vitonen
FC Kangasala FC Kangasala - PJK/2 PJK/2
5.10. 14:00
Näytä lisää