Tampere - T13 AL 8v8

T13 AL 8v8: Sarjataulukko

OVTHMP
Ilves/T06550044-515
HJS/T06550036-1115
TPS T06540128-512
Ilves/T07530230-159
EuPa/LLuja YJ530231-189
Ylöjärven Ilves51229-105
Pallo-Iirot511313-294
SalPa51138-244
FC Halikko51136-364
FC Nokia/06 Sin410312-203
FC Rauma502311-282
PaiHa T0640135-321

Pelataan yksinkertainen sarja 30.6. mennessä. Neljä parhaiten sijoittunutta nousukelpoisista joukkuetta nousevat syyskierrokselle Etelä-Länsi –liigaan.
Alueliigan kevätkierroksen 1-4 sijoittuneet pääsevät SPL I-tason lopputurnaukseen, joka pelataan Hämeenlinnassa 9-11.8. Kevätkierroksen 5-9 sijoittuneet pääsevät II-tason lopputurnaukseen, joka pelataan Masto Cupin yhteydessä Lahdessa 2-4.8.
Sarjasta ei putoa yhtään joukkuetta syyskierrokselle piirisarjaan.
Alueliigan säännöt löytyvät kokonaisuudessaan TÄÄLTÄ.

Suodatin rajaa tälle sivulle näkyviin vain valitsemasi joukkueen ottelut

Ottelut

T13 AL 8v8
SalPa SalPa - FC Nokia/06 Sin FC Nokia/06 Sin
24.5. 18:30
T13 AL 8v8
Ilves/T06 Ilves/T06 - FC Rauma FC Rauma
24.5. 20:00
T13 AL 8v8
FC Halikko FC Halikko - Ilves/T07 Ilves/T07
25.5. 12:00
T13 AL 8v8
Pallo-Iirot Pallo-Iirot - PaiHa T06 PaiHa T06
25.5. 13:00
T13 AL 8v8
TPS T06 TPS T06 - Ylöjärven Ilves Ylöjärven Ilves
26.5. 13:30
T13 AL 8v8
EuPa/LLuja YJ EuPa/LLuja YJ - FC Halikko FC Halikko
27.5. 19:00
T13 AL 8v8
Ilves/T07 Ilves/T07 - TPS T06 TPS T06
29.5. 20:15
T13 AL 8v8
SalPa SalPa - Pallo-Iirot Pallo-Iirot
30.5. 14:00
T13 AL 8v8
PaiHa T06 PaiHa T06 - Ilves/T06 Ilves/T06
2.6. 12:00
T13 AL 8v8
FC Rauma FC Rauma - FC Nokia/06 Sin FC Nokia/06 Sin
2.6. 13:00
T13 AL 8v8
Ylöjärven Ilves Ylöjärven Ilves - HJS/T06 HJS/T06
2.6. 15:00
T13 AL 8v8
Ilves/T07 Ilves/T07 - PaiHa T06 PaiHa T06
3.6. 20:00
T13 AL 8v8
FC Rauma FC Rauma - EuPa/LLuja YJ EuPa/LLuja YJ
5.6. 18:00
T13 AL 8v8
T13 AL 8v8
TPS T06 TPS T06 - Ilves/T06 Ilves/T06
7.6. 18:30
T13 AL 8v8
FC Nokia/06 Sin FC Nokia/06 Sin - PaiHa T06 PaiHa T06
8.6. 16:30
T13 AL 8v8
HJS/T06 HJS/T06 - FC Halikko FC Halikko
9.6. 12:30
T13 AL 8v8
SalPa SalPa - Ylöjärven Ilves Ylöjärven Ilves
9.6. 17:05
T13 AL 8v8
EuPa/LLuja YJ EuPa/LLuja YJ - Ilves/T07 Ilves/T07
12.6. 19:00
T13 AL 8v8
Pallo-Iirot Pallo-Iirot - TPS T06 TPS T06
13.6. 19:15
T13 AL 8v8
FC Halikko FC Halikko - FC Nokia/06 Sin FC Nokia/06 Sin
14.6. 19:00
T13 AL 8v8
PaiHa T06 PaiHa T06 - SalPa SalPa
15.6. 12:00
T13 AL 8v8
Ilves/T06 Ilves/T06 - HJS/T06 HJS/T06
15.6. 13:00
T13 AL 8v8
Ylöjärven Ilves Ylöjärven Ilves - FC Rauma FC Rauma
15.6. 15:00
T13 AL 8v8
FC Rauma FC Rauma - Pallo-Iirot Pallo-Iirot
18.6. 17:30
T13 AL 8v8
HJS/T06 HJS/T06 - PaiHa T06 PaiHa T06
19.6. 18:00
T13 AL 8v8
FC Nokia/06 Sin FC Nokia/06 Sin - Ilves/T07 Ilves/T07
19.6. 19:00
T13 AL 8v8
EuPa/LLuja YJ EuPa/LLuja YJ - TPS T06 TPS T06
19.6. 19:00
T13 AL 8v8
SalPa SalPa - FC Halikko FC Halikko
19.6. 19:15
T13 AL 8v8
T13 AL 8v8
Pallo-Iirot Pallo-Iirot - Ilves/T06 Ilves/T06
24.6. 19:00
T13 AL 8v8
Ilves/T07 Ilves/T07 - SalPa SalPa
24.6. 20:00
T13 AL 8v8
TPS T06 TPS T06 - FC Rauma FC Rauma
26.6. 18:30
T13 AL 8v8
FC Halikko FC Halikko - PaiHa T06 PaiHa T06
26.6. 19:45
T13 AL 8v8
HJS/T06 HJS/T06 - FC Nokia/06 Sin FC Nokia/06 Sin
27.6. 18:00
T13 AL 8v8
T13 AL 8v8
HJS/T06 HJS/T06 - EuPa/LLuja YJ EuPa/LLuja YJ
30.6. 11:00
Näytä lisää

Tulokset

T13 AL 8v8
TPS T06 TPS T06 2 - 3 HJS/T06 HJS/T06
19.5.2019 klo 13:30
T13 AL 8v8
Ilves/T07 Ilves/T07 2 - 0 Ylöjärven Ilves Ylöjärven Ilves
19.5.2019 klo 12:00
T13 AL 8v8
SalPa SalPa 3 - 0 EuPa/LLuja YJ EuPa/LLuja YJ
18.5.2019 klo 13:50
T13 AL 8v8
Pallo-Iirot Pallo-Iirot 8 - 0 FC Halikko FC Halikko
18.5.2019 klo 12:45
T13 AL 8v8
PaiHa T06 PaiHa T06 3 - 3 FC Rauma FC Rauma
18.5.2019 klo 12:00
T13 AL 8v8
FC Nokia/06 Sin FC Nokia/06 Sin 2 - 4 Ilves/T06 Ilves/T06
15.5.2019 klo 19:00
T13 AL 8v8
Ylöjärven Ilves Ylöjärven Ilves 2 - 5 FC Nokia/06 Sin FC Nokia/06 Sin
11.5.2019 klo 15:00
T13 AL 8v8
Ilves/T06 Ilves/T06 6 - 1 Ilves/T07 Ilves/T07
11.5.2019 klo 14:00
T13 AL 8v8
FC Rauma FC Rauma 2 - 2 SalPa SalPa
11.5.2019 klo 12:30
T13 AL 8v8
HJS/T06 HJS/T06 12 - 1 Pallo-Iirot Pallo-Iirot
11.5.2019 klo 12:00
Näytä lisää