Tampere - Puistofutis KKI-sarja

Puistofutis KKI-sarja, Ylempi jatkosarja: Sarjataulukko

OVTHMP
FC Kylmärinki11005-23
FC Oluthuone11003-13
FC Adonis11002-13
Vastapuoli11002-13
AC Lokomo10100-01
Idän Raivo10100-01
AC KaLe10011-20
FC Gullit10011-20
Jalkapallojoukkue10011-30
AC Tenator10012-50
Suodatin rajaa tälle sivulle näkyviin vain valitsemasi joukkueen ottelut

Ottelut: Ylempi jatkosarja

Puistofutis KKI-sarja
AC KaLe AC KaLe - Jalkapallojoukkue Jalkapallojoukkue
3.7. 18:00
Puistofutis KKI-sarja
AC Tenator AC Tenator - Vastapuoli Vastapuoli
3.7. 18:50
Puistofutis KKI-sarja
FC Gullit FC Gullit - FC Kylmärinki FC Kylmärinki
3.7. 19:40
Puistofutis KKI-sarja
AC Lokomo AC Lokomo - FC Adonis FC Adonis
8.7. 18:50
Puistofutis KKI-sarja
FC Oluthuone FC Oluthuone - Idän Raivo Idän Raivo
11.7. 18:50
Puistofutis KKI-sarja
Puistofutis KKI-sarja
FC Adonis FC Adonis - AC KaLe AC KaLe
22.7. 21:10
Puistofutis KKI-sarja
FC Oluthuone FC Oluthuone - Vastapuoli Vastapuoli
23.7. 20:20
Puistofutis KKI-sarja
Idän Raivo Idän Raivo - AC Tenator AC Tenator
23.7. 21:10
Puistofutis KKI-sarja
AC Lokomo AC Lokomo - FC Gullit FC Gullit
24.7. 20:20
Puistofutis KKI-sarja
FC Adonis FC Adonis - Idän Raivo Idän Raivo
29.7. 20:20
Puistofutis KKI-sarja
AC KaLe AC KaLe - FC Oluthuone FC Oluthuone
29.7. 21:10
Puistofutis KKI-sarja
Puistofutis KKI-sarja
Vastapuoli Vastapuoli - FC Gullit FC Gullit
30.7. 21:10
Puistofutis KKI-sarja
FC Kylmärinki FC Kylmärinki - AC Lokomo AC Lokomo
31.7. 20:20
Puistofutis KKI-sarja
FC Oluthuone FC Oluthuone - FC Adonis FC Adonis
5.8. 18:40
Puistofutis KKI-sarja
Puistofutis KKI-sarja
AC Lokomo AC Lokomo - Vastapuoli Vastapuoli
7.8. 18:50
Puistofutis KKI-sarja
Puistofutis KKI-sarja
AC Tenator AC Tenator - AC KaLe AC KaLe
7.8. 20:30
Puistofutis KKI-sarja
Puistofutis KKI-sarja
FC Kylmärinki FC Kylmärinki - FC Adonis FC Adonis
19.8. 20:30
Puistofutis KKI-sarja
Vastapuoli Vastapuoli - Idän Raivo Idän Raivo
20.8. 18:00
Puistofutis KKI-sarja
AC KaLe AC KaLe - FC Gullit FC Gullit
20.8. 18:50
Puistofutis KKI-sarja
AC Tenator AC Tenator - FC Oluthuone FC Oluthuone
20.8. 19:40
Puistofutis KKI-sarja
Puistofutis KKI-sarja
AC Lokomo AC Lokomo - AC KaLe AC KaLe
29.8. 18:05
Puistofutis KKI-sarja
FC Adonis FC Adonis - Vastapuoli Vastapuoli
30.8. 17:30
Puistofutis KKI-sarja
Puistofutis KKI-sarja
FC Gullit FC Gullit - AC Tenator AC Tenator
30.8. 19:10
Puistofutis KKI-sarja
Puistofutis KKI-sarja
Vastapuoli Vastapuoli - FC Kylmärinki FC Kylmärinki
6.9. 17:15
Puistofutis KKI-sarja
AC KaLe AC KaLe - Idän Raivo Idän Raivo
6.9. 18:05
Puistofutis KKI-sarja
AC Tenator AC Tenator - AC Lokomo AC Lokomo
6.9. 18:55
Puistofutis KKI-sarja
FC Gullit FC Gullit - FC Oluthuone FC Oluthuone
6.9. 19:45
Puistofutis KKI-sarja
Puistofutis KKI-sarja
AC KaLe AC KaLe - FC Kylmärinki FC Kylmärinki
12.9. 17:50
Puistofutis KKI-sarja
FC Gullit FC Gullit - Idän Raivo Idän Raivo
12.9. 18:40
Puistofutis KKI-sarja
AC Tenator AC Tenator - FC Adonis FC Adonis
13.9. 17:30
Puistofutis KKI-sarja
AC Lokomo AC Lokomo - FC Oluthuone FC Oluthuone
13.9. 18:20
Näytä lisää

Tulokset: Ylempi jatkosarja

Puistofutis KKI-sarja
Idän Raivo Idän Raivo 0 - 0 AC Lokomo AC Lokomo
24.6.2019 klo 21:10
Puistofutis KKI-sarja
FC Adonis FC Adonis 2 - 1 FC Gullit FC Gullit
24.6.2019 klo 20:20
Puistofutis KKI-sarja
FC Kylmärinki FC Kylmärinki 5 - 2 AC Tenator AC Tenator
24.6.2019 klo 19:30
Puistofutis KKI-sarja
Vastapuoli Vastapuoli 2 - 1 AC KaLe AC KaLe
24.6.2019 klo 18:40
Puistofutis KKI-sarja
Jalkapallojoukkue Jalkapallojoukkue 1 - 3 FC Oluthuone FC Oluthuone
24.6.2019 klo 17:50
Näytä lisää

Puistofutis KKI-sarja

Sarja pelataan ensin neljässä viiden joukkueen lohkossa, minkä jälkeen joukkueet jaetaan sijoitusten mukaan 10 joukkueen ylempään ja 10 joukkueen alempaan jatkosarjaan. Jatkosarjat alkavat jo juhannuksen jälkeen.