Tampere - P13 AL 8v8

P13 AL 8v8: Sarjataulukko

OVTHMP
FJK321012-77
Ilves/-06 Alfa220014-26
TPV220010-26
P-Iirot YJ221107-54
KaaPo YJ11004-03
SalPa/Fc Halikko YJ21013-53
IFK Mariehamn YJ10103-31
FC Kangasala/Musta20117-81
HJS/sinivalkoinen10011-30
TPS Valkoinen20022-80
TP-49 YJ20021-100
Ilves/-06 Beta20023-140

Pelataan yksinkertainen sarja 30.6. mennessä. Kaksi parhaiten sijoittunutta nousukelpoisista joukkuetta nousevat syyskierrokselle Etelä-Länsi –liigan jatkosarjaan. Kevätkierroksen 11-12. sijoittuneet putoavat syyskierrokselle piirisarjaan.
Alueliigan kevätkierroksen 1-3 sijoittuneet pääsevät SPL II-tason lopputurnaukseen, joka pelataan Hyvinkäällä 2-4.8.
Alueliigan säännöt löytyvät kokonaisuudessaan TÄÄLTÄ.

Suodatin rajaa tälle sivulle näkyviin vain valitsemasi joukkueen ottelut

Ottelut

P13 AL 8v8
FJK FJK - HJS/sinivalkoinen HJS/sinivalkoinen
klo 16:30
P13 AL 8v8
Ilves/-06 Beta Ilves/-06 Beta - KaaPo YJ KaaPo YJ
27.4. 13:00
P13 AL 8v8
P13 AL 8v8
P13 AL 8v8
P13 AL 8v8
P-Iirot YJ2 P-Iirot YJ2 - Ilves/-06 Alfa Ilves/-06 Alfa
28.4. 16:00
P13 AL 8v8
TPV TPV - SalPa/Fc Halikko YJ SalPa/Fc Halikko YJ
28.4. 16:00
P13 AL 8v8
P13 AL 8v8
TP-49 YJ TP-49 YJ - FJK FJK
4.5. 13:00
P13 AL 8v8
P13 AL 8v8
P13 AL 8v8
KaaPo YJ KaaPo YJ - TPV TPV
5.5. 13:00
P13 AL 8v8
P13 AL 8v8
FJK FJK - P-Iirot YJ2 P-Iirot YJ2
11.5. 11:30
P13 AL 8v8
P13 AL 8v8
KaaPo YJ KaaPo YJ - HJS/sinivalkoinen HJS/sinivalkoinen
12.5. 13:30
P13 AL 8v8
TPV TPV - TPS Valkoinen TPS Valkoinen
12.5. 16:00
P13 AL 8v8
P13 AL 8v8
P-Iirot YJ2 P-Iirot YJ2 - TPV TPV
15.5. 19:15
P13 AL 8v8
P13 AL 8v8
TP-49 YJ TP-49 YJ - KaaPo YJ KaaPo YJ
18.5. 13:00
P13 AL 8v8
P13 AL 8v8
Ilves/-06 Beta Ilves/-06 Beta - FJK FJK
19.5. 12:00
P13 AL 8v8
P13 AL 8v8
TPV TPV - Ilves/-06 Alfa Ilves/-06 Alfa
22.5. 18:15
P13 AL 8v8
P13 AL 8v8
KaaPo YJ KaaPo YJ - TPS Valkoinen TPS Valkoinen
23.5. 19:30
P13 AL 8v8
Ilves/-06 Beta Ilves/-06 Beta - TP-49 YJ TP-49 YJ
23.5. 20:00
P13 AL 8v8
P13 AL 8v8
P13 AL 8v8
P13 AL 8v8
FJK FJK - TPV TPV
30.5. 14:30
P13 AL 8v8
P13 AL 8v8
TP-49 YJ TP-49 YJ - HJS/sinivalkoinen HJS/sinivalkoinen
30.5. 17:30
P13 AL 8v8
IFK Mariehamn YJ IFK Mariehamn YJ - KaaPo YJ KaaPo YJ
2.6. 16:00
P13 AL 8v8
TPV TPV - FC Kangasala/Musta FC Kangasala/Musta
5.6. 18:15
P13 AL 8v8
IFK Mariehamn YJ IFK Mariehamn YJ - TP-49 YJ TP-49 YJ
8.6. 11:00
P13 AL 8v8
P13 AL 8v8
P13 AL 8v8
P13 AL 8v8
KaaPo YJ KaaPo YJ - Ilves/-06 Alfa Ilves/-06 Alfa
9.6. 13:30
P13 AL 8v8
SalPa/Fc Halikko YJ SalPa/Fc Halikko YJ - FJK FJK
9.6. 18:45
P13 AL 8v8
P13 AL 8v8
P-Iirot YJ2 P-Iirot YJ2 - KaaPo YJ KaaPo YJ
13.6. 19:15
P13 AL 8v8
FJK FJK - Ilves/-06 Alfa Ilves/-06 Alfa
15.6. 12:30
P13 AL 8v8
TPS Valkoinen TPS Valkoinen - TP-49 YJ TP-49 YJ
15.6. 13:00
P13 AL 8v8
P13 AL 8v8
TPV TPV - IFK Mariehamn YJ IFK Mariehamn YJ
15.6. 15:00
P13 AL 8v8
P13 AL 8v8
HJS/sinivalkoinen HJS/sinivalkoinen - TPV TPV
18.6. 18:00
P13 AL 8v8
KaaPo YJ KaaPo YJ - FJK FJK
18.6. 19:00
P13 AL 8v8
P13 AL 8v8
P13 AL 8v8
TP-49 YJ TP-49 YJ - P-Iirot YJ2 P-Iirot YJ2
29.6. 13:00
P13 AL 8v8
Näytä lisää

Tulokset

P13 AL 8v8
Ilves/-06 Alfa Ilves/-06 Alfa 4 - 0 TP-49 YJ TP-49 YJ
20.4.2019 klo 13:45
P13 AL 8v8
TPS Valkoinen TPS Valkoinen 0 - 2 P-Iirot YJ2 P-Iirot YJ2
17.4.2019 klo 19:30
P13 AL 8v8
FC Kangasala/Musta FC Kangasala/Musta 2 - 3 FJK FJK
17.4.2019 klo 19:00
P13 AL 8v8
SalPa/Fc Halikko YJ SalPa/Fc Halikko YJ 3 - 1 HJS/sinivalkoinen HJS/sinivalkoinen
17.4.2019 klo 19:00
P13 AL 8v8
TPV TPV 4 - 1 Ilves/-06 Beta Ilves/-06 Beta
17.4.2019 klo 18:15
P13 AL 8v8
FJK FJK 3 - 3 IFK Mariehamn YJ IFK Mariehamn YJ
13.4.2019 klo 15:00
P13 AL 8v8
KaaPo YJ KaaPo YJ 4 - 0 SalPa/Fc Halikko YJ SalPa/Fc Halikko YJ
13.4.2019 klo 14:00
P13 AL 8v8
Ilves/-06 Beta Ilves/-06 Beta 2 - 10 Ilves/-06 Alfa Ilves/-06 Alfa
11.4.2019 klo 20:00
P13 AL 8v8
FJK FJK 6 - 2 TPS Valkoinen TPS Valkoinen
11.4.2019 klo 18:30
P13 AL 8v8
TP-49 YJ TP-49 YJ 1 - 6 TPV TPV
11.4.2019 klo 17:30
Näytä lisää