Tampere - Naiset Nelonen

Naiset Nelonen: Sarjataulukko

OVTHMP
Apassit00000-00
FC Haka-j/Naiset00000-00
FC Nokia/200000-00
I-Kissat00000-00
PJK00000-00
PP-7000000-00
TP-4900000-00
Tampere United00000-00
Valo00000-00
Ylöjärven Ilves00000-00
Suodatin rajaa tälle sivulle näkyviin vain valitsemasi joukkueen ottelut

Ottelut

Naiset Nelonen
Ylöjärven Ilves Ylöjärven Ilves - Apassit Apassit
23.4 - 29.4
Naiset Nelonen
TP-49 TP-49 - PJK PJK
23.4 - 29.4
Naiset Nelonen
PP-70 PP-70 - FC Haka-j/Naiset FC Haka-j/Naiset
28.4. 16:00
Naiset Nelonen
Tampere United Tampere United - I-Kissat I-Kissat
28.4. 18:00
Naiset Nelonen
FC Nokia/2 FC Nokia/2 - Valo Valo
29.4. 19:30
Naiset Nelonen
Naiset Nelonen
Naiset Nelonen
Apassit Apassit - TP-49 TP-49
4.5. 13:30
Naiset Nelonen
PJK PJK - PP-70 PP-70
4.5. 16:30
Naiset Nelonen
Valo Valo - Tampere United Tampere United
5.5. 18:00
Naiset Nelonen
TP-49 TP-49 - I-Kissat I-Kissat
9.5 - 15.5
Naiset Nelonen
Valo Valo - FC Haka-j/Naiset FC Haka-j/Naiset
10.5. 18:00
Naiset Nelonen
PP-70 PP-70 - Apassit Apassit
11.5. 13:00
Naiset Nelonen
Naiset Nelonen
FC Nokia/2 FC Nokia/2 - PJK PJK
13.5. 19:30
Naiset Nelonen
Naiset Nelonen
Ylöjärven Ilves Ylöjärven Ilves - TP-49 TP-49
16.5 - 22.5
Naiset Nelonen
Apassit Apassit - FC Nokia/2 FC Nokia/2
18.5. 13:30
Naiset Nelonen
PJK PJK - Valo Valo
18.5. 16:30
Naiset Nelonen
I-Kissat I-Kissat - PP-70 PP-70
19.5. 18:00
Naiset Nelonen
FC Haka-j/Naiset FC Haka-j/Naiset - PJK PJK
23.5 - 29.5
Naiset Nelonen
Tampere United Tampere United - TP-49 TP-49
26.5. 16:00
Naiset Nelonen
Valo Valo - Apassit Apassit
26.5. 17:00
Naiset Nelonen
PP-70 PP-70 - Ylöjärven Ilves Ylöjärven Ilves
26.5. 18:00
Naiset Nelonen
FC Nokia/2 FC Nokia/2 - I-Kissat I-Kissat
27.5. 19:30
Naiset Nelonen
TP-49 TP-49 - PP-70 PP-70
30.5 - 6.6
Naiset Nelonen
Naiset Nelonen
Apassit Apassit - FC Haka-j/Naiset FC Haka-j/Naiset
2.6. 12:30
Naiset Nelonen
I-Kissat I-Kissat - Valo Valo
2.6. 18:00
Naiset Nelonen
PJK PJK - Tampere United Tampere United
4.6. 20:00
Naiset Nelonen
FC Haka-j/Naiset FC Haka-j/Naiset - I-Kissat I-Kissat
7.6 - 12.6
Naiset Nelonen
PJK PJK - Apassit Apassit
8.6. 14:00
Naiset Nelonen
Tampere United Tampere United - PP-70 PP-70
9.6. 14:00
Naiset Nelonen
Valo Valo - Ylöjärven Ilves Ylöjärven Ilves
9.6. 17:00
Naiset Nelonen
FC Nokia/2 FC Nokia/2 - TP-49 TP-49
12.6. 19:45
Naiset Nelonen
TP-49 TP-49 - Valo Valo
13.6 - 19.6
Naiset Nelonen
Naiset Nelonen
Apassit Apassit - Tampere United Tampere United
15.6. 13:30
Naiset Nelonen
I-Kissat I-Kissat - PJK PJK
16.6. 16:00
Naiset Nelonen
PP-70 PP-70 - FC Nokia/2 FC Nokia/2
19.6. 19:30
Naiset Nelonen
FC Haka-j/Naiset FC Haka-j/Naiset - TP-49 TP-49
24.6 - 30.6
Naiset Nelonen
Apassit Apassit - I-Kissat I-Kissat
26.6. 19:00
Naiset Nelonen
PJK PJK - Ylöjärven Ilves Ylöjärven Ilves
29.6. 14:00
Naiset Nelonen
Valo Valo - PP-70 PP-70
30.6. 17:00
Naiset Nelonen
Tampere United Tampere United - FC Nokia/2 FC Nokia/2
30.6. 18:00
Naiset Nelonen
FC Haka-j/Naiset FC Haka-j/Naiset - PP-70 PP-70
29.7 - 4.8
Naiset Nelonen
PJK PJK - TP-49 TP-49
3.8. 14:00
Naiset Nelonen
Apassit Apassit - Ylöjärven Ilves Ylöjärven Ilves
4.8. 15:00
Naiset Nelonen
Valo Valo - FC Nokia/2 FC Nokia/2
4.8. 17:00
Naiset Nelonen
I-Kissat I-Kissat - Tampere United Tampere United
4.8. 18:00
Naiset Nelonen
Naiset Nelonen
TP-49 TP-49 - Apassit Apassit
5.8 - 11.8
Naiset Nelonen
Naiset Nelonen
Tampere United Tampere United - Valo Valo
11.8. 16:00
Naiset Nelonen
PP-70 PP-70 - PJK PJK
11.8. 16:00
Naiset Nelonen
FC Haka-j/Naiset FC Haka-j/Naiset - Valo Valo
12.8 - 18.8
Naiset Nelonen
Naiset Nelonen
PJK PJK - FC Nokia/2 FC Nokia/2
17.8. 14:00
Naiset Nelonen
I-Kissat I-Kissat - TP-49 TP-49
17.8. 17:00
Naiset Nelonen
Apassit Apassit - PP-70 PP-70
18.8. 15:00
Naiset Nelonen
TP-49 TP-49 - Ylöjärven Ilves Ylöjärven Ilves
19.8 - 25.8
Naiset Nelonen
FC Nokia/2 FC Nokia/2 - Apassit Apassit
21.8. 19:30
Naiset Nelonen
Valo Valo - PJK PJK
25.8. 15:00
Naiset Nelonen
Naiset Nelonen
PP-70 PP-70 - I-Kissat I-Kissat
25.8. 16:00
Naiset Nelonen
Ylöjärven Ilves Ylöjärven Ilves - PP-70 PP-70
26.8 - 1.9
Naiset Nelonen
TP-49 TP-49 - Tampere United Tampere United
26.8 - 1.9
Naiset Nelonen
PJK PJK - FC Haka-j/Naiset FC Haka-j/Naiset
31.8. 14:00
Naiset Nelonen
Apassit Apassit - Valo Valo
1.9. 15:00
Naiset Nelonen
I-Kissat I-Kissat - FC Nokia/2 FC Nokia/2
1.9. 16:00
Naiset Nelonen
Naiset Nelonen
Naiset Nelonen
PP-70 PP-70 - TP-49 TP-49
8.9. 16:00
Naiset Nelonen
Tampere United Tampere United - PJK PJK
8.9. 16:00
Naiset Nelonen
Valo Valo - I-Kissat I-Kissat
8.9. 17:00
Naiset Nelonen
Ylöjärven Ilves Ylöjärven Ilves - Valo Valo
9.9 - 15.9
Naiset Nelonen
TP-49 TP-49 - FC Nokia/2 FC Nokia/2
9.9 - 15.9
Naiset Nelonen
I-Kissat I-Kissat - FC Haka-j/Naiset FC Haka-j/Naiset
15.9. 14:00
Naiset Nelonen
Apassit Apassit - PJK PJK
15.9. 15:00
Naiset Nelonen
PP-70 PP-70 - Tampere United Tampere United
15.9. 16:00
Naiset Nelonen
Naiset Nelonen
FC Nokia/2 FC Nokia/2 - PP-70 PP-70
18.9. 19:30
Naiset Nelonen
PJK PJK - I-Kissat I-Kissat
21.9. 14:00
Naiset Nelonen
Tampere United Tampere United - Apassit Apassit
22.9. 16:00
Naiset Nelonen
Valo Valo - TP-49 TP-49
22.9. 17:00
Naiset Nelonen
TP-49 TP-49 - FC Haka-j/Naiset FC Haka-j/Naiset
23.9 - 29.9
Naiset Nelonen
Ylöjärven Ilves Ylöjärven Ilves - PJK PJK
23.9 - 29.9
Naiset Nelonen
FC Nokia/2 FC Nokia/2 - Tampere United Tampere United
28.9. 15:00
Naiset Nelonen
I-Kissat I-Kissat - Apassit Apassit
28.9. 17:00
Naiset Nelonen
PP-70 PP-70 - Valo Valo
29.9. 16:00
Näytä lisää