Tampere - Koulufs 7-8 lk pojat

Koulufs 7-8 lk pojat: Sarjataulukko

OVTHMP
Lohko C311002-13
A1/B200000-00
B1/A200000-00
C1/D200000-00
D1/C200000-00
Etelä-Hervanta00000-00
Fista00000-00
Harjuniitty00000-00
Hatanpää00000-00
Juhannuskylä00000-00
Kaarila00000-00
Kaukajärvi00000-00
Linnainmaa00000-00
Lohko A100000-00
Lohko A200000-00
Lohko A300000-00
Lohko B100000-00
Lohko B200000-00
Lohko B300000-00
Lohko C100000-00
Lohko C200000-00
Lohko D100000-00
Lohko D200000-00
Nokia00000-00
Nokianvirta00000-00
Orivesi00000-00
Pohjois-Hervanta00000-00
Puistokoulu00000-00
Sampo00000-00
Saukonpuisto00000-00
Tampere00000-00
Tesoma00000-00
Välierä 1 häviäjä00000-00
Välierä 1 voittaja00000-00
Välierä 2 häviäjä00000-00
Välierä 2 voittaja00000-00
Wivi Lönn00000-00
Ylöjärvi00000-00
Lohko D310011-20
Suodatin rajaa tälle sivulle näkyviin vain valitsemasi joukkueen ottelut

Ottelut

Koulufs 7-8 lk pojat
Nokianvirta Nokianvirta - Harjuniitty Harjuniitty
17.1. 14:00
Koulufs 7-8 lk pojat
Sampo Sampo - Linnainmaa Linnainmaa
21.1. 09:00
Koulufs 7-8 lk pojat
Hatanpää Hatanpää - Juhannuskylä Juhannuskylä
21.1. 09:00
Koulufs 7-8 lk pojat
Fista Fista - Wivi Lönn Wivi Lönn
21.1. 09:20
Koulufs 7-8 lk pojat
Tesoma Tesoma - Pohjois-Hervanta Pohjois-Hervanta
21.1. 09:30
Koulufs 7-8 lk pojat
Koulufs 7-8 lk pojat
Linnainmaa Linnainmaa - Kaarila Kaarila
21.1. 10:00
Koulufs 7-8 lk pojat
Juhannuskylä Juhannuskylä - Fista Fista
21.1. 10:05
Koulufs 7-8 lk pojat
Koulufs 7-8 lk pojat
Koulufs 7-8 lk pojat
Kaarila Kaarila - Sampo Sampo
21.1. 11:00
Koulufs 7-8 lk pojat
Wivi Lönn Wivi Lönn - Hatanpää Hatanpää
21.1. 11:00
Koulufs 7-8 lk pojat
Puistokoulu Puistokoulu - Kaukajärvi Kaukajärvi
21.1. 11:20
Koulufs 7-8 lk pojat
Saukonpuisto Saukonpuisto - Tesoma Tesoma
21.1. 11:30
Koulufs 7-8 lk pojat
Hatanpää Hatanpää - Fista Fista
21.1. 11:45
Koulufs 7-8 lk pojat
Juhannuskylä Juhannuskylä - Wivi Lönn Wivi Lönn
21.1. 12:05
Koulufs 7-8 lk pojat
Lohko B1 Lohko B1 - Lohko A2 Lohko A2
21.1. 12:35
Koulufs 7-8 lk pojat
Lohko A1 Lohko A1 - Lohko B2 Lohko B2
21.1. 12:35
Koulufs 7-8 lk pojat
Lohko B3 Lohko B3 - Lohko A3 Lohko A3
21.1. 12:35
Koulufs 7-8 lk pojat
Lohko D1 Lohko D1 - Lohko C2 Lohko C2
21.1. 13:05
Koulufs 7-8 lk pojat
Lohko C1 Lohko C1 - Lohko D2 Lohko D2
21.1. 13:05
Koulufs 7-8 lk pojat
B1/A2 B1/A2 - D1/C2 D1/C2
21.1. 13:35
Koulufs 7-8 lk pojat
A1/B2 A1/B2 - C1/D2 C1/D2
21.1. 13:35
Koulufs 7-8 lk pojat
Koulufs 7-8 lk pojat
Koulufs 7-8 lk pojat
Tampere Tampere - Nokia Nokia
19.3. 09:30
Koulufs 7-8 lk pojat
Ylöjärvi Ylöjärvi - Tampere Tampere
19.3. 10:00
Koulufs 7-8 lk pojat
Ylöjärvi Ylöjärvi - Orivesi Orivesi
19.3. 10:30
Koulufs 7-8 lk pojat
Nokia Nokia - Orivesi Orivesi
19.3. 11:10
Koulufs 7-8 lk pojat
Tampere Tampere - Orivesi Orivesi
19.3. 11:40
Koulufs 7-8 lk pojat
Nokia Nokia - Ylöjärvi Ylöjärvi
19.3. 12:10
Näytä lisää

Tulokset

Koulufs 7-8 lk pojat
Lohko D3 Lohko D3 1 - 2 Lohko C3 Lohko C3
21.1.2019 klo 13:05
Näytä lisää