Pohjois-Suomi - Miehet Nelonen

Miehet Nelonen: Sarjataulukko

OVTHMP
Ajax00000-00
FC Kurenpojat00000-00
FC Santa Claus00000-00
HauPa/200000-00
JuNsU00000-00
KTU00000-00
OuRe00000-00
OuTa00000-00
Tervarit-j/JuPa00000-00
ToTa00000-00
Villan Pojat-OTP00000-00

Kaksinkertainen sarja, josta paras nousee Kolmoseen kaudelle 2020 ja sarjan viimeiseksi jäänyt putoaa kaudelle 2020 Viitoseen.

Suodatin rajaa tälle sivulle näkyviin vain valitsemasi joukkueen ottelut

Ottelut

Miehet Nelonen
Miehet Nelonen
Ajax Ajax - ToTa ToTa
28.4. 18:00
Miehet Nelonen
HauPa/2 HauPa/2 - KTU KTU
30.4. 17:30
Miehet Nelonen
OuTa OuTa - OuRe OuRe
2.5. 17:30
Miehet Nelonen
Tervarit-j/JuPa Tervarit-j/JuPa - JuNsU JuNsU
2.5. 19:30
Miehet Nelonen
Miehet Nelonen
FC Santa Claus FC Santa Claus - KTU KTU
4.5. 16:00
Miehet Nelonen
ToTa ToTa - OuTa OuTa
4.5. 16:30
Miehet Nelonen
HauPa/2 HauPa/2 - Ajax Ajax
7.5. 18:00
Miehet Nelonen
OuRe OuRe - Tervarit-j/JuPa Tervarit-j/JuPa
7.5. 19:30
Miehet Nelonen
Tervarit-j/JuPa Tervarit-j/JuPa - ToTa ToTa
11.5. 11:30
Miehet Nelonen
FC Kurenpojat FC Kurenpojat - KTU KTU
11.5. 13:30
Miehet Nelonen
Ajax Ajax - FC Santa Claus FC Santa Claus
11.5. 14:00
Miehet Nelonen
OuTa OuTa - HauPa/2 HauPa/2
14.5. 17:30
Miehet Nelonen
JuNsU JuNsU - OuRe OuRe
14.5. 19:30
Miehet Nelonen
Ajax Ajax - FC Kurenpojat FC Kurenpojat
18.5. 14:00
Miehet Nelonen
ToTa ToTa - JuNsU JuNsU
18.5. 14:00
Miehet Nelonen
FC Santa Claus FC Santa Claus - OuTa OuTa
18.5. 16:30
Miehet Nelonen
HauPa/2 HauPa/2 - Tervarit-j/JuPa Tervarit-j/JuPa
21.5. 17:30
Miehet Nelonen
Villan Pojat-OTP Villan Pojat-OTP - KTU KTU
21.5. 19:30
Miehet Nelonen
OuTa OuTa - FC Kurenpojat FC Kurenpojat
25.5. 11:00
Miehet Nelonen
Miehet Nelonen
OuRe OuRe - ToTa ToTa
25.5. 15:00
Miehet Nelonen
JuNsU JuNsU - HauPa/2 HauPa/2
28.5. 17:30
Miehet Nelonen
Ajax Ajax - Villan Pojat-OTP Villan Pojat-OTP
28.5. 19:30
Miehet Nelonen
Ajax Ajax - JuNsU JuNsU
4.6. 18:00
Miehet Nelonen
Miehet Nelonen
ToTa ToTa - KTU KTU
8.6. 16:00
Miehet Nelonen
FC Santa Claus FC Santa Claus - JuNsU JuNsU
9.6. 13:00
Miehet Nelonen
Villan Pojat-OTP Villan Pojat-OTP - OuTa OuTa
11.6. 17:30
Miehet Nelonen
Ajax Ajax - KTU KTU
11.6. 19:30
Miehet Nelonen
HauPa/2 HauPa/2 - OuRe OuRe
11.6. 19:30
Miehet Nelonen
OuRe OuRe - FC Santa Claus FC Santa Claus
15.6. 14:00
Miehet Nelonen
Tervarit-j/JuPa Tervarit-j/JuPa - Ajax Ajax
15.6. 16:30
Miehet Nelonen
ToTa ToTa - HauPa/2 HauPa/2
16.6. 16:00
Miehet Nelonen
Miehet Nelonen
JuNsU JuNsU - FC Kurenpojat FC Kurenpojat
18.6. 19:30
Miehet Nelonen
OuTa OuTa - KTU KTU
19.6. 20:00
Miehet Nelonen
FC Kurenpojat FC Kurenpojat - OuRe OuRe
25.6. 19:00
Miehet Nelonen
Tervarit-j/JuPa Tervarit-j/JuPa - KTU KTU
27.6. 17:30
Miehet Nelonen
Villan Pojat-OTP Villan Pojat-OTP - JuNsU JuNsU
27.6. 19:30
Miehet Nelonen
Ajax Ajax - OuTa OuTa
27.6. 19:30
Miehet Nelonen
FC Santa Claus FC Santa Claus - ToTa ToTa
29.6. 16:30
Miehet Nelonen
OuRe OuRe - Villan Pojat-OTP Villan Pojat-OTP
2.7. 17:30
Miehet Nelonen
ToTa ToTa - FC Kurenpojat FC Kurenpojat
2.7. 19:00
Miehet Nelonen
JuNsU JuNsU - KTU KTU
6.7. 12:00
Miehet Nelonen
HauPa/2 HauPa/2 - FC Santa Claus FC Santa Claus
6.7. 16:30
Miehet Nelonen
KTU KTU - OuRe OuRe
9.7. 18:00
Miehet Nelonen
OuTa OuTa - Tervarit-j/JuPa Tervarit-j/JuPa
9.7. 19:30
Miehet Nelonen
FC Kurenpojat FC Kurenpojat - HauPa/2 HauPa/2
13.7. 14:00
Miehet Nelonen
Villan Pojat-OTP Villan Pojat-OTP - ToTa ToTa
13.7. 14:00
Miehet Nelonen
KTU KTU - ToTa ToTa
20.7. 13:00
Miehet Nelonen
Miehet Nelonen
OuRe OuRe - Ajax Ajax
30.7. 17:30
Miehet Nelonen
HauPa/2 HauPa/2 - Villan Pojat-OTP Villan Pojat-OTP
30.7. 18:00
Miehet Nelonen
JuNsU JuNsU - OuTa OuTa
30.7. 19:30
Miehet Nelonen
ToTa ToTa - Ajax Ajax
3.8. 12:00
Miehet Nelonen
Miehet Nelonen
OuRe OuRe - OuTa OuTa
3.8. 14:00
Miehet Nelonen
Ajax Ajax - HauPa/2 HauPa/2
6.8. 19:30
Miehet Nelonen
Tervarit-j/JuPa Tervarit-j/JuPa - OuRe OuRe
6.8. 19:30
Miehet Nelonen
JuNsU JuNsU - Tervarit-j/JuPa Tervarit-j/JuPa
9.8. 17:30
Miehet Nelonen
KTU KTU - FC Santa Claus FC Santa Claus
10.8. 13:00
Miehet Nelonen
Miehet Nelonen
OuTa OuTa - ToTa ToTa
11.8. 13:00
Miehet Nelonen
ToTa ToTa - Tervarit-j/JuPa Tervarit-j/JuPa
13.8. 19:00
Miehet Nelonen
HauPa/2 HauPa/2 - OuTa OuTa
13.8. 19:30
Miehet Nelonen
OuRe OuRe - JuNsU JuNsU
13.8. 19:30
Miehet Nelonen
KTU KTU - FC Kurenpojat FC Kurenpojat
17.8. 13:00
Miehet Nelonen
FC Santa Claus FC Santa Claus - Ajax Ajax
17.8. 16:30
Miehet Nelonen
Tervarit-j/JuPa Tervarit-j/JuPa - HauPa/2 HauPa/2
20.8. 19:30
Miehet Nelonen
KTU KTU - Villan Pojat-OTP Villan Pojat-OTP
22.8. 18:30
Miehet Nelonen
JuNsU JuNsU - ToTa ToTa
24.8. 14:00
Miehet Nelonen
OuTa OuTa - FC Santa Claus FC Santa Claus
24.8. 16:00
Miehet Nelonen
FC Kurenpojat FC Kurenpojat - Ajax Ajax
25.8. 13:00
Miehet Nelonen
HauPa/2 HauPa/2 - JuNsU JuNsU
27.8. 19:00
Miehet Nelonen
FC Kurenpojat FC Kurenpojat - OuTa OuTa
27.8. 19:00
Miehet Nelonen
Villan Pojat-OTP Villan Pojat-OTP - Ajax Ajax
27.8. 19:30
Miehet Nelonen
ToTa ToTa - OuRe OuRe
1.9. 14:00
Miehet Nelonen
Miehet Nelonen
OuRe OuRe - HauPa/2 HauPa/2
3.9. 17:00
Miehet Nelonen
OuTa OuTa - Villan Pojat-OTP Villan Pojat-OTP
3.9. 19:00
Miehet Nelonen
Miehet Nelonen
KTU KTU - Ajax Ajax
7.9. 12:00
Miehet Nelonen
JuNsU JuNsU - FC Santa Claus FC Santa Claus
7.9. 14:00
Miehet Nelonen
KTU KTU - HauPa/2 HauPa/2
11.9. 18:00
Miehet Nelonen
Miehet Nelonen
FC Kurenpojat FC Kurenpojat - JuNsU JuNsU
14.9. 14:00
Miehet Nelonen
KTU KTU - OuTa OuTa
14.9. 14:00
Miehet Nelonen
FC Santa Claus FC Santa Claus - OuRe OuRe
14.9. 16:00
Miehet Nelonen
HauPa/2 HauPa/2 - ToTa ToTa
15.9. 14:00
Miehet Nelonen
JuNsU JuNsU - Villan Pojat-OTP Villan Pojat-OTP
17.9. 18:00
Miehet Nelonen
KTU KTU - Tervarit-j/JuPa Tervarit-j/JuPa
21.9. 11:00
Miehet Nelonen
ToTa ToTa - FC Santa Claus FC Santa Claus
21.9. 12:00
Miehet Nelonen
OuRe OuRe - FC Kurenpojat FC Kurenpojat
21.9. 13:00
Miehet Nelonen
OuTa OuTa - Ajax Ajax
21.9. 15:00
Miehet Nelonen
Villan Pojat-OTP Villan Pojat-OTP - OuRe OuRe
28.9. 11:00
Miehet Nelonen
KTU KTU - JuNsU JuNsU
28.9. 12:00
Miehet Nelonen
FC Santa Claus FC Santa Claus - HauPa/2 HauPa/2
28.9. 14:00
Miehet Nelonen
FC Kurenpojat FC Kurenpojat - ToTa ToTa
28.9. 14:00
Miehet Nelonen
Ajax Ajax - Tervarit-j/JuPa Tervarit-j/JuPa
29.9. 12:00
Miehet Nelonen
HauPa/2 HauPa/2 - FC Kurenpojat FC Kurenpojat
5.10. 13:00
Miehet Nelonen
ToTa ToTa - Villan Pojat-OTP Villan Pojat-OTP
5.10. 13:00
Miehet Nelonen
OuRe OuRe - KTU KTU
6.10. 11:00
Miehet Nelonen
JuNsU JuNsU - Ajax Ajax
6.10. 13:00
Miehet Nelonen
Tervarit-j/JuPa Tervarit-j/JuPa - OuTa OuTa
6.10. 15:00
Miehet Nelonen
Villan Pojat-OTP Villan Pojat-OTP - HauPa/2 HauPa/2
12.10. 11:00
Miehet Nelonen
Ajax Ajax - OuRe OuRe
12.10. 13:00
Miehet Nelonen
FC Kurenpojat FC Kurenpojat - FC Santa Claus FC Santa Claus
12.10. 13:00
Miehet Nelonen
OuTa OuTa - JuNsU JuNsU
12.10. 13:00
Näytä lisää