Länsi-Suomi - P20 Ykkönen

P20 Ykkönen, A: Sarjataulukko

OVTHMP
MP220022-16
Gnistan11009-03
PK-3511005-03
JoKi10101-11
GrIFK10100-01
MiKi10100-01
KoiPS20111-101
FC Honka00000-00
RiPS00000-00
Komeetat10010-50
JäPS10010-90
FC KTP10011-130
Suodatin rajaa tälle sivulle näkyviin vain valitsemasi joukkueen ottelut

Ottelut: A

P20 Ykkönen
Komeetat Komeetat - GrIFK GrIFK
27.4. 18:30
P20 Ykkönen
MiKi MiKi - Gnistan Gnistan
27.4. 18:30
P20 Ykkönen
JäPS JäPS - JoKi JoKi
28.4. 13:00
P20 Ykkönen
RiPS RiPS - FC KTP FC KTP
28.4. 15:00
P20 Ykkönen
MP MP - PK-35 PK-35
28.4. 17:30
P20 Ykkönen
JoKi JoKi - MiKi MiKi
4.5. 16:00
P20 Ykkönen
Gnistan Gnistan - Komeetat Komeetat
4.5. 16:00
P20 Ykkönen
GrIFK GrIFK - MP MP
4.5. 16:00
P20 Ykkönen
FC Honka FC Honka - KoiPS KoiPS
4.5. 19:00
P20 Ykkönen
PK-35 PK-35 - RiPS RiPS
4.5. 20:00
P20 Ykkönen
JäPS JäPS - FC Honka FC Honka
12.5. 12:00
P20 Ykkönen
RiPS RiPS - GrIFK GrIFK
12.5. 15:00
P20 Ykkönen
FC KTP FC KTP - PK-35 PK-35
12.5. 15:15
P20 Ykkönen
MP MP - Gnistan Gnistan
12.5. 17:30
P20 Ykkönen
Komeetat Komeetat - JoKi JoKi
12.5. 18:30
P20 Ykkönen
GrIFK GrIFK - FC KTP FC KTP
18.5. 17:00
P20 Ykkönen
FC Honka FC Honka - MiKi MiKi
18.5. 19:00
P20 Ykkönen
Gnistan Gnistan - RiPS RiPS
19.5. 12:00
P20 Ykkönen
JoKi JoKi - MP MP
19.5. 14:00
P20 Ykkönen
KoiPS KoiPS - JäPS JäPS
19.5. 19:00
P20 Ykkönen
FC KTP FC KTP - Gnistan Gnistan
25.5. 14:15
P20 Ykkönen
Komeetat Komeetat - FC Honka FC Honka
25.5. 17:00
P20 Ykkönen
PK-35 PK-35 - GrIFK GrIFK
26.5. 13:00
P20 Ykkönen
RiPS RiPS - JoKi JoKi
26.5. 15:00
P20 Ykkönen
MiKi MiKi - KoiPS KoiPS
26.5. 18:30
P20 Ykkönen
JäPS JäPS - MiKi MiKi
30.5. 12:00
P20 Ykkönen
KoiPS KoiPS - Komeetat Komeetat
30.5. 14:00
P20 Ykkönen
FC Honka FC Honka - MP MP
30.5. 14:00
P20 Ykkönen
Gnistan Gnistan - PK-35 PK-35
30.5. 14:00
P20 Ykkönen
JoKi JoKi - FC KTP FC KTP
30.5. 18:00
P20 Ykkönen
PK-35 PK-35 - JoKi JoKi
4.6. 17:30
P20 Ykkönen
RiPS RiPS - FC Honka FC Honka
4.6. 18:30
P20 Ykkönen
Komeetat Komeetat - JäPS JäPS
4.6. 19:00
P20 Ykkönen
GrIFK GrIFK - Gnistan Gnistan
5.6. 20:00
P20 Ykkönen
JäPS JäPS - MP MP
8.6. 12:00
P20 Ykkönen
JoKi JoKi - GrIFK GrIFK
8.6. 16:00
P20 Ykkönen
MiKi MiKi - Komeetat Komeetat
8.6. 18:30
P20 Ykkönen
FC Honka FC Honka - FC KTP FC KTP
9.6. 17:45
P20 Ykkönen
KoiPS KoiPS - RiPS RiPS
9.6. 19:00
P20 Ykkönen
RiPS RiPS - JäPS JäPS
11.6. 18:30
P20 Ykkönen
Gnistan Gnistan - JoKi JoKi
11.6. 19:30
P20 Ykkönen
PK-35 PK-35 - FC Honka FC Honka
12.6 - 12.6
P20 Ykkönen
MP MP - MiKi MiKi
12.6. 18:30
P20 Ykkönen
FC KTP FC KTP - KoiPS KoiPS
12.6. 19:30
P20 Ykkönen
Komeetat Komeetat - MP MP
15.6. 12:30
P20 Ykkönen
JäPS JäPS - FC KTP FC KTP
15.6. 17:00
P20 Ykkönen
MiKi MiKi - RiPS RiPS
15.6. 18:30
P20 Ykkönen
FC Honka FC Honka - GrIFK GrIFK
15.6. 19:00
P20 Ykkönen
KoiPS KoiPS - PK-35 PK-35
16.6. 19:00
P20 Ykkönen
PK-35 PK-35 - JäPS JäPS
19.6. 18:15
P20 Ykkönen
RiPS RiPS - Komeetat Komeetat
19.6. 18:30
P20 Ykkönen
FC KTP FC KTP - MiKi MiKi
19.6. 19:30
P20 Ykkönen
GrIFK GrIFK - KoiPS KoiPS
19.6. 20:00
P20 Ykkönen
Gnistan Gnistan - FC Honka FC Honka
26.6. 19:15
P20 Ykkönen
MP MP - RiPS RiPS
30.6. 13:00
P20 Ykkönen
FC Honka FC Honka - JoKi JoKi
30.6. 13:00
P20 Ykkönen
JäPS JäPS - GrIFK GrIFK
30.6. 13:00
P20 Ykkönen
Komeetat Komeetat - FC KTP FC KTP
30.6. 13:00
P20 Ykkönen
KoiPS KoiPS - Gnistan Gnistan
30.6. 13:00
P20 Ykkönen
MiKi MiKi - PK-35 PK-35
30.6. 18:30
Näytä lisää

Tulokset: A

P20 Ykkönen
MP MP 9 - 0 KoiPS KoiPS
22.4.2019 klo 17:00
P20 Ykkönen
FC KTP FC KTP 1 - 13 MP MP
14.4.2019 klo 14:15
P20 Ykkönen
Gnistan Gnistan 9 - 0 JäPS JäPS
13.4.2019 klo 19:45
P20 Ykkönen
GrIFK GrIFK 0 - 0 MiKi MiKi
13.4.2019 klo 16:00
P20 Ykkönen
PK-35 PK-35 5 - 0 Komeetat Komeetat
13.4.2019 klo 15:00
P20 Ykkönen
JoKi JoKi 1 - 1 KoiPS KoiPS
13.4.2019 klo 14:00
Näytä lisää