Länsi-Suomi - P12 AL 8v8

P12 AL 8v8: Sarjataulukko

OVTHMP
Ilves/-07220014-36
FJK YJ21103-24
MuSa Black11006-13
FC Jazz/Karhu-Futis YJ10103-31
TPS YJ10103-31
KaaPo10102-21
Ilves/-08 Alfa20114-101
TuNL/0710102-21
FC Inter 07 Mustat00000-00
LeKi-futis/sininen00000-00
Ilves/-07 Alfa10011-60
IFK Mariehamn YJ20021-70

Pelataan yksinkertainen sarja 30.6. mennessä. Kuusi parhaiten sijoittunutta nousukelpoisista joukkuetta nousevat syyskierrokselle Etelä-Länsi –liigaan.
Sarjasta ei putoa yhtään joukkuetta syyskierrokselle piirisarjaan.
Alueliigan säännöt löytyvät kokonaisuudessaan TÄÄLTÄ.

Suodatin rajaa tälle sivulle näkyviin vain valitsemasi joukkueen ottelut

Ottelut

P12 AL 8v8
P12 AL 8v8
TuNL/07 TuNL/07 - FC Inter 07 Mustat FC Inter 07 Mustat
23.4. 17:30
P12 AL 8v8
FJK YJ FJK YJ - Ilves/-07 Ilves/-07
26.4. 18:30
P12 AL 8v8
TPS YJ TPS YJ - KaaPo KaaPo
27.4. 11:30
P12 AL 8v8
P12 AL 8v8
P12 AL 8v8
P12 AL 8v8
MuSa Black MuSa Black - FJK YJ FJK YJ
2.5. 18:00
P12 AL 8v8
IFK Mariehamn YJ IFK Mariehamn YJ - TPS YJ TPS YJ
4.5. 16:00
P12 AL 8v8
P12 AL 8v8
P12 AL 8v8
P12 AL 8v8
P12 AL 8v8
IFK Mariehamn YJ IFK Mariehamn YJ - TuNL/07 TuNL/07
11.5. 11:00
P12 AL 8v8
Ilves/-08 Alfa Ilves/-08 Alfa - FJK YJ FJK YJ
11.5. 14:00
P12 AL 8v8
TPS YJ TPS YJ - MuSa Black MuSa Black
11.5. 14:30
P12 AL 8v8
P12 AL 8v8
P12 AL 8v8
KaaPo KaaPo - LeKi-futis/sininen LeKi-futis/sininen
12.5. 13:30
P12 AL 8v8
FJK YJ FJK YJ - KaaPo KaaPo
14.5. 18:30
P12 AL 8v8
P12 AL 8v8
Ilves/-07 Ilves/-07 - IFK Mariehamn YJ IFK Mariehamn YJ
18.5. 13:00
P12 AL 8v8
KaaPo KaaPo - IFK Mariehamn YJ IFK Mariehamn YJ
19.5. 10:00
P12 AL 8v8
TuNL/07 TuNL/07 - Ilves/-07 Alfa Ilves/-07 Alfa
19.5. 11:30
P12 AL 8v8
LeKi-futis/sininen LeKi-futis/sininen - TPS YJ TPS YJ
19.5. 15:45
P12 AL 8v8
MuSa Black MuSa Black - Ilves/-08 Alfa Ilves/-08 Alfa
19.5. 18:00
P12 AL 8v8
TPS YJ TPS YJ - FJK YJ FJK YJ
20.5. 19:15
P12 AL 8v8
Ilves/-07 Alfa Ilves/-07 Alfa - MuSa Black MuSa Black
23.5. 19:45
P12 AL 8v8
P12 AL 8v8
P12 AL 8v8
P12 AL 8v8
TuNL/07 TuNL/07 - Ilves/-08 Alfa Ilves/-08 Alfa
28.5. 19:15
P12 AL 8v8
FJK YJ FJK YJ - Ilves/-07 Alfa Ilves/-07 Alfa
30.5. 11:00
P12 AL 8v8
MuSa Black MuSa Black - KaaPo KaaPo
31.5. 18:00
P12 AL 8v8
Ilves/-07 Ilves/-07 - TPS YJ TPS YJ
2.6. 12:00
P12 AL 8v8
P12 AL 8v8
Ilves/-07 Alfa Ilves/-07 Alfa - KaaPo KaaPo
4.6. 18:30
P12 AL 8v8
TuNL/07 TuNL/07 - MuSa Black MuSa Black
4.6. 19:15
P12 AL 8v8
FJK YJ FJK YJ - FC Inter 07 Mustat FC Inter 07 Mustat
8.6. 11:00
P12 AL 8v8
TPS YJ TPS YJ - Ilves/-08 Alfa Ilves/-08 Alfa
8.6. 14:30
P12 AL 8v8
P12 AL 8v8
KaaPo KaaPo - TuNL/07 TuNL/07
12.6. 19:00
P12 AL 8v8
LeKi-futis/sininen LeKi-futis/sininen - FJK YJ FJK YJ
13.6. 18:45
P12 AL 8v8
FC Inter 07 Mustat FC Inter 07 Mustat - TPS YJ TPS YJ
13.6. 19:15
P12 AL 8v8
Ilves/-07 Ilves/-07 - MuSa Black MuSa Black
15.6. 16:00
P12 AL 8v8
P12 AL 8v8
KaaPo KaaPo - Ilves/-07 Ilves/-07
17.6. 19:00
P12 AL 8v8
TuNL/07 TuNL/07 - TPS YJ TPS YJ
18.6. 17:45
P12 AL 8v8
P12 AL 8v8
FC Inter 07 Mustat FC Inter 07 Mustat - KaaPo KaaPo
19.6. 19:15
P12 AL 8v8
P12 AL 8v8
TPS YJ TPS YJ - Ilves/-07 Alfa Ilves/-07 Alfa
26.6. 18:30
P12 AL 8v8
Ilves/-07 Ilves/-07 - TuNL/07 TuNL/07
26.6. 20:00
P12 AL 8v8
P12 AL 8v8
P12 AL 8v8
Näytä lisää

Tulokset

P12 AL 8v8
IFK Mariehamn YJ IFK Mariehamn YJ 1 - 6 MuSa Black MuSa Black
19.4.2019 klo 16:00
P12 AL 8v8
Ilves/-07 Alfa Ilves/-07 Alfa 1 - 6 Ilves/-07 Ilves/-07
18.4.2019 klo 18:00
P12 AL 8v8
TuNL/07 TuNL/07 2 - 2 FJK YJ FJK YJ
16.4.2019 klo 19:00
P12 AL 8v8
Ilves/-08 Alfa Ilves/-08 Alfa 2 - 2 KaaPo KaaPo
15.4.2019 klo 20:00
P12 AL 8v8
FC Jazz/Karhu-Futis YJ FC Jazz/Karhu-Futis YJ 3 - 3 TPS YJ TPS YJ
15.4.2019 klo 18:30
P12 AL 8v8
Ilves/-07 Ilves/-07 8 - 2 Ilves/-08 Alfa Ilves/-08 Alfa
10.4.2019 klo 17:30
P12 AL 8v8
IFK Mariehamn YJ IFK Mariehamn YJ 0 - 1 FJK YJ FJK YJ
7.4.2019 klo 11:00
Näytä lisää