Länsi-Suomi - P10 Ykkönen 8v8

Ottelut

P10 Ykkönen 8v8
FC HaPo FC HaPo - FC Rauma FC Rauma
10.4. 17:30
P10 Ykkönen 8v8
FC Ulvila FC Ulvila - Karhu-Futis Karhu-Futis
10.4. 17:30
P10 Ykkönen 8v8
Koitto Koitto - FC Rauma FC Rauma
10.4. 18:00
P10 Ykkönen 8v8
FC HaPo FC HaPo - FC Ulvila FC Ulvila
10.4. 18:00
P10 Ykkönen 8v8
Karhu-Futis Karhu-Futis - Koitto Koitto
10.4. 18:30
P10 Ykkönen 8v8
FC Rauma FC Rauma - FC Ulvila FC Ulvila
10.4. 18:30
P10 Ykkönen 8v8
FC Rauma FC Rauma - Karhu-Futis Karhu-Futis
10.4. 19:00
P10 Ykkönen 8v8
Koitto Koitto - FC HaPo FC HaPo
10.4. 19:00
P10 Ykkönen 8v8
Karhu-Futis Karhu-Futis - FC HaPo FC HaPo
10.4. 19:30
P10 Ykkönen 8v8
FC Ulvila FC Ulvila - Koitto Koitto
10.4. 19:30
P10 Ykkönen 8v8
Jyske/P09 Jyske/P09 2 - 0 KSF/Barcelona KSF/Barcelona
27.4. 10:30
P10 Ykkönen 8v8
MarttMu MarttMu - PiPS 09 PiPS 09
27.4. 10:30
P10 Ykkönen 8v8
Jyske/P09 Jyske/P09 - MarttMu MarttMu
27.4. 11:00
P10 Ykkönen 8v8
KSF/Barcelona KSF/Barcelona - MarttMu MarttMu
27.4. 11:30
P10 Ykkönen 8v8
KSF/Barcelona KSF/Barcelona - PiPS 09 PiPS 09
27.4. 12:00
P10 Ykkönen 8v8
FC HaPo FC HaPo - MuSa White MuSa White
27.4. 12:30
P10 Ykkönen 8v8
PiPS 09 PiPS 09 0 - 0 Jyske/P09 Jyske/P09
27.4. 12:30
P10 Ykkönen 8v8
MuSa Black MuSa Black - FC HaPo FC HaPo
12.5. 13:00
P10 Ykkönen 8v8
MuSa White MuSa White - Nasta Nasta
12.5. 13:00
P10 Ykkönen 8v8
Koitto Koitto - FC HaPo FC HaPo
12.5. 13:30
P10 Ykkönen 8v8
MuSa Black MuSa Black - MuSa White MuSa White
12.5. 13:30
P10 Ykkönen 8v8
Nasta Nasta - Koitto Koitto
12.5. 14:00
P10 Ykkönen 8v8
FC HaPo FC HaPo - MuSa White MuSa White
12.5. 14:00
P10 Ykkönen 8v8
FC HaPo FC HaPo - Nasta Nasta
12.5. 14:30
P10 Ykkönen 8v8
Koitto Koitto - MuSa Black MuSa Black
12.5. 14:30
P10 Ykkönen 8v8
Nasta Nasta - MuSa Black MuSa Black
12.5. 15:00
P10 Ykkönen 8v8
MuSa White MuSa White - Koitto Koitto
12.5. 15:00
P10 Ykkönen 8v8
FC Halikko/Punainen FC Halikko/Punainen - MarttMu MarttMu
Huomenna 17:00
P10 Ykkönen 8v8
Peimari Utd/09-10 Peimari Utd/09-10 - FC RP FC RP
Huomenna 17:00
P10 Ykkönen 8v8
MarttMu MarttMu - VG-62/Mustat VG-62/Mustat
Huomenna 17:30
P10 Ykkönen 8v8
FC RP FC RP - FC Halikko/Punainen FC Halikko/Punainen
Huomenna 17:30
P10 Ykkönen 8v8
Peimari Utd/09-10 Peimari Utd/09-10 - VG-62/Mustat VG-62/Mustat
Huomenna 18:00
P10 Ykkönen 8v8
FC RP FC RP - MarttMu MarttMu
Huomenna 18:00
P10 Ykkönen 8v8
P10 Ykkönen 8v8
VG-62/Mustat VG-62/Mustat - FC RP FC RP
Huomenna 18:30
P10 Ykkönen 8v8
FC Rauma FC Rauma - Koitto Koitto
25.5. 10:00
P10 Ykkönen 8v8
FC Ulvila FC Ulvila - MuSa White MuSa White
25.5. 10:00
P10 Ykkönen 8v8
Koitto Koitto - Nasta Nasta
25.5. 10:25
P10 Ykkönen 8v8
MuSa White MuSa White - TOVE TOVE
25.5. 10:25
P10 Ykkönen 8v8
Nasta Nasta - FC Ulvila FC Ulvila
25.5. 10:50
P10 Ykkönen 8v8
TOVE TOVE - FC Rauma FC Rauma
25.5. 10:50
P10 Ykkönen 8v8
FC Rauma FC Rauma - MuSa White MuSa White
25.5. 11:15
P10 Ykkönen 8v8
Koitto Koitto - FC Ulvila FC Ulvila
25.5. 11:15
P10 Ykkönen 8v8
MuSa White MuSa White - Nasta Nasta
25.5. 11:40
P10 Ykkönen 8v8
TOVE TOVE - Koitto Koitto
25.5. 11:40
P10 Ykkönen 8v8
Nasta Nasta - TOVE TOVE
25.5. 12:05
P10 Ykkönen 8v8
FC Ulvila FC Ulvila - FC Rauma FC Rauma
25.5. 12:05
P10 Ykkönen 8v8
LLuja LLuja - KOPA KOPA
25.5. 13:00
P10 Ykkönen 8v8
MuSa Black MuSa Black - Karhu-Futis Karhu-Futis
25.5. 13:00
P10 Ykkönen 8v8
FC HaPo FC HaPo - KOPA KOPA
25.5. 13:30
P10 Ykkönen 8v8
LLuja LLuja - MuSa Black MuSa Black
25.5. 13:30
P10 Ykkönen 8v8
Karhu-Futis Karhu-Futis - FC HaPo FC HaPo
25.5. 14:00
P10 Ykkönen 8v8
KOPA KOPA - MuSa Black MuSa Black
25.5. 14:00
P10 Ykkönen 8v8
FC HaPo FC HaPo - LLuja LLuja
25.5. 14:30
P10 Ykkönen 8v8
KOPA KOPA - Karhu-Futis Karhu-Futis
25.5. 14:30
P10 Ykkönen 8v8
Karhu-Futis Karhu-Futis - LLuja LLuja
25.5. 15:00
P10 Ykkönen 8v8
MuSa Black MuSa Black - FC HaPo FC HaPo
25.5. 15:00
P10 Ykkönen 8v8
RaiFu Vihreä RaiFu Vihreä - APU/PöKa YJ APU/PöKa YJ
25.5. 17:00
P10 Ykkönen 8v8
Jyske/P09 Jyske/P09 - SalPa T09 SalPa T09
25.5. 17:00
P10 Ykkönen 8v8
LoPS/09 LoPS/09 - APU/PöKa YJ APU/PöKa YJ
25.5. 17:30
P10 Ykkönen 8v8
RaiFu Vihreä RaiFu Vihreä - Jyske/P09 Jyske/P09
25.5. 17:30
P10 Ykkönen 8v8
SalPa T09 SalPa T09 - LoPS/09 LoPS/09
25.5. 18:00
P10 Ykkönen 8v8
APU/PöKa YJ APU/PöKa YJ - Jyske/P09 Jyske/P09
25.5. 18:00
P10 Ykkönen 8v8
APU/PöKa YJ APU/PöKa YJ - SalPa T09 SalPa T09
25.5. 18:30
P10 Ykkönen 8v8
LoPS/09 LoPS/09 - RaiFu Vihreä RaiFu Vihreä
25.5. 18:30
P10 Ykkönen 8v8
SalPa T09 SalPa T09 - RaiFu Vihreä RaiFu Vihreä
25.5. 19:00
P10 Ykkönen 8v8
Jyske/P09 Jyske/P09 - LoPS/09 LoPS/09
25.5. 19:00
P10 Ykkönen 8v8
LTU LTU - YlKiri/P9 YlKiri/P9
26.5. 10:00
P10 Ykkönen 8v8
PIF/Red PIF/Red - Lieto P09 Musta Lieto P09 Musta
26.5. 10:00
P10 Ykkönen 8v8
PIF/Red PIF/Red - LTU LTU
26.5. 10:30
P10 Ykkönen 8v8
P10 Ykkönen 8v8
Lieto P09 Musta Lieto P09 Musta - LTU LTU
26.5. 11:00
P10 Ykkönen 8v8
YlKiri/P9 YlKiri/P9 - KSF/Barcelona KSF/Barcelona
26.5. 11:00
P10 Ykkönen 8v8
KSF/Barcelona KSF/Barcelona - PIF/Red PIF/Red
26.5. 11:30
P10 Ykkönen 8v8
Lieto P09 Musta Lieto P09 Musta - YlKiri/P9 YlKiri/P9
26.5. 11:30
P10 Ykkönen 8v8
YlKiri/P9 YlKiri/P9 - PIF/Red PIF/Red
26.5. 12:00
P10 Ykkönen 8v8
LTU LTU - KSF/Barcelona KSF/Barcelona
26.5. 12:00
P10 Ykkönen 8v8
ÅIFK Gul ÅIFK Gul - PiPS 09 PiPS 09
26.5. 12:05
P10 Ykkönen 8v8
KaaPo/Musta KaaPo/Musta - MaPS Vihreä MaPS Vihreä
26.5. 12:05
P10 Ykkönen 8v8
PaiHa White PaiHa White - PiPS 09 PiPS 09
26.5. 12:30
P10 Ykkönen 8v8
ÅIFK Gul ÅIFK Gul - KaaPo/Musta KaaPo/Musta
26.5. 12:30
P10 Ykkönen 8v8
MaPS Vihreä MaPS Vihreä - PaiHa White PaiHa White
26.5. 12:55
P10 Ykkönen 8v8
PiPS 09 PiPS 09 - KaaPo/Musta KaaPo/Musta
26.5. 12:55
P10 Ykkönen 8v8
PiPS 09 PiPS 09 - MaPS Vihreä MaPS Vihreä
26.5. 13:30
P10 Ykkönen 8v8
PaiHa White PaiHa White - ÅIFK Gul ÅIFK Gul
26.5. 13:30
P10 Ykkönen 8v8
MaPS Vihreä MaPS Vihreä - ÅIFK Gul ÅIFK Gul
26.5. 14:00
P10 Ykkönen 8v8
KaaPo/Musta KaaPo/Musta - PaiHa White PaiHa White
26.5. 14:00
P10 Ykkönen 8v8
KaaPo/Musta KaaPo/Musta - FC RP FC RP
5.6. 17:00
P10 Ykkönen 8v8
P10 Ykkönen 8v8
LoPS/09 LoPS/09 - FC RP FC RP
5.6. 17:30
P10 Ykkönen 8v8
P10 Ykkönen 8v8
YlKiri/P9 YlKiri/P9 - LoPS/09 LoPS/09
5.6. 18:00
P10 Ykkönen 8v8
FC RP FC RP - Peimari Utd/09-10 Peimari Utd/09-10
5.6. 18:00
P10 Ykkönen 8v8
FC RP FC RP - YlKiri/P9 YlKiri/P9
5.6. 18:30
P10 Ykkönen 8v8
LoPS/09 LoPS/09 - KaaPo/Musta KaaPo/Musta
5.6. 18:30
P10 Ykkönen 8v8
YlKiri/P9 YlKiri/P9 - KaaPo/Musta KaaPo/Musta
5.6. 19:00
P10 Ykkönen 8v8
Peimari Utd/09-10 Peimari Utd/09-10 - LoPS/09 LoPS/09
5.6. 19:00
P10 Ykkönen 8v8
FC Rauma FC Rauma - MuSa White MuSa White
7.6. 17:15
P10 Ykkönen 8v8
TOVE TOVE - LLuja LLuja
7.6. 17:15
P10 Ykkönen 8v8
RaiFu Vihreä RaiFu Vihreä - LTU LTU
7.6. 17:30
P10 Ykkönen 8v8
PaiHa White PaiHa White - PiPS 09 PiPS 09
7.6. 17:30
P10 Ykkönen 8v8
Koitto Koitto - KOPA KOPA
7.6. 17:30
P10 Ykkönen 8v8
FC HaPo FC HaPo - MuSa Black MuSa Black
7.6. 17:30
P10 Ykkönen 8v8
Karhu-Futis Karhu-Futis - LLuja LLuja
7.6. 17:45
P10 Ykkönen 8v8
TOVE TOVE - FC Rauma FC Rauma
7.6. 17:45
P10 Ykkönen 8v8
PaiHa White PaiHa White - RaiFu Vihreä RaiFu Vihreä
7.6. 17:55
P10 Ykkönen 8v8
PIF/Red PIF/Red - PiPS 09 PiPS 09
7.6. 17:55
P10 Ykkönen 8v8
KOPA KOPA - FC Ulvila FC Ulvila
7.6. 18:00
P10 Ykkönen 8v8
MuSa Black MuSa Black - Nasta Nasta
7.6. 18:00
P10 Ykkönen 8v8
MuSa White MuSa White - Karhu-Futis Karhu-Futis
7.6. 18:15
P10 Ykkönen 8v8
LLuja LLuja - FC Rauma FC Rauma
7.6. 18:15
P10 Ykkönen 8v8
PiPS 09 PiPS 09 - RaiFu Vihreä RaiFu Vihreä
7.6. 18:20
P10 Ykkönen 8v8
LTU LTU - PIF/Red PIF/Red
7.6. 18:20
P10 Ykkönen 8v8
FC Ulvila FC Ulvila - FC HaPo FC HaPo
7.6. 18:30
P10 Ykkönen 8v8
Nasta Nasta - Koitto Koitto
7.6. 18:30
P10 Ykkönen 8v8
PIF/Red PIF/Red - PaiHa White PaiHa White
7.6. 18:45
P10 Ykkönen 8v8
PiPS 09 PiPS 09 - LTU LTU
7.6. 18:45
P10 Ykkönen 8v8
LLuja LLuja - MuSa White MuSa White
7.6. 18:45
P10 Ykkönen 8v8
Karhu-Futis Karhu-Futis - TOVE TOVE
7.6. 18:45
P10 Ykkönen 8v8
KOPA KOPA - FC HaPo FC HaPo
7.6. 19:00
P10 Ykkönen 8v8
Koitto Koitto - MuSa Black MuSa Black
7.6. 19:00
P10 Ykkönen 8v8
RaiFu Vihreä RaiFu Vihreä - PIF/Red PIF/Red
7.6. 19:10
P10 Ykkönen 8v8
LTU LTU - PaiHa White PaiHa White
7.6. 19:10
P10 Ykkönen 8v8
MuSa White MuSa White - TOVE TOVE
7.6. 19:15
P10 Ykkönen 8v8
FC Rauma FC Rauma - Karhu-Futis Karhu-Futis
7.6. 19:15
P10 Ykkönen 8v8
MuSa Black MuSa Black - FC Ulvila FC Ulvila
7.6. 19:30
P10 Ykkönen 8v8
Nasta Nasta - KOPA KOPA
7.6. 19:30
P10 Ykkönen 8v8
FC Ulvila FC Ulvila - Nasta Nasta
7.6. 20:00
P10 Ykkönen 8v8
FC HaPo FC HaPo - Koitto Koitto
7.6. 20:00
P10 Ykkönen 8v8
VG-62/Mustat VG-62/Mustat - MarttMu MarttMu
8.6. 11:00
P10 Ykkönen 8v8
Jyske/P09 Jyske/P09 - MaPS Vihreä MaPS Vihreä
8.6. 11:00
P10 Ykkönen 8v8
MarttMu MarttMu - MaPS Vihreä MaPS Vihreä
8.6. 11:30
P10 Ykkönen 8v8
Jyske/P09 Jyske/P09 - ÅIFK Gul ÅIFK Gul
8.6. 11:30
P10 Ykkönen 8v8
VG-62/Mustat VG-62/Mustat - Jyske/P09 Jyske/P09
8.6. 12:00
P10 Ykkönen 8v8
ÅIFK Gul ÅIFK Gul - VG-62/Mustat VG-62/Mustat
8.6. 12:00
P10 Ykkönen 8v8
ÅIFK Gul ÅIFK Gul - MarttMu MarttMu
8.6. 13:00
P10 Ykkönen 8v8
MaPS Vihreä MaPS Vihreä - ÅIFK Gul ÅIFK Gul
8.6. 13:30
P10 Ykkönen 8v8
SalPa T09 SalPa T09 - KSF/Barcelona KSF/Barcelona
9.6. 10:00
P10 Ykkönen 8v8
P10 Ykkönen 8v8
P10 Ykkönen 8v8
SalPa T09 SalPa T09 - Lieto P09 Musta Lieto P09 Musta
9.6. 10:30
P10 Ykkönen 8v8
P10 Ykkönen 8v8
P10 Ykkönen 8v8
P10 Ykkönen 8v8
APU/PöKa YJ APU/PöKa YJ - SalPa T09 SalPa T09
9.6. 11:30
P10 Ykkönen 8v8
P10 Ykkönen 8v8
P10 Ykkönen 8v8
Nasta Nasta - KOPA KOPA
12.6. 17:30
P10 Ykkönen 8v8
LLuja LLuja - MuSa Black MuSa Black
12.6. 17:30
P10 Ykkönen 8v8
KOPA KOPA - MuSa White MuSa White
12.6. 18:00
P10 Ykkönen 8v8
MuSa Black MuSa Black - TOVE TOVE
12.6. 18:00
P10 Ykkönen 8v8
TOVE TOVE - Nasta Nasta
12.6. 18:30
P10 Ykkönen 8v8
MuSa White MuSa White - LLuja LLuja
12.6. 18:30
P10 Ykkönen 8v8
Nasta Nasta - MuSa Black MuSa Black
12.6. 19:00
P10 Ykkönen 8v8
KOPA KOPA - LLuja LLuja
12.6. 19:00
P10 Ykkönen 8v8
MuSa Black MuSa Black - MuSa White MuSa White
12.6. 19:30
P10 Ykkönen 8v8
TOVE TOVE - KOPA KOPA
12.6. 19:30
P10 Ykkönen 8v8
LLuja LLuja - Nasta Nasta
12.6. 20:00
P10 Ykkönen 8v8
MuSa White MuSa White - TOVE TOVE
12.6. 20:00
P10 Ykkönen 8v8
Jyske/P09 Jyske/P09 - KaaPo/Musta KaaPo/Musta
16.6. 10:30
P10 Ykkönen 8v8
P10 Ykkönen 8v8
LTU LTU - KSF/Barcelona KSF/Barcelona
16.6. 10:30
P10 Ykkönen 8v8
MaPS Vihreä MaPS Vihreä - KSF/Barcelona KSF/Barcelona
16.6. 11:00
P10 Ykkönen 8v8
Lieto P09 Musta Lieto P09 Musta - LoPS/09 LoPS/09
16.6. 11:00
P10 Ykkönen 8v8
PiPS 09 PiPS 09 - YlKiri/P9 YlKiri/P9
16.6. 11:00
P10 Ykkönen 8v8
YlKiri/P9 YlKiri/P9 - Jyske/P09 Jyske/P09
16.6. 11:30
P10 Ykkönen 8v8
Lieto P09 Musta Lieto P09 Musta - LTU LTU
16.6. 11:30
P10 Ykkönen 8v8
LoPS/09 LoPS/09 - MaPS Vihreä MaPS Vihreä
16.6. 11:30
P10 Ykkönen 8v8
KaaPo/Musta KaaPo/Musta - PiPS 09 PiPS 09
16.6. 12:00
P10 Ykkönen 8v8
P10 Ykkönen 8v8
LoPS/09 LoPS/09 - LTU LTU
16.6. 12:00
P10 Ykkönen 8v8
KaaPo/Musta KaaPo/Musta - YlKiri/P9 YlKiri/P9
16.6. 12:30
P10 Ykkönen 8v8
KSF/Barcelona KSF/Barcelona - LoPS/09 LoPS/09
16.6. 12:30
P10 Ykkönen 8v8
LTU LTU - MaPS Vihreä MaPS Vihreä
16.6. 12:30
P10 Ykkönen 8v8
Jyske/P09 Jyske/P09 - PiPS 09 PiPS 09
16.6. 13:00
Näytä lisää

Tulokset

P10 Ykkönen 8v8
TOVE TOVE 3 - 3 Karhu-Futis Karhu-Futis
17.5.2019 klo 20:00
P10 Ykkönen 8v8
FC Ulvila FC Ulvila 2 - 1 LLuja LLuja
17.5.2019 klo 20:00
P10 Ykkönen 8v8
KOPA KOPA 1 - 1 LLuja LLuja
17.5.2019 klo 19:30
P10 Ykkönen 8v8
FC Rauma FC Rauma 3 - 0 FC Ulvila FC Ulvila
17.5.2019 klo 19:30
P10 Ykkönen 8v8
Karhu-Futis Karhu-Futis 2 - 1 FC Rauma FC Rauma
17.5.2019 klo 19:00
P10 Ykkönen 8v8
TOVE TOVE 0 - 1 KOPA KOPA
17.5.2019 klo 19:00
P10 Ykkönen 8v8
LLuja LLuja 2 - 0 Karhu-Futis Karhu-Futis
17.5.2019 klo 18:30
P10 Ykkönen 8v8
FC Rauma FC Rauma 3 - 2 TOVE TOVE
17.5.2019 klo 18:30
P10 Ykkönen 8v8
LLuja LLuja 3 - 0 FC Rauma FC Rauma
17.5.2019 klo 18:00
P10 Ykkönen 8v8
KOPA KOPA 4 - 0 FC Ulvila FC Ulvila
17.5.2019 klo 18:00
Näytä lisää