Keski-Suomi - P9 (-10) 5v5 peli-ilta taso 2

Ottelut

P9 (-10) 5v5 peli-ilta taso 2
PaRi PaRi 2 - 5 Huima/Urho sininen Huima/Urho sininen
17.5. 18:50
P9 (-10) 5v5 peli-ilta taso 2
P9 (-10) 5v5 peli-ilta taso 2
KeuPa/White KeuPa/White - MuurY/Reds MuurY/Reds
klo 18:00
P9 (-10) 5v5 peli-ilta taso 2
JIlves/Oranssi JIlves/Oranssi - Nousu Nousu
klo 18:00
P9 (-10) 5v5 peli-ilta taso 2
KeuPa/Blue KeuPa/Blue - MuurY/Blacks MuurY/Blacks
klo 18:00
P9 (-10) 5v5 peli-ilta taso 2
P9 (-10) 5v5 peli-ilta taso 2
MuurY/Reds MuurY/Reds - KeuPa/Blue KeuPa/Blue
klo 18:50
P9 (-10) 5v5 peli-ilta taso 2
P9 (-10) 5v5 peli-ilta taso 2
Nousu Nousu - JIlves/Musta JIlves/Musta
klo 18:50
P9 (-10) 5v5 peli-ilta taso 2
P9 (-10) 5v5 peli-ilta taso 2
P9 (-10) 5v5 peli-ilta taso 2
P9 (-10) 5v5 peli-ilta taso 2
P9 (-10) 5v5 peli-ilta taso 2
Tikka Tikka - Huima/sininen Huima/sininen
26.5. 12:00
P9 (-10) 5v5 peli-ilta taso 2
PetPet PetPet - KonnU KonnU
26.5. 12:00
P9 (-10) 5v5 peli-ilta taso 2
KonnU KonnU - Tikka Tikka
26.5. 12:50
P9 (-10) 5v5 peli-ilta taso 2
Huima/sininen Huima/sininen - PetPet PetPet
26.5. 12:50
P9 (-10) 5v5 peli-ilta taso 2
P9 (-10) 5v5 peli-ilta taso 2
JJK-j 10 punainen JJK-j 10 punainen - PaRi PaRi
2.6. 14:30
P9 (-10) 5v5 peli-ilta taso 2
P9 (-10) 5v5 peli-ilta taso 2
PaRi PaRi - JJK-j 11 Sininen JJK-j 11 Sininen
2.6. 15:20
P9 (-10) 5v5 peli-ilta taso 2
Raiku Raiku - TEAM LKP TEAM LKP
4.6. 18:00
P9 (-10) 5v5 peli-ilta taso 2
KonnU KonnU - KISA KISA
4.6. 18:00
P9 (-10) 5v5 peli-ilta taso 2
Raiku Raiku - KISA KISA
4.6. 18:50
P9 (-10) 5v5 peli-ilta taso 2
TEAM LKP TEAM LKP - KonnU KonnU
4.6. 18:50
P9 (-10) 5v5 peli-ilta taso 2
P9 (-10) 5v5 peli-ilta taso 2
Leppä/musta Leppä/musta - FCV/Red FCV/Red
5.6. 18:00
P9 (-10) 5v5 peli-ilta taso 2
FCV/Red FCV/Red - Nousu Nousu
5.6. 18:50
P9 (-10) 5v5 peli-ilta taso 2
P9 (-10) 5v5 peli-ilta taso 2
SäyRi SäyRi - JIlves/Oranssi JIlves/Oranssi
6.6. 18:30
P9 (-10) 5v5 peli-ilta taso 2
Martti Martti - JIlves/Musta JIlves/Musta
6.6. 18:30
P9 (-10) 5v5 peli-ilta taso 2
JIlves/Musta JIlves/Musta - SäyRi SäyRi
6.6. 19:20
P9 (-10) 5v5 peli-ilta taso 2
JIlves/Oranssi JIlves/Oranssi - Martti Martti
6.6. 19:20
P9 (-10) 5v5 peli-ilta taso 2
KeuPa/White KeuPa/White - FCV/Red FCV/Red
10.6. 18:00
P9 (-10) 5v5 peli-ilta taso 2
P9 (-10) 5v5 peli-ilta taso 2
Raiku Raiku - Huima/Urho sininen Huima/Urho sininen
10.6. 18:00
P9 (-10) 5v5 peli-ilta taso 2
KonnU KonnU - Huima/Urho Huima/Urho
10.6. 18:00
P9 (-10) 5v5 peli-ilta taso 2
Huima/Urho Huima/Urho - Raiku Raiku
10.6. 18:50
P9 (-10) 5v5 peli-ilta taso 2
Huima/Urho sininen Huima/Urho sininen - KonnU KonnU
10.6. 18:50
P9 (-10) 5v5 peli-ilta taso 2
FCV/Red FCV/Red - KeuPa/Blue KeuPa/Blue
10.6. 18:50
P9 (-10) 5v5 peli-ilta taso 2
P9 (-10) 5v5 peli-ilta taso 2
Raiku Raiku - KISA KISA
13.6. 18:00
P9 (-10) 5v5 peli-ilta taso 2
TEAM LKP TEAM LKP - Huima/sininen Huima/sininen
13.6. 18:00
P9 (-10) 5v5 peli-ilta taso 2
JIlves/Oranssi JIlves/Oranssi - MuurY/Reds MuurY/Reds
13.6. 18:00
P9 (-10) 5v5 peli-ilta taso 2
JIlves/Musta JIlves/Musta - MuurY/Blacks MuurY/Blacks
13.6. 18:00
P9 (-10) 5v5 peli-ilta taso 2
Huima/sininen Huima/sininen - Raiku Raiku
13.6. 18:50
P9 (-10) 5v5 peli-ilta taso 2
KISA KISA - TEAM LKP TEAM LKP
13.6. 18:50
P9 (-10) 5v5 peli-ilta taso 2
P9 (-10) 5v5 peli-ilta taso 2
MuurY/Reds MuurY/Reds - JIlves/Musta JIlves/Musta
13.6. 18:50
P9 (-10) 5v5 peli-ilta taso 2
PaRi T09/10 PaRi T09/10 - Tikka Tikka
15.6. 13:45
P9 (-10) 5v5 peli-ilta taso 2
PaRi PaRi - PetPet PetPet
15.6. 13:45
P9 (-10) 5v5 peli-ilta taso 2
PetPet PetPet - PaRi T09/10 PaRi T09/10
15.6. 14:35
P9 (-10) 5v5 peli-ilta taso 2
Tikka Tikka - PaRi PaRi
15.6. 14:35
P9 (-10) 5v5 peli-ilta taso 2
KeuPa/White KeuPa/White - Nousu Nousu
16.6. 12:45
P9 (-10) 5v5 peli-ilta taso 2
KeuPa/Blue KeuPa/Blue - Leppä/musta Leppä/musta
16.6. 12:45
P9 (-10) 5v5 peli-ilta taso 2
Leppä/musta Leppä/musta - KeuPa/White KeuPa/White
16.6. 13:35
P9 (-10) 5v5 peli-ilta taso 2
Nousu Nousu - KeuPa/Blue KeuPa/Blue
16.6. 13:35
P9 (-10) 5v5 peli-ilta taso 2
MuurY/Reds MuurY/Reds - HPP HPP
17.6. 18:00
P9 (-10) 5v5 peli-ilta taso 2
MuurY/Blacks MuurY/Blacks - Martti Martti
17.6. 18:00
P9 (-10) 5v5 peli-ilta taso 2
HPP HPP - MuurY/Blacks MuurY/Blacks
17.6. 18:50
P9 (-10) 5v5 peli-ilta taso 2
Martti Martti - MuurY/Reds MuurY/Reds
17.6. 18:50
P9 (-10) 5v5 peli-ilta taso 2
KISA KISA - PaRi T09/10 PaRi T09/10
18.6. 18:00
P9 (-10) 5v5 peli-ilta taso 2
Huima/sininen Huima/sininen - PaRi PaRi
18.6. 18:00
P9 (-10) 5v5 peli-ilta taso 2
PaRi PaRi - KISA KISA
18.6. 18:50
P9 (-10) 5v5 peli-ilta taso 2
PaRi T09/10 PaRi T09/10 - Huima/sininen Huima/sininen
18.6. 18:50
P9 (-10) 5v5 peli-ilta taso 2
Tikka Tikka - Huima/Urho sininen Huima/Urho sininen
25.6. 18:00
P9 (-10) 5v5 peli-ilta taso 2
PetPet PetPet - Huima/Urho Huima/Urho
25.6. 18:00
P9 (-10) 5v5 peli-ilta taso 2
Huima/Urho Huima/Urho - Tikka Tikka
25.6. 18:50
P9 (-10) 5v5 peli-ilta taso 2
Huima/Urho sininen Huima/Urho sininen - PetPet PetPet
25.6. 18:50
P9 (-10) 5v5 peli-ilta taso 2
JIlves/Musta JIlves/Musta - FCV/Red FCV/Red
27.6. 18:00
P9 (-10) 5v5 peli-ilta taso 2
KeuPa/White KeuPa/White - HPP HPP
27.6. 18:00
P9 (-10) 5v5 peli-ilta taso 2
P9 (-10) 5v5 peli-ilta taso 2
KeuPa/Blue KeuPa/Blue - SäyRi SäyRi
27.6. 18:00
P9 (-10) 5v5 peli-ilta taso 2
SäyRi SäyRi - KeuPa/White KeuPa/White
27.6. 18:50
P9 (-10) 5v5 peli-ilta taso 2
HPP HPP - KeuPa/Blue KeuPa/Blue
27.6. 18:50
P9 (-10) 5v5 peli-ilta taso 2
FCV/Red FCV/Red - JIlves/Oranssi JIlves/Oranssi
27.6. 18:50
P9 (-10) 5v5 peli-ilta taso 2
P9 (-10) 5v5 peli-ilta taso 2
JJK-j 11 Sininen JJK-j 11 Sininen - TEAM LKP TEAM LKP
29.6. 10:30
P9 (-10) 5v5 peli-ilta taso 2
JJK-j 10 punainen JJK-j 10 punainen - KonnU KonnU
29.6. 10:30
P9 (-10) 5v5 peli-ilta taso 2
KonnU KonnU - JJK-j 11 Sininen JJK-j 11 Sininen
29.6. 11:30
P9 (-10) 5v5 peli-ilta taso 2
TEAM LKP TEAM LKP - JJK-j 10 punainen JJK-j 10 punainen
29.6. 11:30
Näytä lisää

Tulokset

P9 (-10) 5v5 peli-ilta taso 2
HPP HPP 0 - 6 FCV/Red FCV/Red
19.5.2019 klo 13:05
P9 (-10) 5v5 peli-ilta taso 2
Martti Martti 8 - 5 Komeetat/2010 Saturnus Komeetat/2010 Saturnus
19.5.2019 klo 13:05
P9 (-10) 5v5 peli-ilta taso 2
FCV/Red FCV/Red 1 - 1 Martti Martti
19.5.2019 klo 12:15
P9 (-10) 5v5 peli-ilta taso 2
Komeetat/2010 Saturnus Komeetat/2010 Saturnus 3 - 2 HPP HPP
19.5.2019 klo 12:15
P9 (-10) 5v5 peli-ilta taso 2
PaRi T09/10 PaRi T09/10 8 - 2 Huima/Urho Huima/Urho
17.5.2019 klo 18:50
P9 (-10) 5v5 peli-ilta taso 2
MuurY/Reds MuurY/Reds 6 - 6 Leppä/musta Leppä/musta
17.5.2019 klo 18:20
P9 (-10) 5v5 peli-ilta taso 2
MuurY/Blacks MuurY/Blacks 3 - 4 Nousu Nousu
17.5.2019 klo 18:20
P9 (-10) 5v5 peli-ilta taso 2
Huima/Urho Huima/Urho 3 - 5 PaRi PaRi
17.5.2019 klo 18:00
P9 (-10) 5v5 peli-ilta taso 2
Huima/Urho sininen Huima/Urho sininen 5 - 6 PaRi T09/10 PaRi T09/10
17.5.2019 klo 18:00
P9 (-10) 5v5 peli-ilta taso 2
Leppä/musta Leppä/musta 3 - 0 MuurY/Blacks MuurY/Blacks
17.5.2019 klo 17:30
Näytä lisää