Keski-Suomi - Futsal Harrastesarja Naiset

Futsal Harrastesarja Naiset, Taso 1: Sarjataulukko

OVTHMP
WJK Futsal22007-16
PaRi21107-54
MuurY21104-34
JIlves21013-33
KaDy Bt/yj20202-22
JyPK NH20112-31
KaDy N220112-31
Riemu20023-100

Pistepörssi

PelaajaJoukkuePisteet
1Talvensaari NiinaWJK Futsal4
2Lehtinen VeeraPaRi3
3Wickström TincaPaRi3

Ottelut: Taso 1

Futsal Harrastesarja Naiset
JyPK NH JyPK NH - PaRi PaRi
13.1.2019 11:30
Futsal Harrastesarja Naiset
KaDy Bt/yj KaDy Bt/yj - Riemu Riemu
13.1.2019 12:10
Futsal Harrastesarja Naiset
MuurY MuurY - JyPK NH JyPK NH
13.1.2019 12:50
Futsal Harrastesarja Naiset
PaRi PaRi - KaDy Bt/yj KaDy Bt/yj
13.1.2019 13:30
Futsal Harrastesarja Naiset
Riemu Riemu - MuurY MuurY
13.1.2019 14:10
Futsal Harrastesarja Naiset
JIlves JIlves - WJK Futsal WJK Futsal
13.1.2019 14:50
Näytä lisää

Tulokset: Taso 1

Futsal Harrastesarja Naiset
WJK Futsal WJK Futsal 2 - 1 KaDy N2 KaDy N2
18.11.2018 klo 14:25
Futsal Harrastesarja Naiset
JIlves JIlves 1 - 2 MuurY MuurY
18.11.2018 klo 13:45
Futsal Harrastesarja Naiset
Riemu Riemu 0 - 5 WJK Futsal WJK Futsal
18.11.2018 klo 13:05
Futsal Harrastesarja Naiset
MuurY MuurY 2 - 2 PaRi PaRi
18.11.2018 klo 12:25
Futsal Harrastesarja Naiset
KaDy N2 KaDy N2 1 - 1 KaDy Bt/yj KaDy Bt/yj
18.11.2018 klo 11:45
Futsal Harrastesarja Naiset
JyPK NH JyPK NH 1 - 2 JIlves JIlves
18.11.2018 klo 11:05
Futsal Harrastesarja Naiset
PaRi PaRi 5 - 3 Riemu Riemu
18.11.2018 klo 10:25
Futsal Harrastesarja Naiset
KaDy Bt/yj KaDy Bt/yj 1 - 1 JyPK NH JyPK NH
18.11.2018 klo 09:45
Näytä lisää

Futsal Harrastesarja Naiset

Joukkueet pelaavat tasolohkoissaan 4 turnausta, joissa jokaisessa turnauksessa joukkueella 2-3 ottelua.