Keski-Pohjanmaa - Seiska

Seiska: Sarjataulukko

OVTHMP
HBK/II641118-1013
FC Goats641115-1013
Sääripotku/II732222-1611
Väsymättömät631215-1210
MunU623116-99
LoVe/II52036-186
FC Ylivieska/III620431-96
EU61148-414
FoBK611413-194

Pelataan kaksinkertainen sarja. Sarjan kolme parasta joukkuetta nousee suoraan Kutoseen kaudelle 2020.

Suodatin rajaa tälle sivulle näkyviin vain valitsemasi joukkueen ottelut

Ottelut

Seiska
HBK/II HBK/II - LoVe/II LoVe/II
17.6 - 20.6
Seiska
MunU MunU - FC Goats FC Goats
Huomenna 19:30
Seiska
EU EU - Väsymättömät Väsymättömät
27.6. 18:30
Seiska
Väsymättömät Väsymättömät - FoBK FoBK
28.6. 19:00
Seiska
EU EU - LoVe/II LoVe/II
29.6. 15:00
Seiska
FC Goats FC Goats - LoVe/II LoVe/II
1.7. 19:00
Seiska
HBK/II HBK/II - Väsymättömät Väsymättömät
2.7. 18:30
Seiska
EU EU - Sääripotku/II Sääripotku/II
4.7. 18:30
Seiska
FC Ylivieska/III FC Ylivieska/III - MunU MunU
5.7. 18:30
Seiska
HBK/II HBK/II - FoBK FoBK
9.7. 18:30
Seiska
FC Goats FC Goats - Sääripotku/II Sääripotku/II
10.7. 19:00
Seiska
FC Ylivieska/III FC Ylivieska/III - LoVe/II LoVe/II
13.7. 12:30
Seiska
FC Ylivieska/III FC Ylivieska/III - FoBK FoBK
19.7. 18:30
Seiska
Seiska
FoBK FoBK - EU EU
24.7. 19:00
Seiska
LoVe/II LoVe/II - MunU MunU
26.7. 18:30
Seiska
Väsymättömät Väsymättömät - FC Goats FC Goats
26.7. 19:00
Seiska
FC Goats FC Goats - FoBK FoBK
31.7. 19:00
Seiska
MunU MunU - Sääripotku/II Sääripotku/II
31.7. 19:30
Seiska
EU EU - HBK/II HBK/II
1.8. 18:30
Seiska
HBK/II HBK/II - FC Goats FC Goats
6.8. 18:30
Seiska
Sääripotku/II Sääripotku/II - LoVe/II LoVe/II
7.8. 19:00
Seiska
Väsymättömät Väsymättömät - MunU MunU
9.8. 19:00
Seiska
FoBK FoBK - FC Ylivieska/III FC Ylivieska/III
9.8. 19:00
Seiska
FC Goats FC Goats - EU EU
14.8. 19:00
Seiska
MunU MunU - FoBK FoBK
14.8. 19:00
Seiska
FC Ylivieska/III FC Ylivieska/III - HBK/II HBK/II
16.8. 18:30
Seiska
LoVe/II LoVe/II - Väsymättömät Väsymättömät
17.8. 15:00
Seiska
HBK/II HBK/II - MunU MunU
21.8. 18:30
Seiska
EU EU - FC Ylivieska/III FC Ylivieska/III
22.8. 18:30
Seiska
Seiska
FoBK FoBK - LoVe/II LoVe/II
23.8. 19:00
Seiska
MunU MunU - EU EU
28.8. 19:00
Seiska
Sääripotku/II Sääripotku/II - FoBK FoBK
28.8. 19:00
Seiska
FC Ylivieska/III FC Ylivieska/III - FC Goats FC Goats
30.8. 18:30
Seiska
LoVe/II LoVe/II - HBK/II HBK/II
31.8. 15:00
Seiska
LoVe/II LoVe/II - EU EU
2.9 - 8.9
Seiska
HBK/II HBK/II - Sääripotku/II Sääripotku/II
3.9. 18:30
Seiska
FC Goats FC Goats - MunU MunU
4.9. 18:30
Seiska
FoBK FoBK - Väsymättömät Väsymättömät
6.9. 19:00
Seiska
Sääripotku/II Sääripotku/II - EU EU
14.9. 14:00
Seiska
LoVe/II LoVe/II - FC Goats FC Goats
14.9. 14:00
Seiska
MunU MunU - FC Ylivieska/III FC Ylivieska/III
14.9. 14:00
Seiska
Väsymättömät Väsymättömät - HBK/II HBK/II
14.9. 14:00
Näytä lisää

Tulokset

Seiska
Sääripotku/II Sääripotku/II 5 - 0 HBK/II HBK/II
24.6.2019 klo 19:00
Seiska
FC Goats FC Goats 4 - 3 FC Ylivieska/III FC Ylivieska/III
20.6.2019 klo 19:00
Seiska
EU EU 2 - 2 MunU MunU
20.6.2019 klo 18:30
Seiska
FoBK FoBK 3 - 3 Sääripotku/II Sääripotku/II
19.6.2019 klo 19:00
Seiska
LoVe/II LoVe/II 0 - 6 FoBK FoBK
15.6.2019 klo 15:00
Seiska
FC Ylivieska/III FC Ylivieska/III 25 - 0 EU EU
15.6.2019 klo 13:00
Seiska
Sääripotku/II Sääripotku/II 5 - 3 Väsymättömät Väsymättömät
13.6.2019 klo 19:00
Seiska
MunU MunU 0 - 0 HBK/II HBK/II
12.6.2019 klo 19:30
Seiska
FoBK FoBK 1 - 5 MunU MunU
7.6.2019 klo 19:00
Seiska
Väsymättömät Väsymättömät 5 - 1 LoVe/II LoVe/II
7.6.2019 klo 19:00
Näytä lisää