Kaakkois-Suomi - Miehet Kolmonen

Miehet Kolmonen: Sarjataulukko

OVTHMP
PeKa980124-524
Kultsu FC971130-922
KyPa951325-2016
Edustus IPS950429-2115
SavU941423-1413
Ri-Pa941418-1613
FC Peltirumpu933315-1712
Virky924313-1410
Union Plaani931514-3210
SiU922515-268
STPS921619-287
Edustus HaPK91179-324

1. sijoittunut nousee Kakkoseen, 11. ja 12. sijoittuneet putoavat Neloseen

Suodatin rajaa tälle sivulle näkyviin vain valitsemasi joukkueen ottelut

Ottelut

Miehet Kolmonen
Union Plaani Union Plaani - Ri-Pa Ri-Pa
26.6. 18:30
Miehet Kolmonen
Kultsu FC Kultsu FC - PeKa PeKa
27.6. 19:00
Miehet Kolmonen
SavU SavU - Edustus HaPK Edustus HaPK
28.6. 18:30
Miehet Kolmonen
FC Peltirumpu FC Peltirumpu - Edustus IPS Edustus IPS
28.6. 18:30
Miehet Kolmonen
STPS STPS - Virky Virky
28.6. 19:00
Miehet Kolmonen
KyPa KyPa - SiU SiU
30.6. 15:00
Miehet Kolmonen
Ri-Pa Ri-Pa - FC Peltirumpu FC Peltirumpu
2.7. 19:00
Miehet Kolmonen
Edustus HaPK Edustus HaPK - Kultsu FC Kultsu FC
3.7. 18:30
Miehet Kolmonen
SiU SiU - SavU SavU
3.7. 19:00
Miehet Kolmonen
Edustus IPS Edustus IPS - STPS STPS
3.7. 19:00
Miehet Kolmonen
PeKa PeKa - Union Plaani Union Plaani
5.7. 19:00
Miehet Kolmonen
Virky Virky - KyPa KyPa
5.7. 19:00
Miehet Kolmonen
Edustus HaPK Edustus HaPK - FC Peltirumpu FC Peltirumpu
17.7. 18:30
Miehet Kolmonen
SiU SiU - Edustus IPS Edustus IPS
17.7. 18:30
Miehet Kolmonen
SavU SavU - Virky Virky
19.7. 18:30
Miehet Kolmonen
KyPa KyPa - Ri-Pa Ri-Pa
19.7. 19:00
Miehet Kolmonen
Union Plaani Union Plaani - Kultsu FC Kultsu FC
19.7. 19:00
Miehet Kolmonen
STPS STPS - PeKa PeKa
21.7. 15:00
Miehet Kolmonen
FC Peltirumpu FC Peltirumpu - PeKa PeKa
24.7. 18:30
Miehet Kolmonen
Edustus IPS Edustus IPS - KyPa KyPa
24.7. 19:00
Miehet Kolmonen
Kultsu FC Kultsu FC - SavU SavU
25.7. 19:00
Miehet Kolmonen
Virky Virky - SiU SiU
26.7. 19:00
Miehet Kolmonen
Ri-Pa Ri-Pa - STPS STPS
26.7. 19:00
Miehet Kolmonen
Edustus HaPK Edustus HaPK - Union Plaani Union Plaani
27.7. 15:00
Miehet Kolmonen
SavU SavU - Ri-Pa Ri-Pa
31.7. 18:30
Miehet Kolmonen
SiU SiU - Kultsu FC Kultsu FC
31.7. 18:30
Miehet Kolmonen
Edustus IPS Edustus IPS - PeKa PeKa
2.8. 19:00
Miehet Kolmonen
KyPa KyPa - Union Plaani Union Plaani
2.8. 19:00
Miehet Kolmonen
Virky Virky - Edustus HaPK Edustus HaPK
2.8. 19:00
Miehet Kolmonen
STPS STPS - FC Peltirumpu FC Peltirumpu
3.8. 15:00
Miehet Kolmonen
Kultsu FC Kultsu FC - KyPa KyPa
8.8. 19:00
Miehet Kolmonen
STPS STPS - Union Plaani Union Plaani
8.8. 19:00
Miehet Kolmonen
PeKa PeKa - Virky Virky
9.8. 19:00
Miehet Kolmonen
Ri-Pa Ri-Pa - Edustus IPS Edustus IPS
9.8. 19:00
Miehet Kolmonen
FC Peltirumpu FC Peltirumpu - SavU SavU
10.8. 14:00
Miehet Kolmonen
Edustus HaPK Edustus HaPK - SiU SiU
11.8. 15:00
Miehet Kolmonen
FC Peltirumpu FC Peltirumpu - Union Plaani Union Plaani
16.8. 18:30
Miehet Kolmonen
STPS STPS - Kultsu FC Kultsu FC
16.8. 19:00
Miehet Kolmonen
KyPa KyPa - Edustus HaPK Edustus HaPK
16.8. 19:00
Miehet Kolmonen
Virky Virky - Ri-Pa Ri-Pa
16.8. 19:00
Miehet Kolmonen
SavU SavU - Edustus IPS Edustus IPS
17.8. 15:00
Miehet Kolmonen
SiU SiU - PeKa PeKa
18.8. 15:00
Miehet Kolmonen
Edustus IPS Edustus IPS - Virky Virky
21.8. 19:00
Miehet Kolmonen
Kultsu FC Kultsu FC - FC Peltirumpu FC Peltirumpu
22.8. 19:00
Miehet Kolmonen
Union Plaani Union Plaani - SavU SavU
23.8. 18:30
Miehet Kolmonen
PeKa PeKa - KyPa KyPa
23.8. 19:00
Miehet Kolmonen
Ri-Pa Ri-Pa - SiU SiU
24.8. 15:00
Miehet Kolmonen
Edustus HaPK Edustus HaPK - STPS STPS
24.8. 15:00
Miehet Kolmonen
STPS STPS - SavU SavU
28.8. 18:30
Miehet Kolmonen
Kultsu FC Kultsu FC - Virky Virky
28.8. 19:00
Miehet Kolmonen
FC Peltirumpu FC Peltirumpu - KyPa KyPa
30.8. 18:30
Miehet Kolmonen
PeKa PeKa - Ri-Pa Ri-Pa
30.8. 19:00
Miehet Kolmonen
Edustus HaPK Edustus HaPK - Edustus IPS Edustus IPS
31.8. 15:00
Miehet Kolmonen
Union Plaani Union Plaani - SiU SiU
31.8. 15:00
Miehet Kolmonen
Edustus IPS Edustus IPS - Kultsu FC Kultsu FC
6.9. 19:00
Miehet Kolmonen
Virky Virky - Union Plaani Union Plaani
7.9. 13:00
Miehet Kolmonen
Ri-Pa Ri-Pa - Edustus HaPK Edustus HaPK
7.9. 15:00
Miehet Kolmonen
KyPa KyPa - STPS STPS
7.9. 15:00
Miehet Kolmonen
SavU SavU - PeKa PeKa
7.9. 15:00
Miehet Kolmonen
SiU SiU - FC Peltirumpu FC Peltirumpu
8.9. 15:00
Miehet Kolmonen
FC Peltirumpu FC Peltirumpu - Virky Virky
13.9. 18:30
Miehet Kolmonen
Union Plaani Union Plaani - Edustus IPS Edustus IPS
14.9. 15:00
Miehet Kolmonen
PeKa PeKa - Edustus HaPK Edustus HaPK
14.9. 15:00
Miehet Kolmonen
STPS STPS - SiU SiU
14.9. 15:00
Miehet Kolmonen
Kultsu FC Kultsu FC - Ri-Pa Ri-Pa
15.9. 14:00
Miehet Kolmonen
KyPa KyPa - SavU SavU
15.9. 15:00
Miehet Kolmonen
Virky Virky - STPS STPS
22.9. 13:00
Miehet Kolmonen
Edustus IPS Edustus IPS - FC Peltirumpu FC Peltirumpu
22.9. 14:00
Miehet Kolmonen
Edustus HaPK Edustus HaPK - SavU SavU
22.9. 15:00
Miehet Kolmonen
Ri-Pa Ri-Pa - Union Plaani Union Plaani
22.9. 15:00
Miehet Kolmonen
PeKa PeKa - Kultsu FC Kultsu FC
22.9. 15:00
Miehet Kolmonen
SiU SiU - KyPa KyPa
22.9. 15:00
Miehet Kolmonen
SavU SavU - SiU SiU
28.9. 13:00
Miehet Kolmonen
FC Peltirumpu FC Peltirumpu - Ri-Pa Ri-Pa
28.9. 13:00
Miehet Kolmonen
Union Plaani Union Plaani - PeKa PeKa
28.9. 13:00
Miehet Kolmonen
KyPa KyPa - Virky Virky
28.9. 13:00
Miehet Kolmonen
Kultsu FC Kultsu FC - Edustus HaPK Edustus HaPK
28.9. 13:00
Miehet Kolmonen
STPS STPS - Edustus IPS Edustus IPS
28.9. 13:00
Näytä lisää

Tulokset

Miehet Kolmonen
Edustus IPS Edustus IPS 6 - 2 Union Plaani Union Plaani
19.6.2019 klo 19:00
Miehet Kolmonen
SiU SiU 2 - 2 STPS STPS
19.6.2019 klo 18:30
Miehet Kolmonen
SavU SavU 0 - 1 KyPa KyPa
19.6.2019 klo 18:30
Miehet Kolmonen
Edustus HaPK Edustus HaPK 0 - 7 PeKa PeKa
19.6.2019 klo 18:30
Miehet Kolmonen
Ri-Pa Ri-Pa 4 - 1 Kultsu FC Kultsu FC
18.6.2019 klo 19:00
Miehet Kolmonen
Virky Virky 1 - 1 FC Peltirumpu FC Peltirumpu
18.6.2019 klo 19:00
Miehet Kolmonen
STPS STPS 3 - 5 KyPa KyPa
16.6.2019 klo 15:00
Miehet Kolmonen
Edustus HaPK Edustus HaPK 0 - 2 Ri-Pa Ri-Pa
15.6.2019 klo 15:00
Miehet Kolmonen
PeKa PeKa 2 - 1 SavU SavU
14.6.2019 klo 19:00
Miehet Kolmonen
Union Plaani Union Plaani 1 - 4 Virky Virky
14.6.2019 klo 18:30
Näytä lisää