Itä-Suomi - P10 (-09) 8v8

P10 (-09) 8v8: Sarjataulukko

OVTHMP
AC BARCA
FC SIILI/valkoinen
FC SIILI/vihreä
JIPPO-j/punainen
JuPy
KiuPa
LaPa-95
LehPa/09
NP-H
PK-37/sininen
PK-37/valkoinen
Pallokissat/09 musta
RautU
SaPa
SuPa
ToU
WJK
Yllätys/valkoinen

8v8
2 x 25 min.

Suodatin rajaa tälle sivulle näkyviin vain valitsemasi joukkueen ottelut

Ottelut

P10 (-09) 8v8
P10 (-09) 8v8
AC BARCA AC BARCA - JIPPO-j/punainen JIPPO-j/punainen
11.5. 11:00
P10 (-09) 8v8
FC SIILI/valkoinen FC SIILI/valkoinen - WJK WJK
11.5. 11:00
P10 (-09) 8v8
Yllätys/valkoinen Yllätys/valkoinen - NP-H NP-H
11.5. 12:45
P10 (-09) 8v8
WJK WJK - SuPa SuPa
11.5. 12:45
P10 (-09) 8v8
JuPy JuPy - LehPa/09 LehPa/09
11.5. 14:30
P10 (-09) 8v8
NP-H NP-H - AC BARCA AC BARCA
11.5. 14:30
P10 (-09) 8v8
P10 (-09) 8v8
SaPa SaPa - FC SIILI/valkoinen FC SIILI/valkoinen
11.5. 14:30
P10 (-09) 8v8
FC SIILI/vihreä FC SIILI/vihreä - AC BARCA AC BARCA
30.5. 11:00
P10 (-09) 8v8
FC SIILI/valkoinen FC SIILI/valkoinen - JuPy JuPy
30.5. 11:00
P10 (-09) 8v8
PK-37/sininen PK-37/sininen - NP-H NP-H
30.5. 11:00
P10 (-09) 8v8
RautU RautU - SaPa SaPa
30.5. 11:00
P10 (-09) 8v8
SuPa SuPa - Yllätys/valkoinen Yllätys/valkoinen
30.5. 11:00
P10 (-09) 8v8
ToU ToU - PK-37/valkoinen PK-37/valkoinen
30.5. 11:00
P10 (-09) 8v8
RautU RautU - Yllätys/valkoinen Yllätys/valkoinen
30.5. 12:45
P10 (-09) 8v8
LehPa/09 LehPa/09 - WJK WJK
30.5. 12:45
P10 (-09) 8v8
NP-H NP-H - LaPa-95 LaPa-95
30.5. 12:45
P10 (-09) 8v8
P10 (-09) 8v8
P10 (-09) 8v8
KiuPa KiuPa - FC SIILI/valkoinen FC SIILI/valkoinen
30.5. 12:45
P10 (-09) 8v8
JuPy JuPy - Pallokissat/09 musta Pallokissat/09 musta
30.5. 14:30
P10 (-09) 8v8
AC BARCA AC BARCA - KiuPa KiuPa
30.5. 14:30
P10 (-09) 8v8
LehPa/09 LehPa/09 - SuPa SuPa
30.5. 14:30
P10 (-09) 8v8
LaPa-95 LaPa-95 - ToU ToU
30.5. 14:30
P10 (-09) 8v8
SaPa SaPa - WJK WJK
30.5. 14:30
P10 (-09) 8v8
P10 (-09) 8v8
KiuPa KiuPa - PK-37/sininen PK-37/sininen
16.6. 11:00
P10 (-09) 8v8
NP-H NP-H - PK-37/valkoinen PK-37/valkoinen
16.6. 11:00
P10 (-09) 8v8
AC BARCA AC BARCA - ToU ToU
16.6. 11:00
P10 (-09) 8v8
WJK WJK - LaPa-95 LaPa-95
16.6. 11:00
P10 (-09) 8v8
RautU RautU - JuPy JuPy
16.6. 11:00
P10 (-09) 8v8
SaPa SaPa - SuPa SuPa
16.6. 11:00
P10 (-09) 8v8
JIPPO-j/punainen JIPPO-j/punainen - SuPa SuPa
16.6. 12:45
P10 (-09) 8v8
JuPy JuPy - SaPa SaPa
16.6. 12:45
P10 (-09) 8v8
P10 (-09) 8v8
LaPa-95 LaPa-95 - LehPa/09 LehPa/09
16.6. 12:45
P10 (-09) 8v8
WJK WJK - Yllätys/valkoinen Yllätys/valkoinen
16.6. 12:45
P10 (-09) 8v8
P10 (-09) 8v8
FC SIILI/valkoinen FC SIILI/valkoinen - NP-H NP-H
16.6. 14:30
P10 (-09) 8v8
FC SIILI/vihreä FC SIILI/vihreä - KiuPa KiuPa
16.6. 14:30
P10 (-09) 8v8
P10 (-09) 8v8
ToU ToU - LehPa/09 LehPa/09
16.6. 14:30
P10 (-09) 8v8
JIPPO-j/punainen JIPPO-j/punainen - RautU RautU
16.6. 14:30
Näytä lisää

Tulokset

P10 (-09) 8v8
SuPa SuPa 0 - 6 RautU RautU
11.5.2019 klo 14:30
P10 (-09) 8v8
LaPa-95 LaPa-95 0 - 15 PK-37/valkoinen PK-37/valkoinen
11.5.2019 klo 14:30
P10 (-09) 8v8
RautU RautU 5 - 0 FC SIILI/vihreä FC SIILI/vihreä
11.5.2019 klo 12:45
P10 (-09) 8v8
ToU ToU 14 - 1 KiuPa KiuPa
11.5.2019 klo 12:45
P10 (-09) 8v8
LaPa-95 LaPa-95 3 - 4 Pallokissat/09 musta Pallokissat/09 musta
11.5.2019 klo 12:45
P10 (-09) 8v8
JIPPO-j/punainen JIPPO-j/punainen 1 - 9 JuPy JuPy
11.5.2019 klo 12:45
P10 (-09) 8v8
FC SIILI/vihreä FC SIILI/vihreä 2 - 8 SaPa SaPa
11.5.2019 klo 11:00
P10 (-09) 8v8
PK-37/sininen PK-37/sininen 4 - 3 ToU ToU
11.5.2019 klo 11:00
P10 (-09) 8v8
PK-37/valkoinen PK-37/valkoinen 14 - 0 KiuPa KiuPa
11.5.2019 klo 11:00
Näytä lisää