Itä-Suomi - Nelonen

Nelonen: Sarjataulukko

OVTHMP
Zulimanit651024-816
ToU/2641117-1013
Kuopion Elo640218-812
SaPa531117-810
AFC Keltik63039-79
NP-H62139-137
KiU520310-186
LiPa52038-126
Kings SC Akatemia60247-182
Raiku50054-210

Kaksinkertainen sarja
Sarjan voittajalla ainakin nousuoikeus kauden 2020 Kolmoseen – ei nousupakkoa – nousuoikeutta tarjotaan enintään kolmelle parhaalle joukkueelle
Ainakin kaksi joukkuetta on putoajien paikalla – putoajien määrä ratkaistaan pelikauden jälkeen, koska niiden määrään vaikuttavat Kolmosen putoajat kuin Nelosesta ja Viitosesta nousuhalukkuuden omaavat joukkueet

Suodatin rajaa tälle sivulle näkyviin vain valitsemasi joukkueen ottelut

Ottelut

Nelonen
Nelonen
Nelonen
KiU KiU 0 - 2 Kings SC Akatemia Kings SC Akatemia
16.6. 15:00
Nelonen
Kuopion Elo Kuopion Elo - SaPa SaPa
Huomenna 19:45
Nelonen
Raiku Raiku - AFC Keltik AFC Keltik
19.6. 19:30
Nelonen
NP-H NP-H - LiPa LiPa
20.6. 18:30
Nelonen
LiPa LiPa - Kings SC Akatemia Kings SC Akatemia
25.6. 19:45
Nelonen
Kuopion Elo Kuopion Elo - NP-H NP-H
27.6. 19:45
Nelonen
SaPa SaPa - ToU/2 ToU/2
28.6. 19:00
Nelonen
Raiku Raiku - KiU KiU
29.6. 16:00
Nelonen
AFC Keltik AFC Keltik - Zulimanit Zulimanit
30.6. 18:00
Nelonen
NP-H NP-H - SaPa SaPa
4.7. 18:30
Nelonen
ToU/2 ToU/2 - AFC Keltik AFC Keltik
4.7. 20:00
Nelonen
Zulimanit Zulimanit - LiPa LiPa
5.7. 19:45
Nelonen
Kings SC Akatemia Kings SC Akatemia - Raiku Raiku
5.7. 20:15
Nelonen
KiU KiU - Kuopion Elo Kuopion Elo
7.7. 15:00
Nelonen
SaPa SaPa - KiU KiU
12.7. 19:00
Nelonen
Nelonen
NP-H NP-H - AFC Keltik AFC Keltik
25.7. 18:30
Nelonen
ToU/2 ToU/2 - Zulimanit Zulimanit
25.7. 20:00
Nelonen
Raiku Raiku - LiPa LiPa
27.7. 16:00
Nelonen
KiU KiU - SaPa SaPa
28.7. 15:00
Nelonen
LiPa LiPa - ToU/2 ToU/2
30.7. 19:45
Nelonen
NP-H NP-H - Zulimanit Zulimanit
1.8. 18:30
Nelonen
SaPa SaPa - Kings SC Akatemia Kings SC Akatemia
2.8. 19:00
Nelonen
Raiku Raiku - Kuopion Elo Kuopion Elo
3.8. 16:00
Nelonen
KiU KiU - AFC Keltik AFC Keltik
4.8. 15:00
Nelonen
NP-H NP-H - ToU/2 ToU/2
8.8. 18:30
Nelonen
Kuopion Elo Kuopion Elo - LiPa LiPa
8.8. 19:45
Nelonen
Nelonen
Raiku Raiku - SaPa SaPa
10.8. 16:00
Nelonen
KiU KiU - Zulimanit Zulimanit
11.8. 15:00
Nelonen
LiPa LiPa - NP-H NP-H
13.8. 19:45
Nelonen
ToU/2 ToU/2 - KiU KiU
15.8. 20:00
Nelonen
SaPa SaPa - Kuopion Elo Kuopion Elo
16.8. 19:00
Nelonen
Nelonen
AFC Keltik AFC Keltik - Raiku Raiku
18.8. 18:00
Nelonen
SaPa SaPa - LiPa LiPa
23.8. 19:00
Nelonen
Kings SC Akatemia Kings SC Akatemia - ToU/2 ToU/2
23.8. 20:15
Nelonen
Raiku Raiku - Zulimanit Zulimanit
24.8. 16:00
Nelonen
KiU KiU - NP-H NP-H
25.8. 15:00
Nelonen
Kuopion Elo Kuopion Elo - AFC Keltik AFC Keltik
25.8. 15:00
Nelonen
ToU/2 ToU/2 - Raiku Raiku
27.8. 20:00
Nelonen
NP-H NP-H - Kings SC Akatemia Kings SC Akatemia
29.8. 18:00
Nelonen
Zulimanit Zulimanit - Kuopion Elo Kuopion Elo
30.8. 19:45
Nelonen
LiPa LiPa - KiU KiU
31.8. 15:00
Nelonen
AFC Keltik AFC Keltik - SaPa SaPa
1.9. 18:00
Nelonen
SaPa SaPa - Zulimanit Zulimanit
6.9. 19:00
Nelonen
Raiku Raiku - NP-H NP-H
7.9. 16:00
Nelonen
Kuopion Elo Kuopion Elo - ToU/2 ToU/2
8.9. 15:00
Nelonen
AFC Keltik AFC Keltik - LiPa LiPa
8.9. 18:00
Nelonen
Kings SC Akatemia Kings SC Akatemia - KiU KiU
8.9. 18:00
Nelonen
Zulimanit Zulimanit - AFC Keltik AFC Keltik
11.9. 19:45
Nelonen
ToU/2 ToU/2 - SaPa SaPa
12.9. 20:00
Nelonen
Kings SC Akatemia Kings SC Akatemia - LiPa LiPa
13.9. 20:15
Nelonen
NP-H NP-H - Kuopion Elo Kuopion Elo
14.9. 15:00
Nelonen
KiU KiU - Raiku Raiku
15.9. 15:00
Nelonen
SaPa SaPa - NP-H NP-H
20.9. 19:00
Nelonen
LiPa LiPa - Zulimanit Zulimanit
20.9. 19:45
Nelonen
AFC Keltik AFC Keltik - ToU/2 ToU/2
21.9. 16:00
Nelonen
Raiku Raiku - Kings SC Akatemia Kings SC Akatemia
21.9. 16:00
Nelonen
Kuopion Elo Kuopion Elo - KiU KiU
22.9. 15:00
Näytä lisää

Tulokset

Nelonen
Zulimanit Zulimanit 1 - 1 SaPa SaPa
14.6.2019 klo 19:45
Nelonen
ToU/2 ToU/2 3 - 1 Kuopion Elo Kuopion Elo
13.6.2019 klo 20:00
Nelonen
LiPa LiPa 0 - 2 AFC Keltik AFC Keltik
13.6.2019 klo 19:45
Nelonen
NP-H NP-H 3 - 1 Raiku Raiku
13.6.2019 klo 18:30
Nelonen
KiU KiU 4 - 2 LiPa LiPa
9.6.2019 klo 15:00
Nelonen
Raiku Raiku 1 - 2 ToU/2 ToU/2
8.6.2019 klo 16:00
Nelonen
Kuopion Elo Kuopion Elo 3 - 4 Zulimanit Zulimanit
8.6.2019 klo 14:30
Nelonen
Kings SC Akatemia Kings SC Akatemia 1 - 1 NP-H NP-H
7.6.2019 klo 20:15
Nelonen
SaPa SaPa 3 - 1 AFC Keltik AFC Keltik
7.6.2019 klo 19:00
Nelonen
Zulimanit Zulimanit 4 - 0 Raiku Raiku
31.5.2019 klo 19:45
Näytä lisää