Helsinki - P20 Ykkönen: Tilastot

P20 Ykkönen

Sarjataulukko

OVTHMP
MP220022-16
Gnistan11009-03
PK-3511005-03
JoKi10101-11
GrIFK10100-01
MiKi10100-01
KoiPS20111-101
FC Honka00000-00
RiPS00000-00
Komeetat10010-50
JäPS10010-90
FC KTP10011-130

Pelikiellot

Nimi Joukkue Pvm Syy Kesto Ottelut
Poikonen Nuutti JoKi 13.4.2019 Kentältäpoisto ottelussa 1489745 (I) 2 ottelua 28.4.1489748 JäPS-JoKi
4.5.1489757 JoKi-MiKi
Skogberg Ville LoPa 3.10.2018 Kentältäpoisto ottelussa 816 (I) + kurinpitovaliokunnan päätös 6 ottelua
Pisteri Pasi LoPa 26.9.2018 Kentältäpoisto ottelussa 867 (L) 2 ottelua
Al-Azzawi Mustafa Mazin Saadoon GrIFK 27.5.2017 2 ottelua kurinpitovaliokunnan päätöksellä 12/2017 2 ottelua
Al-Azzawi Mustafa Mazin Saadoon GrIFK 13.5.2017 Kentältäpoisto ottelussa 1350900 2 ottelua

Jaa: