Helsinki - Miehet 11v11

Miehet 11v11: Sarjataulukko

OVTHMP
Headless Chicken FC641114-413
HC HiRtto540119-312
Storypool540118-612
AC AsfalttiSoturit532018-411
FreVo53117-310
JS Ruud Gullit62135-137
HåkanSoccer61417-97
Munkkiniemi United52123-27
Dal/251224-75
B.O.B61233-125
FC Koffin Blossi41125-54
HelNou41034-113
Tali Rovers FC40131-111
FC Unipapua40042-200
Suodatin rajaa tälle sivulle näkyviin vain valitsemasi joukkueen ottelut

Ottelut

Miehet 11v11
B.O.B B.O.B - HC HiRtto HC HiRtto
29.7. 21:00
Miehet 11v11
Miehet 11v11
Miehet 11v11
Storypool Storypool - HelNou HelNou
30.7. 20:00
Miehet 11v11
Dal/2 Dal/2 - FreVo FreVo
30.7. 21:00
Miehet 11v11
Miehet 11v11
Miehet 11v11
Miehet 11v11
Miehet 11v11
Miehet 11v11
Miehet 11v11
FreVo FreVo - B.O.B B.O.B
9.8. 18:00
Miehet 11v11
FC Unipapua FC Unipapua - Dal/2 Dal/2
9.8. 19:00
Miehet 11v11
HelNou HelNou - Munkkiniemi United Munkkiniemi United
9.8. 20:00
Miehet 11v11
Storypool Storypool - HC HiRtto HC HiRtto
12.8. 19:45
Miehet 11v11
Dal/2 Dal/2 - FC Koffin Blossi FC Koffin Blossi
12.8. 21:00
Miehet 11v11
AC AsfalttiSoturit AC AsfalttiSoturit - FreVo FreVo
13.8. 19:45
Miehet 11v11
B.O.B B.O.B - FC Unipapua FC Unipapua
13.8. 20:45
Miehet 11v11
Miehet 11v11
Miehet 11v11
JS Ruud Gullit JS Ruud Gullit - HelNou HelNou
16.8. 20:00
Miehet 11v11
FreVo FreVo - Storypool Storypool
19.8. 21:00
Miehet 11v11
Tali Rovers FC Tali Rovers FC - Dal/2 Dal/2
20.8. 20:00
Miehet 11v11
FC Koffin Blossi FC Koffin Blossi - B.O.B B.O.B
20.8. 20:00
Miehet 11v11
Miehet 11v11
HelNou HelNou - HåkanSoccer HåkanSoccer
20.8. 21:00
Miehet 11v11
Miehet 11v11
Miehet 11v11
FC Koffin Blossi FC Koffin Blossi - HelNou HelNou
23.8. 20:00
Miehet 11v11
Storypool Storypool - FC Unipapua FC Unipapua
26.8. 21:00
Miehet 11v11
JS Ruud Gullit JS Ruud Gullit - HC HiRtto HC HiRtto
26.8. 21:00
Miehet 11v11
Munkkiniemi United Munkkiniemi United - FreVo FreVo
27.8. 20:00
Miehet 11v11
Miehet 11v11
B.O.B B.O.B - Dal/2 Dal/2
28.8. 18:00
Miehet 11v11
Miehet 11v11
HelNou HelNou - Tali Rovers FC Tali Rovers FC
29.8. 21:00
Miehet 11v11
Storypool Storypool - Tali Rovers FC Tali Rovers FC
2.9. 21:00
Miehet 11v11
Miehet 11v11
HelNou HelNou - Dal/2 Dal/2
2.9. 21:00
Miehet 11v11
FC Unipapua FC Unipapua - FreVo FreVo
4.9. 21:00
Miehet 11v11
Miehet 11v11
Miehet 11v11
HC HiRtto HC HiRtto - HåkanSoccer HåkanSoccer
9.9. 21:00
Miehet 11v11
FreVo FreVo - JS Ruud Gullit JS Ruud Gullit
9.9. 21:00
Miehet 11v11
Miehet 11v11
Dal/2 Dal/2 - AC AsfalttiSoturit AC AsfalttiSoturit
10.9. 21:00
Miehet 11v11
Tali Rovers FC Tali Rovers FC - B.O.B B.O.B
10.9. 21:05
Miehet 11v11
FC Koffin Blossi FC Koffin Blossi - Storypool Storypool
11.9. 21:00
Miehet 11v11
Tali Rovers FC Tali Rovers FC - FC Unipapua FC Unipapua
13.9. 19:45
Miehet 11v11
Storypool Storypool - Dal/2 Dal/2
16.9. 20:55
Miehet 11v11
Miehet 11v11
HelNou HelNou - HC HiRtto HC HiRtto
17.9. 20:00
Miehet 11v11
AC AsfalttiSoturit AC AsfalttiSoturit - B.O.B B.O.B
17.9. 21:00
Miehet 11v11
Miehet 11v11
HåkanSoccer HåkanSoccer - FreVo FreVo
18.9. 21:00
Miehet 11v11
JS Ruud Gullit JS Ruud Gullit - FC Unipapua FC Unipapua
19.9. 18:00
Näytä lisää

Tulokset

Miehet 11v11
HåkanSoccer HåkanSoccer 0 - 4 Storypool Storypool
28.6.2019 klo 19:00
Miehet 11v11
JS Ruud Gullit JS Ruud Gullit 1 - 0 Munkkiniemi United Munkkiniemi United
28.6.2019 klo 18:00
Miehet 11v11
FreVo FreVo 2 - 0 FC Koffin Blossi FC Koffin Blossi
26.6.2019 klo 20:00
Miehet 11v11
HelNou HelNou 0 - 8 AC AsfalttiSoturit AC AsfalttiSoturit
25.6.2019 klo 20:00
Miehet 11v11
HC HiRtto HC HiRtto 3 - 0 Dal/2 Dal/2
24.6.2019 klo 18:45
Miehet 11v11
Headless Chicken FC Headless Chicken FC 3 - 0 B.O.B B.O.B
24.6.2019 klo 17:30
Miehet 11v11
Munkkiniemi United Munkkiniemi United 1 - 0 Tali Rovers FC Tali Rovers FC
16.6.2019 klo 17:30
Miehet 11v11
Storypool Storypool 6 - 0 JS Ruud Gullit JS Ruud Gullit
16.6.2019 klo 17:00
Miehet 11v11
B.O.B B.O.B 2 - 1 HelNou HelNou
13.6.2019 klo 21:00
Miehet 11v11
AC AsfalttiSoturit AC AsfalttiSoturit 1 - 1 HåkanSoccer HåkanSoccer
10.6.2019 klo 21:00
Näytä lisää