Helsinki - 7v7 Mestaruus

7v7 Mestaruus: Sarjataulukko

OVTHMP
AC Kasarit761014-719
Kokemusvankkuri760125-1018
UHFC640219-812
Flamengo640220-1112
Invictus632117-1011
FC Pahaa Pitaa732214-711
SKCB631210-1110
PK Luu630313-189
Atletico Lauttasaari622211-98
Horace621314-157
Burros CF721413-227
FC Haaga711512-184
SWAPPIE611411-174
United Malmi71065-233
Farssi61056-183
Suodatin rajaa tälle sivulle näkyviin vain valitsemasi joukkueen ottelut

Ottelut

7v7 Mestaruus
UHFC UHFC - Atletico Lauttasaari Atletico Lauttasaari
5.8. 20:30
7v7 Mestaruus
SWAPPIE SWAPPIE - Farssi Farssi
7.8. 21:00
7v7 Mestaruus
7v7 Mestaruus
United Malmi United Malmi - PK Luu PK Luu
8.8. 18:45
7v7 Mestaruus
FC Pahaa Pitaa FC Pahaa Pitaa - Flamengo Flamengo
8.8. 18:45
7v7 Mestaruus
FC Haaga FC Haaga - Horace Horace
8.8. 19:30
7v7 Mestaruus
Burros CF Burros CF - Invictus Invictus
8.8. 20:15
7v7 Mestaruus
UHFC UHFC - SKCB SKCB
8.8. 21:00
7v7 Mestaruus
Invictus Invictus - AC Kasarit AC Kasarit
12.8. 18:45
7v7 Mestaruus
7v7 Mestaruus
Flamengo Flamengo - FC Haaga FC Haaga
12.8. 20:15
7v7 Mestaruus
PK Luu PK Luu - UHFC UHFC
12.8. 20:15
7v7 Mestaruus
SKCB SKCB - SWAPPIE SWAPPIE
12.8. 21:00
7v7 Mestaruus
Horace Horace - Burros CF Burros CF
13.8. 20:15
7v7 Mestaruus
Farssi Farssi - FC Pahaa Pitaa FC Pahaa Pitaa
13.8. 21:00
7v7 Mestaruus
7v7 Mestaruus
FC Haaga FC Haaga - FC Pahaa Pitaa FC Pahaa Pitaa
19.8. 20:00
7v7 Mestaruus
UHFC UHFC - Kokemusvankkuri Kokemusvankkuri
19.8. 20:15
7v7 Mestaruus
AC Kasarit AC Kasarit - Horace Horace
19.8. 20:45
7v7 Mestaruus
SWAPPIE SWAPPIE - PK Luu PK Luu
19.8. 21:00
7v7 Mestaruus
United Malmi United Malmi - Invictus Invictus
20.8. 20:00
7v7 Mestaruus
Burros CF Burros CF - Flamengo Flamengo
20.8. 20:15
7v7 Mestaruus
SKCB SKCB - Farssi Farssi
20.8. 20:45
7v7 Mestaruus
7v7 Mestaruus
Invictus Invictus - UHFC UHFC
26.8. 19:00
7v7 Mestaruus
PK Luu PK Luu - SKCB SKCB
26.8. 19:45
7v7 Mestaruus
FC Pahaa Pitaa FC Pahaa Pitaa - Burros CF Burros CF
26.8. 20:30
7v7 Mestaruus
Farssi Farssi - FC Haaga FC Haaga
26.8. 21:15
7v7 Mestaruus
Horace Horace - United Malmi United Malmi
27.8. 18:45
7v7 Mestaruus
Kokemusvankkuri Kokemusvankkuri - SWAPPIE SWAPPIE
27.8. 19:30
7v7 Mestaruus
Flamengo Flamengo - AC Kasarit AC Kasarit
27.8. 20:15
7v7 Mestaruus
SKCB SKCB - Atletico Lauttasaari Atletico Lauttasaari
29.8. 18:00
7v7 Mestaruus
AC Kasarit AC Kasarit - FC Pahaa Pitaa FC Pahaa Pitaa
2.9. 18:00
7v7 Mestaruus
UHFC UHFC - Horace Horace
2.9. 18:00
7v7 Mestaruus
SKCB SKCB - Kokemusvankkuri Kokemusvankkuri
2.9. 18:45
7v7 Mestaruus
United Malmi United Malmi - Flamengo Flamengo
2.9. 18:45
7v7 Mestaruus
SWAPPIE SWAPPIE - Invictus Invictus
2.9. 19:30
7v7 Mestaruus
PK Luu PK Luu - Farssi Farssi
2.9. 20:15
7v7 Mestaruus
Burros CF Burros CF - FC Haaga FC Haaga
2.9. 21:00
7v7 Mestaruus
7v7 Mestaruus
7v7 Mestaruus
7v7 Mestaruus
AC Kasarit AC Kasarit - Burros CF Burros CF
16.9. 18:00
7v7 Mestaruus
PK Luu PK Luu - Invictus Invictus
16.9. 21:00
7v7 Mestaruus
Kokemusvankkuri Kokemusvankkuri - Farssi Farssi
17.9. 18:00
7v7 Mestaruus
SWAPPIE SWAPPIE - Flamengo Flamengo
17.9. 18:00
7v7 Mestaruus
SKCB SKCB - Horace Horace
17.9. 18:45
7v7 Mestaruus
7v7 Mestaruus
United Malmi United Malmi - FC Haaga FC Haaga
19.9. 20:15
7v7 Mestaruus
UHFC UHFC - FC Pahaa Pitaa FC Pahaa Pitaa
19.9. 21:00
7v7 Mestaruus
Invictus Invictus - SKCB SKCB
23.9. 18:00
7v7 Mestaruus
FC Haaga FC Haaga - AC Kasarit AC Kasarit
23.9. 18:15
7v7 Mestaruus
Kokemusvankkuri Kokemusvankkuri - PK Luu PK Luu
23.9. 18:45
7v7 Mestaruus
Flamengo Flamengo - UHFC UHFC
23.9. 19:00
7v7 Mestaruus
7v7 Mestaruus
Horace Horace - SWAPPIE SWAPPIE
23.9. 20:30
7v7 Mestaruus
Farssi Farssi - Burros CF Burros CF
23.9. 21:15
Näytä lisää

Tulokset

7v7 Mestaruus
Atletico Lauttasaari Atletico Lauttasaari 3 - 0 United Malmi United Malmi
17.6.2019 klo 19:15
7v7 Mestaruus
SWAPPIE SWAPPIE 1 - 3 UHFC UHFC
17.6.2019 klo 18:00
7v7 Mestaruus
Kokemusvankkuri Kokemusvankkuri 5 - 1 Burros CF Burros CF
13.6.2019 klo 20:45
7v7 Mestaruus
Horace Horace 0 - 1 FC Pahaa Pitaa FC Pahaa Pitaa
13.6.2019 klo 20:00
7v7 Mestaruus
Invictus Invictus 4 - 2 FC Haaga FC Haaga
12.6.2019 klo 20:45
7v7 Mestaruus
PK Luu PK Luu 1 - 2 AC Kasarit AC Kasarit
12.6.2019 klo 20:00
7v7 Mestaruus
Farssi Farssi 1 - 4 Flamengo Flamengo
10.6.2019 klo 21:00
7v7 Mestaruus
SKCB SKCB 3 - 0 United Malmi United Malmi
10.6.2019 klo 20:15
7v7 Mestaruus
FC Pahaa Pitaa FC Pahaa Pitaa 1 - 1 Atletico Lauttasaari Atletico Lauttasaari
6.6.2019 klo 21:00
7v7 Mestaruus
Flamengo Flamengo 6 - 0 Horace Horace
5.6.2019 klo 21:15
Näytä lisää