Etelä - Miesten Futsal-Kolmonen

Miesten Futsal-Kolmonen, 1: Sarjataulukko

OVTHMP
PK-35650145-1715
HFC741247-3013
FC ALPC540125-1612
GFT/3640234-3412
FC POHU632144-3211
LeJa/Juniors531124-1910
GFT/LePa team623129-289
Töölön Taisto/SiHy622228-238
NuPS722322-248
FC Elite/Los Validos620440-496
Kilo IF/3620422-336
FC Aztecas620430-446
EPS611427-434
FC Pallokalat600613-380
Suodatin rajaa tälle sivulle näkyviin vain valitsemasi joukkueen ottelut

Ottelut: 1

Miesten Futsal-Kolmonen
FC POHU FC POHU - FC Aztecas FC Aztecas
klo 11:30
Miesten Futsal-Kolmonen
Miesten Futsal-Kolmonen
LeJa/Juniors LeJa/Juniors - PK-35 PK-35
klo 16:00
Miesten Futsal-Kolmonen
FC Pallokalat FC Pallokalat - FC ALPC FC ALPC
klo 19:00
Miesten Futsal-Kolmonen
Kilo IF/3 Kilo IF/3 - EPS EPS
klo 19:15
Miesten Futsal-Kolmonen
Miesten Futsal-Kolmonen
PK-35 PK-35 - FC Pallokalat FC Pallokalat
26.1. 11:00
Miesten Futsal-Kolmonen
Töölön Taisto/SiHy Töölön Taisto/SiHy - HFC HFC
26.1. 12:00
Miesten Futsal-Kolmonen
FC ALPC FC ALPC - Kilo IF/3 Kilo IF/3
26.1. 12:30
Miesten Futsal-Kolmonen
FC Aztecas FC Aztecas - GFT/3 GFT/3
26.1. 13:30
Miesten Futsal-Kolmonen
FC Elite/Los Validos FC Elite/Los Validos - NuPS NuPS
26.1. 13:30
Miesten Futsal-Kolmonen
GFT/LePa team GFT/LePa team - LeJa/Juniors LeJa/Juniors
26.1. 19:00
Miesten Futsal-Kolmonen
EPS EPS - FC POHU FC POHU
26.1. 19:15
Miesten Futsal-Kolmonen
LeJa/Juniors LeJa/Juniors - FC ALPC FC ALPC
2.2. 13:00
Miesten Futsal-Kolmonen
FC POHU FC POHU - Kilo IF/3 Kilo IF/3
9.2. 12:00
Miesten Futsal-Kolmonen
FC Aztecas FC Aztecas - NuPS NuPS
9.2. 12:00
Miesten Futsal-Kolmonen
Miesten Futsal-Kolmonen
LeJa/Juniors LeJa/Juniors - HFC HFC
9.2. 15:00
Miesten Futsal-Kolmonen
PK-35 PK-35 - FC ALPC FC ALPC
9.2. 16:30
Miesten Futsal-Kolmonen
Miesten Futsal-Kolmonen
GFT/3 GFT/3 - EPS EPS
9.2. 20:30
Miesten Futsal-Kolmonen
NuPS NuPS - EPS EPS
15.2. 12:30
Miesten Futsal-Kolmonen
GFT/LePa team GFT/LePa team - PK-35 PK-35
15.2. 14:00
Miesten Futsal-Kolmonen
Kilo IF/3 Kilo IF/3 - GFT/3 GFT/3
15.2. 16:00
Miesten Futsal-Kolmonen
HFC HFC - FC Pallokalat FC Pallokalat
15.2. 17:00
Miesten Futsal-Kolmonen
Miesten Futsal-Kolmonen
FC ALPC FC ALPC - FC POHU FC POHU
16.2. 12:00
Miesten Futsal-Kolmonen
Miesten Futsal-Kolmonen
Miesten Futsal-Kolmonen
PK-35 PK-35 - HFC HFC
22.2. 17:30
Miesten Futsal-Kolmonen
NuPS NuPS - Kilo IF/3 Kilo IF/3
23.2. 11:30
Miesten Futsal-Kolmonen
GFT/3 GFT/3 - FC POHU FC POHU
23.2. 19:00
Miesten Futsal-Kolmonen
EPS EPS - Töölön Taisto/SiHy Töölön Taisto/SiHy
23.2. 19:15
Miesten Futsal-Kolmonen
GFT/LePa team GFT/LePa team - FC ALPC FC ALPC
23.2. 20:30
Miesten Futsal-Kolmonen
LeJa/Juniors LeJa/Juniors - FC Aztecas FC Aztecas
1.3. 13:30
Miesten Futsal-Kolmonen
FC ALPC FC ALPC - GFT/3 GFT/3
7.3. 11:00
Miesten Futsal-Kolmonen
Miesten Futsal-Kolmonen
HFC HFC - GFT/LePa team GFT/LePa team
7.3. 17:00
Miesten Futsal-Kolmonen
Miesten Futsal-Kolmonen
FC POHU FC POHU - NuPS NuPS
8.3. 12:00
Miesten Futsal-Kolmonen
FC Aztecas FC Aztecas - FC Pallokalat FC Pallokalat
8.3. 13:30
Miesten Futsal-Kolmonen
EPS EPS - LeJa/Juniors LeJa/Juniors
8.3. 19:15
Miesten Futsal-Kolmonen
LeJa/Juniors LeJa/Juniors - Kilo IF/3 Kilo IF/3
21.3. 11:00
Miesten Futsal-Kolmonen
Miesten Futsal-Kolmonen
Miesten Futsal-Kolmonen
PK-35 PK-35 - FC Aztecas FC Aztecas
21.3. 13:00
Miesten Futsal-Kolmonen
FC ALPC FC ALPC - HFC HFC
21.3. 14:30
Miesten Futsal-Kolmonen
NuPS NuPS - GFT/3 GFT/3
21.3. 19:15
Miesten Futsal-Kolmonen
FC Pallokalat FC Pallokalat - EPS EPS
22.3. 19:15
Näytä lisää

Tulokset: 1

Miesten Futsal-Kolmonen
HFC HFC 3 - 6 NuPS NuPS
18.1.2020 klo 17:00
Miesten Futsal-Kolmonen
EPS EPS 5 - 8 FC Aztecas FC Aztecas
11.1.2020 klo 12:00
Miesten Futsal-Kolmonen
GFT/3 GFT/3 9 - 4 GFT/LePa team GFT/LePa team
10.1.2020 klo 20:30
Miesten Futsal-Kolmonen
EPS EPS 3 - 4 FC ALPC FC ALPC
5.1.2020 klo 19:15
Miesten Futsal-Kolmonen
Kilo IF/3 Kilo IF/3 5 - 6 FC Aztecas FC Aztecas
5.1.2020 klo 19:00
Miesten Futsal-Kolmonen
FC Elite/Los Validos FC Elite/Los Validos 5 - 10 FC POHU FC POHU
5.1.2020 klo 14:30
Miesten Futsal-Kolmonen
PK-35 PK-35 4 - 1 Töölön Taisto/SiHy Töölön Taisto/SiHy
5.1.2020 klo 13:00
Miesten Futsal-Kolmonen
NuPS NuPS 1 - 1 GFT/LePa team GFT/LePa team
5.1.2020 klo 11:30
Miesten Futsal-Kolmonen
HFC HFC 10 - 0 GFT/3 GFT/3
4.1.2020 klo 17:00
Miesten Futsal-Kolmonen
FC Pallokalat FC Pallokalat 2 - 9 LeJa/Juniors LeJa/Juniors
4.1.2020 klo 12:00
Näytä lisää