Seuran joukkueet

MiesFutsal Miehet III
HAASTE P12
MiesKakkonen, Miesten Suomen Cup, Harjoitusottelut (M1), Respect Suomen Cup
MiesKolmonen
KILPA P12
MiesFutsal Kolmonen
MiesKutonen
NainenFutsal Naiset, Naisten Futsal Cup
NainenNaisten Suomen Cup - Muut sarjatasot, Naiset Kolmonen, Naisten Suomen Cup 2019-2020, Naisten Suomen Cup 2018-2019, Harjoitusottelut (N2), Naisten Respect Suomen Cup, Naisten Kakkonen
NainenNaisten Suomen Cup
MiesP11-pojat B-taso (2007), P11-10 EK Kortteli, F9-pojat (2007)
MiesP11-10 EK Kortteli, P9 EK Kortteli
MiesP11-10 EK Kortteli
MiesP11-10 EK Kortteli, P9 EK Kortteli
P11-10 EK Kortteli
P11-10 EK Kortteli
MiesP11-10 EK Kortteli
MiesSPL -lopputurnaus PC14 taso 1, P15 Alue, P15 Itäinen alue, P15 Aluesarja piirikarsinta, P15-pojat (2003), P14 Alue, P15, P14
MiesP14-pojat A-taso (2004), P13, D12 Aluesarjakarsinta, D12, E11-pojat (04)
MiesP10 A-taso (2009), P9 EK Kortteli, P9, F8-pojat A-taso (2009)
MiesP9 EK Kortteli, P8 EK Kortteli, F8-pojat B-taso (2009)
MiesP10 B-taso (2009), P9 EK Kortteli, P8 EK Kortteli, F8-pojat B-taso (2009)
MiesP9 EK Kortteli
MiesP12 (2008), P11, P11 B-taso (2008), P10, P9 EK Kortteli
MiesP9 A-taso (2010), P9 EK Kortteli, P8 EK Kortteli, P7 EK Kortteli
MiesP9 EK Kortteli
NainenP9 EK Kortteli
MiesP9 EK Kortteli
MiesP10 B-taso (2010), P9 EK Kortteli
MiesP9 EK Kortteli
MiesP14 (2006), P13 Kakkonen, P12 ELL/Aluesarja piirikarsinta, P12, P11, E10, E10-pojat (05)
MiesC14-pojat A-taso (2002)
MiesC14-pojat A-taso (2003)
MiesP14-pojat B-taso (2004), P13, D12, E11-pojat (04)
MiesP9 B-taso (2010), P8 EK Kortteli, P7 EK Kortteli
MiesP9 A-taso (2010), P8 EK Kortteli
P8 EK Kortteli
MiesP8 EK Kortteli
MiesP8 EK Kortteli
MiesP8 EK Kortteli
MiesC14-pojat B-taso (2002)
MiesP13-pojat A-taso (2005)
NainenT11 (2008), P7 EK Kortteli
NainenP9 B-taso (2010), T9 (2010), P7 EK Kortteli
MiesP8 A-taso (2011), P7 EK Kortteli
MiesP8 B-taso (2011), P7 EK Kortteli
P7 EK Kortteli
NainenP8 (2012), P7 EK Kortteli
P7 EK Kortteli
P8 (2012), P7 EK Kortteli
P8 (2012), P7 EK Kortteli
P8 (2012), P7 EK Kortteli
P8E
MiesP13 Kolmonen, P13 Nelonen, P13 (2006), P12, P11, E10
P13 (2006)
MiesD13-pojat A-taso (2003)
MiesD13-pojat A-taso (2004)
MiesP13-pojat B-taso (2005)
P8V
Pojat 9v (2010) kilpa
MiesP13 B-taso (2007), P12 Nelonen, P12 B-taso (2007), P11, P11-pojat B-taso (2007), P10, F9-pojat (2007)
MiesD13-pojat B-taso (2004)
MiesP12-pojat A-taso (2006)
MiesPojat F9
MiesPojat F9
MiesSPL -lopputurnaus PD13 taso 2, D13, D12-pojat (03)
MiesSPL -lopputurnaus P13 taso 2, P13 Alue, P12 ELL karsinta, P12 Aluesarja, P12 ELL/Aluesarja piirikarsinta, P12, D12, E11-pojat (04)
MiesD12-pojat A-taso (2004)
MiesD12-pojat A-taso (2005)
Pojat 10v (2009) kilpa
MiesP12 ELL/Ykkönen piirikarsinta, P12 Kakkonen, P12 A-taso (2007), P11, P10, F9-pojat (2007)
MiesP12-pojat B-taso (2006)
MiesD12-pojat B-taso (2004)
MiesD12-pojat B-taso (2005)
Pojat 10v (2009) haaste
MiesP11 A-taso (2009), P10
MiesE11-pojat A-taso (2005)
MiesE11-pojat A-taso (2006)
MiesP11 B-taso (2009), P10
MiesE11-pojat B-taso (2005)
MiesE11-pojat B-taso (2005)
MiesE11-pojat B-taso (2006)
MiesP10-pojat A-taso (2008)
NainenP10 A-taso (2010), T11
MiesP10 A-taso (2010), P9
MiesE10-pojat A-taso (2006)
MiesE10-pojat A-taso (2007)
MiesP10-pojat B-taso (2008)
MiesP10-pojat B-taso (2008)
MiesE10-pojat B-taso (2006)
MiesE10-pojat B-taso (2006)
MiesE10-pojat B-taso (2007)
MiesPojat E11 haaste
MiesP9-pojat AB-taso (2009)
MiesP9-pojat AB-taso (2009)
MiesP9-pojat AB-taso (2009)
MiesP9-pojat AB-taso (2009)
MiesP9-pojat AB-taso (2009)
P9 A-taso (2011)
MiesF9-pojat A-taso (2008)
P9 B-taso (2011)
P9 B-taso (2011)
P9 B-taso (2011)
MiesF9-pojat B-taso (2008)
MiesF9-pojat B-taso (2008)
MiesP8-pojat A-taso (2010)
MiesP8-pojat B-taso (2010)
MiesP15 Ykkönen, P15 ELL, P14 Alue, P14, P13 ELL/Aluesarja piirikarsinta
P9 EP
MiesB17 Kolmonen, C15-pojat (00-01)
MiesP17 Ykkönen, P17 Kakkonen, B-pojat Ykkönen, testi
P9 VP
MiesC15-pojat (00-01)
P8 EP
MiesF8-pojat (2008)
MiesF8-pojat (2008)
MiesF8-pojat (2008)
P8 VP
MiesC14-pojat Puolen Suomen liiga
MiesC15
MiesD13-pojat (02)
MiesD13-pojat (02)
D13-pojat (02-03) 7v7, C-tytöt (00-01) 7v7
MiesP14 Ykkönen, P14 Kakkonen
MiesD12-pojat aluesarjakarsinta
MiesP13, P12, E11, E10-pojat (05)
MiesP13, P12, E11, E10-pojat (05)
MiesD13
MiesP12 Kakkonen, P12 (2008) ELL/Ykkönen piirikarsinta 2020, P11, P9
MiesP12 Kakkonen, P11
MiesP11, P10, P9
MiesP10
MiesP9
Tytöt D13 11v11
NainenC-tytöt pm turnaus
Tytöt D13 8v8 kaveri
NainenTytöt F9
NainenT15 Aluesarja Itäinen, SPL -lopputurnaus TC15 taso 2, C-tytöt Alue (02), T15 (-02) aluesarja 11v11, T15 8v8, TC15 Laura Kalmari karsinta, TC15 KK Alue, C15-tytöt (00-01)
Tytöt E10 kaveri
NainenT13H
NainenT9V
T12H
NainenE11-tytöt (2005)
NainenT13-tytöt (2005)
NainenD13-tytöt (2004)
NainenT13 (2006), T12, T11, TE11, E11-tytöt (04-05)
NainenT13 (2006), T13, TD13
NainenT13 (2007), T13 Kakkonen, T12
NainenT11-tytöt (2007)
NainenE11-tytöt (2006)
NainenT9-tytöt (2009)
NainenT9-tytöt (2009)
NainenF9-tytöt (2008)
NainenF9-tytöt (2008)
T9E
NainenT9V
NainenT18 (-00) Kakkonen, T18 (-00) Ykkösen karsinta
NainenT15 8v8
NainenT15 8v8, T13
NainenT13 Ykkönen, T13 Kakkonen, T13 Ykkönen piirikarsinta
PC14 -turnaus