Seuran joukkueet

MiesPF9 Jokela
NainenT10, taso 1 Jokela, T10, taso 1 Järvenpää, TF9 Järvenpää, TF9 Jokela
MiesP11, P10, taso 2 Rajamäki, P10, taso 2 Järvenpää, PF9 Kirkkonummi, PF9 Jokela
NainenT10, taso 2 Nurmijärvi, TF9 Järvenpää, TF9 Jokela
MiesP10, taso 3 Veikkola, PF9 Kirkkonummi, PF9 Jokela
NainenTF8 Kirkkonummi/LA, TF8 Kirkkonummi
MiesP9, EP, Leppävaara (9.5.), P8, EP Rajamäki 9.9., P8, EP Porvoo (14.5.), PF7 Porvoo/LA, PF7 Porvoo
MiesP9, VP, Leppävaara (9.5.), P8, VP Rajamäki 9.9., P8, VP Porvoo (14.5.), PF7 Porvoo/SU, PF7 Porvoo
MiesKKI45
MiesKKI47
MiesMiehet Kolmonen, Regions Cup, Harjoitusottelut (M3), Miehet Nelonen, Nelonen
MiesP17 Kolmonen, P17 Nelonen, Siirtyvät pelikiellot, Harjoitusottelut (P15), P15 Ykkönen, P15 Kakkonen, P14 Kakkonen, D13 Kakkonen 8v8, D12 Kakkonen
MiesMiesten Futsal-Kolmonen, Futsal Kolmonen, M Kilpasarja, M Harrastesarja
MiesMiehet Vitonen, Miehet Kutonen, Vitonen
MiesMiehet Vitonen, Miehet Kutonen
MiesKKI 55 7v7, KKI 50 7v7, JKKI 50, KKI 50
MiesMiehet
KKI 50 7v7
Kutonen
MiesKKI 45 7v7, KKI 45
NainenN3D
NainenN3D
NainenN4D
NainenNaiset Nelonen, Naiset
NainenNaiset, Naiset Vitonen
NainenB-Cuppi
NainenFutsal Naiset Kakkonen
NainenNaiset Harraste 7v7, Harraste Naiset
MiesA19
MiesA19 = P89
MiesA2D
MiesB16
MiesB17 = P91
MiesB3D
MiesC14
MiesC14A
MiesC14A
MiesC15A
MiesC15BC
MiesD12A
MiesD12A
MiesD13A
MiesD13Y
MiesHarraste P92
MiesHP95
MiesP96 7v7
MiesKNP20
MiesKNP14
MiesKeski-Espoo PE11
MiesKai Pahlman -lopputurnaus, P15 ELL, SPL -lopputurnaus P14 taso 1, SPL -lopputurnaus PD13 taso 1, P14 ELL, P13 ELL, D12 ELL, D12 ELL karsinta, E11
MiesP14 Kakkonen, Harjoitusottelut (P14), P13 Kakkonen 8v8, P12 Kakkonen, P12 Kolmonen, PE11 Jokela, Pojat E11 (-05), E11, PE10 Loviisa
MiesPojat E11/07 kilpa
B-14
C14 (-05) Haaste
MiesP20 Ykkönen, P20 Kakkonen, KNB, B-pojat Ykkönen, B17 Kakkonen, B17 Kolmonen
MiesP14 Vitonen, P13 Kolmonen 8v8, P13 Nelonen 8v8, P12 Kakkonen, P12 Kolmonen, PE11 Inkoo, PE11 Kirkkonummi
MiesP12 Kakkonen, PE11 Järvenpää
MiesPojat E11/07 haastaja
MiesFP01
MiesFP03
MiesFP03
Pojat 11, taso 3, Mäntsälä
P11, taso 3, Järvenpää
MiesP11, taso 3, Veikkola (2.5.)
P12 Eliitti (2007)
MiesPojat E11 (-05), PE10 Loviisa
MiesPE10 Loviisa
MiesP12 Kakkonen, PE11 Loviisa, PE11 Mäntsälä
MiesP12 ELL karsinta, P12 Ykkönen, P11, P10, taso 1 Rajamäki, P10, taso 1 Järvenpää
P12 Kilpa (2007)
MiesSPL -lopputurnaus PC14 taso 2, P15 Alue, P15 Ykkönen, P14 Ykkönen, D13 Ykkönen 8v8, D13 Kakkonen 8v8, D12 Kakkonen, D12 Ykkönen
MiesTaitokoulupelit, Pojat E10 (2007)
MiesMinihuuhkajapäivät, Pojat P10 (2008)
Pojat 10, taso 2, Rajamäki
MiesP10, taso 2, Kauniainen, Pojat 10
P12 Haaste (2007)
Pikkuhuuhkajapäivät P12 (2007)
MiesMinihuuhkajapäivät, Pojat P11 (2007)
MiesPorvoo PE10
MiesPorvoo PE10
MiesPorvoo PE10
Minihuuhkajapäivät P11 (2008)
MiesP10, taso 3 Veikkola, Pojat 10
MiesP10, taso 2 Veikkola, P9, EP Koivukylä, PF8 Rajamäki/LA, PF8 Havukoski
MiesP10, taso 2 Veikkola, P9, EP Koivukylä, PF8 Rajamäki/LA, PF8 Havukoski
Pojat 10, taso 3, Rajamäki
P12 Harraste (2007)
MiesPojat F9
MiesPojat F9
MiesPojat F9
MiesPojat F9
Pojat E10/08 harraste
MiesLeppävaara PF9
MiesHuuhkajapäivät, pojat D13
Minihuuhkajapäivät P10 (2009)
Pojat 9, EP, Rajamäki
MiesP9, EP, Tuusula, P9, EP, Leppävaara (9.5.)
MiesPF9 Porvoo
Pojat 05 kilpa/haaste
MiesHuuhkajapäivät, pojat P14 (2004)
MiesP9, EP Inkoo, P9, EP Koivukylä
Pojat 9, VP, Kirkkonummi
Pojat 05 harraste
Pojat 2005
MiesP9, VP, Tuusula, P9, VP, Porvoo (9.5.)
MiesP8, EP, Järvenpää 12.5., P7, EP Järvenpää 9.9., P7, EP Porvoo (13.5.)
MiesPojat 7, EP, Kirkkonummi, P7, EP, Koivukylä 12.5. (11.5.)
MiesP8, EP, Veikkola
MiesP8, VP, Järvenpää 12.5. (7.5.), P7, EP Järvenpää 9.9., P7, EP Porvoo (13.5.)
MiesP9, VP Jokela, P9, VP Koivukylä, PF8 Rajamäki/SU, PF8 Havukoski
MiesP9, VP Jokela, P9, VP Koivukylä, PF8 Rajamäki/SU, PF8 Havukoski
MiesPF8 Sipoo
MiesPF8 Sipoo
MiesPF8 Sipoo
P10 Kilpa (2009)
MiesPojat 7, VP, Kirkkonummi, P7, VP, Metsämaa 12.5. (10.5.)
MiesPF8 Rajamäki/SU
P10 Haaste (2009)
MiesP8, VP, Kauniainen, P8, VP, Metsämaa (8.5.)
MiesRajamäki PF8
MiesRajamäki PF8
MiesRajamäki PF8
MiesPojat E11
Pojat C14
P7, EP, Söderkulla (8.5.)
MiesPF7 Järvenpää
B13 8v8 (2007 synt.)B13 8v8 (born 2007)B13 8v8 (födda 2007)
B13 8v8 (2007 synt.)B13 8v8 (born 2007)B13 8v8 (födda 2007)
B13 8v8 (2007 synt.)B13 8v8 (born 2007)B13 8v8 (födda 2007)
MiesKlaukkala PF7
MiesKlaukkala PF7
MiesKlaukkala PF7
P7, VP, Veikkola (6.5.)
MiesPF7 Porvoo
MiesPF7 Porvoo
MiesA2D, A3D
MiesP13 Kolmonen 8v8, P13 Nelonen 8v8, Harjoitusottelut (P13), P12 Kakkonen
MiesPojat C14
MiesP7, VP Järvenpää 9.9., P7, EP Porvoo (13.5.)
MiesFutsal P10 (2008)
MiesFutsal P10 (2008)
MiesFP01
MiesP17 Kakkonen
MiesP17 Kolmonen
MiesFP03
MiesFP03
MiesP15 Kakkonen, P15 Kolmonen
MiesP15 Nelonen, P14 Kakkonen, P14 Kolmonen
MiesC15 Kolmonen
MiesC15A
MiesD13 7v7
MiesD12A
MiesP15 Kakkonen, C14 Kakkonen, C14 Kolmonen, D13 Kolmonen
P12 Kakkonen , P12 Kolmonen
P12 Kolmonen
MiesD13 Kakkonen 8v8, D12 Kolmonen, D12 7v7
MiesD13Y
MiesP12 Kutonen
P11
P11
P11
MiesE11
MiesP13 Ykkönen 8v8, D12 Ykkönen, E11
MiesE11
MiesE11
MiesP13 Kolmonen 8v8, D12 Kakkonen, E11
NainenPIT
NainenTB16 = T93
NainenTB16
NainenTB18 = T91
NainenTB18
NainenTB18
NainenTC14 = T94
NainenTC15 = T93
NainenTC15
NainenTD13 = T96
NainenTD13A
NainenTD13Y
NainenTDH
NainenKykykoulusarja, Tytöt
NainenPikkuhelmaripäivät, Tytöt (2005-2006)
T05 lauantai
Helmaripäivät T15 (2004)
NainenT14 Kolmonen, T13 Kakkonen, Tytöt D13, T12 Alue, T12 Ykkönen
NainenT13 Kolmonen, T13 Nelonen, Tytöt D13, T12 Kolmonen
NainenTytöt D13
NainenTaitokoulupelit, Tytöt E11 (2006)
NainenTE11 Mäntsälä, Tytöt E11 (-05), TE11
NainenTE11 Loviisa, Tytöt E11 (-05)
NainenT13K
Tytöt 11, taso 1/2, Kirkkonummi
NainenT13H
NainenT13H
T13H
T13H
NainenTE11 Espoonlahti
NainenT13 Kolmonen, T11, taso 2, Rajamäki, T12 Kolmonen
NainenT10, taso 1, Jokela, T9, EP Metsämaa, T9, EP Kirkkonummi, T8V
Tytöt 10, taso 1, Kirkkonummi
NainenT12H
NainenKirkkonummi TE11
NainenT10H
NainenT9, EP, Mäntsälä (11.5.), T8, EP Jokela 10.9., T8, EP Koivukylä (13.5.)
NainenTF8 Kirkkonummi
Tytöt 8, EP, Järvenpää
NainenT9E
T9E
NainenTF7 Porvoo/SU, TF7 Havukoski
NainenT8, VP, Mäntsälä 12.5. (11.5.), T7, VP Metsämaa 9.9., T7, EP Kirkkonummi (13.5.), TF7 Porvoo/SU, TF7 Havukoski
NainenVeikkola TE10
NainenTD13 Kolmonen 8v8, TE11 Kirkkonummi
NainenFutsal T13 (2005)
T8E
T9, EP, Leppävaara
NainenTE10 Jokela
NainenJokela TF8
NainenJokela TF8
NainenT7
NainenTF8 Porvoo
NainenTF9 Järvenpää
NainenTF8 Jokela
NainenTF7 Sipoo
NainenT15 Ykkönen, T12-15 Alue H, T14 Alue, T14 Ykkönen, T13 Ykkönen, T13 Kakkonen, TD12 Ykkönen, TE11
T12 Kolmonen , T12 Nelonen
NainenTC14 7v7
NainenTD12 muut
Futsal Miehet Harraste
N Kakkonen
N2D
N2D
N 2D
Premier Cup, NikeH
NikeH
NikeH
Soft
Nuoret
F lohko SOFT
Stadi Cup F lohko SOFT/10.6.
A2D
B16
ELLKARSINTA P14
Fcup
FM2
FM2
FP01
FP01
FP01
FP01
FP01
FP02
FP02
FP92
FP96
FP98
FT93
FT98
FT98
Tkyky
M Muut