P20 SM-karsinta

P20 SM-karsinta, Lohko A: Sarjataulukko

OVTHMP
Atlantis FC00000-00
FC Lahti00000-00
Gnistan00000-00
HJK00000-00
KuPS00000-00
KäPa00000-00
MP00000-00
MPS00000-00
PK-3500000-00
VJS00000-00
Suodatin rajaa tälle sivulle näkyviin vain valitsemasi joukkueen ottelut

Ottelut: Lohko A

P20 SM-karsinta
Atlantis FC Atlantis FC - VJS VJS
31.1. 20:30
P20 SM-karsinta
FC Lahti FC Lahti - KäPa KäPa
1.2. 15:00
P20 SM-karsinta
HJK HJK - PK-35 PK-35
1.2. 18:15
P20 SM-karsinta
MPS MPS - Gnistan Gnistan
1.2. 20:15
P20 SM-karsinta
KuPS KuPS - MP MP
2.2. 19:00
P20 SM-karsinta
KäPa KäPa - HJK HJK
8.2. 20:00
P20 SM-karsinta
PK-35 PK-35 - KuPS KuPS
9.2. 12:00
P20 SM-karsinta
MP MP - MPS MPS
9.2. 13:30
P20 SM-karsinta
VJS VJS - FC Lahti FC Lahti
9.2. 20:00
P20 SM-karsinta
Gnistan Gnistan - Atlantis FC Atlantis FC
9.2. 20:15
P20 SM-karsinta
KäPa KäPa - KuPS KuPS
15.2. 16:00
P20 SM-karsinta
FC Lahti FC Lahti - Atlantis FC Atlantis FC
15.2. 16:30
P20 SM-karsinta
HJK HJK - MPS MPS
15.2. 20:00
P20 SM-karsinta
PK-35 PK-35 - Gnistan Gnistan
16.2. 12:00
P20 SM-karsinta
MP MP - VJS VJS
16.2. 13:30
P20 SM-karsinta
KuPS KuPS - HJK HJK
22.2. 13:30
P20 SM-karsinta
MPS MPS - FC Lahti FC Lahti
22.2. 17:00
P20 SM-karsinta
VJS VJS - PK-35 PK-35
22.2. 17:30
P20 SM-karsinta
Gnistan Gnistan - MP MP
23.2. 12:00
P20 SM-karsinta
Atlantis FC Atlantis FC - KäPa KäPa
23.2. 20:15
P20 SM-karsinta
KuPS KuPS - VJS VJS
29.2. 14:00
P20 SM-karsinta
FC Lahti FC Lahti - MP MP
29.2. 15:00
P20 SM-karsinta
HJK HJK - Gnistan Gnistan
29.2. 16:30
P20 SM-karsinta
KäPa KäPa - MPS MPS
1.3. 12:00
P20 SM-karsinta
PK-35 PK-35 - Atlantis FC Atlantis FC
1.3. 20:15
P20 SM-karsinta
Gnistan Gnistan - KäPa KäPa
7.3. 12:40
P20 SM-karsinta
MPS MPS - VJS VJS
7.3. 14:30
P20 SM-karsinta
FC Lahti FC Lahti - KuPS KuPS
7.3. 15:00
P20 SM-karsinta
MP MP - PK-35 PK-35
8.3. 13:30
P20 SM-karsinta
Atlantis FC Atlantis FC - HJK HJK
8.3. 20:15
P20 SM-karsinta
KuPS KuPS - Atlantis FC Atlantis FC
14.3. 13:30
P20 SM-karsinta
VJS VJS - Gnistan Gnistan
14.3. 14:00
P20 SM-karsinta
KäPa KäPa - MP MP
14.3. 14:15
P20 SM-karsinta
HJK HJK - FC Lahti FC Lahti
15.3. 12:00
P20 SM-karsinta
PK-35 PK-35 - MPS MPS
15.3. 18:30
P20 SM-karsinta
Gnistan Gnistan - KuPS KuPS
21.3. 14:30
P20 SM-karsinta
VJS VJS - KäPa KäPa
21.3. 19:40
P20 SM-karsinta
PK-35 PK-35 - FC Lahti FC Lahti
22.3. 12:00
P20 SM-karsinta
MP MP - HJK HJK
22.3. 13:30
P20 SM-karsinta
MPS MPS - Atlantis FC Atlantis FC
22.3. 20:15
P20 SM-karsinta
Atlantis FC Atlantis FC - MP MP
28.3. 12:45
P20 SM-karsinta
KuPS KuPS - MPS MPS
28.3. 13:30
P20 SM-karsinta
HJK HJK - VJS VJS
28.3. 14:45
P20 SM-karsinta
FC Lahti FC Lahti - Gnistan Gnistan
28.3. 15:00
P20 SM-karsinta
KäPa KäPa - PK-35 PK-35
28.3. 16:45
Näytä lisää

P20 SM-karsinta

Lohkojen neljä parasta jatkavat SM-sarjaan. Lohkojen 5. sijoittuneet joukkueet kohtaavat toisen lohkon 6. sijoittuneet. Karsintaottelut pelataan yksiosaisina lohkossaan 5. sijoittuneen kotikentällä ja voittajat näistä otteluista jatkavat SM-sarjaan ja häviäjät pelaajavat P20 Ykkösessä. SM-sarjaan jaetaan lähtöpisteitä sijoitusten perusteella kolmelle parhaalle joukkueelle 3p-2p-1p. Ikäraja on 1.1.1999 tai sen jälkeen syntyneet.