Piirin turnauspäivät

Turnauspäivät 2018
(03.05. mukainen tilanne)

Piirin turnausmuotoisten kilpailujen alustavat turnauspäivät.  Piiri pidättää itsellään oikeuden tehdä turnauspäiviin muutoksia.

Yksittäisen joukkueen turnausmatkan tai vastaavan menon johdosta turnauspäiviin ei tehdä muutoksia.  Jos muutosta asiasta tulee sopia kaikkien kyseisessä turnauksessa mukana olevien joukkueiden kanssa.

Junioricupin finaalit su 03.06. Varkaudessa.

JKKI/45 pienkenttäpelin turnauspäivät päätetään myöhemmin. 

JKKI/45 7v7                 09.06.
ToU
     
           
P17 8v8 26.05.
SuPa
09.06.
LaPa-95
   
    04.08.
FC Nurmes
26.08.
Hurtat
   
           
P15 PSL
(Itä-Suomessa)
05.05.
JIPPO-j
19.05.
KuPS
   
  aluesarja
(Itä-Suomessa)
22.04.
SaPa
13.05.
LehPa
17.06.
KuPS/jl 04 haaste
 
    ? ? ? ?
  8v8 10.05.
JuPy
ToU
27.05.
SaPa (26.05.)
Yllätys
16.06.
JuPS
KuPS/jl 03
 
    05.08. 18.08. 09.09.  
           
P14 PSL
(Itä-Suomessa)
05.05.
KuPS
09.06.
JIPPO-j
   
  8v8 29.04.
KiuPa
Yllätys
12.05.
KuPS/jl 04 musta
KuPS/jl 04 keltainen
26.05.
NP-H
SuPa
17.06.
Hurtat (16.06.)
SaPa
    12.08. 25.08. 02.09. (16.09.)
           
P13 PSL
(Itä-Suomessa)
26.05.
JIPPO-j
09.06.
KuPS
   
  8v8
(Ykkönen)
05.05.
LehPa
WJK/valkoinen
10.05.
SaPa
Yllätys/06
19.05.
JIPPO-j/06
PK-37
16.06.
KiU
ToU
    04.08. 26.08. 15.09. (01.09.)
  8v8
(Kakkonen)
05.05.
KuPS/jl 05 musta
WJK/sininen
10.05.
KiuPa
KuPS/jl 05 keltainen
19.05.
JuPy
SuPa
16.06.
FC Nurmes
RautU
    04.08. 26.08. 01.09. 15.09.
           
P12 8v8
(Ykkönen)
06.05.
SaPa
ToU/07
20.05.
JIPPO-j/musta
PK-37
27.05.
SiPS
Yllätys
17.06.
LaPa-95
NP-H
    11.08. 25.08. 08.09. (22.09.)
  8v8
(Kakkonen)
06.05.
SC Riverball
ToU/07
27.05.
KuPS/jl 06 keltainen
KuPS/jl 06 musta
17.06.
JoPS
KiuPa
 
    11.08. 25.08. 08.09. (22.09.)
           
P11 8v8 05.05.
JIPPO-j
PK-37
ToU
26.05.
FC SIILI
LehPa
SaPa
16.06.
AC BARCA
KiuPa
WJK
 
    04.08.
FC Pogosta
NP-H
SoU
18.08.
JuPS
RautU
 
01.09.
SuPa
Yllätys
 
 
           
P10 8v8 12.05.
JuPy
LehPa
WJK
27.05.
JIPPO-j
PK-37
17.06.
FC SIILI
Yllätys
 
    11.08.
JuPS
SaPa
25.08.
Hurtat
SuPa
ToU
08.09.
HeiPa
LaPa-95
SiPS
 
           
P9 5v5 10.05.
LehPa
PK-37
WJK
26.05.
KiuPa
Yllätys
16.06.
JIPPO-j
SaPa
 
    05.08.
AC BARCA
HeiPa
LaPa-95
 
19.08.
NP-H
SuPa
 
02.09.
FC SIILI
Pallokissat
ToU
 
           
P8 5v5 19.05.
KiuPa
LehPa
ToU
17.06.
JuPy
PK-37
RautU
   
    12.08.
AC BARCA
SiPS
SuPa
26.08.
FC SIILI
JIPPO-j
LaPa-95
   
           
N/T18 7v7 19.05.
WJK/harraste
09.06.
LaPa-95
   
    11.08.
NP-H
25.08.
FC SIILI
08.09.
KiuPa
 
           
T15 PSL
(Itä-Suomessa)
13.05.
Pallokissat
26.05.
ToU
   
  aluesarja
(Itä-Suomessa)
29.04.
Pallokissat
05.05.
Yllätys
19.05.
FC SIILI
16.06.
Pallokissat/PSG
Klubi-36
    ? ? ? ?
           
T14 PSL
(Itä-Suomessa)
06.05.
Yllätys
10.06.
Pallokissat
   
           
T13 PSL (8v8)
(Itä-Suomessa)
21.04.
FC Hertta
19.05.
Pallokissat
10.06.
FC Hertta
 
  8v8 05.05.
KiuPa
LehPa
20.05.
FC SIILI
WJK
16.06.
LaPa-95
Pallokissat/06
 
    04.08. 25.08. 16.09.  
           
T12 8v8 10.05.
FC Hertta
27.05.
ToU
09.06.
Yllätys
 
    05.08.
Pallokissat
19.08.
FC SIILI
02.09.
FC Hertta/07
 
           
T11 8v8 12.05.
Klubi-36
20.05.
Pallokissat
10.06.
STPS
 
    04.08.
FC SIILI
25.08.
WJK
15.09.
FC Hertta
 
           
T10 8v8 10.05.
FC SIILI
16.06.
Klubi-36
   
    18.08.
FC Hertta
01.09.
Pallokissat
   
           
T9 5v5 19.05.
Klubi-36
09.06.
FC SIILI
   
    12.08.
FC Hertta
26.08.
Pallokissat