Myönnetyt luvat

Piirin myöntämät erikoisluvat ovat vuosittaisia, joten jokainen lupa tulee anoa perusteluineen joka vuosi erikseen.

Kaksoisedustusanomuksen voi tehdä ainoastaan seura, jossa pelaajalla on edustusoikeus – seuran puolesta asian voi hoitaa seuran hyväksymän käytännön mukaisesti nimenkirjoitusoikeuden omaava tai muu seuran valtuuttama henkilö.
Kaksoisedustusanomus >>>>>

Piiri ei myönnä yksittäistä turnausta koskevaa erillislupaa.
* = pelaajalle on jo merkitty Tasoon erillislupa

Vuoden 2018 luvat - 24.05.

    edustusoikeus kaksoisedustus
* Kumpulainen Miika -00 KuPS AC BARCA/miehet
* Laitinen Luukas
* Rissanen Jarkko-Heikki
-00 WJK AC BARCA/miehet
* Korhonen Heikki -01 WJK AC BARCA/miehet
* Ahonen Aada -03 Pallokissat FC SIILI/N,T18-T15
* Heinonen Tiia -06 SiPS FC SIILI/T12
* Korhonen Viivi -07 SiPS FC SIILI/T11
* Ronkainen Perttu -06 LehPa Hurtat/P12
* Huotari Pirita -04 FC Hertta JIPPO-j/P14 PSL
* Korhonen Santeri
* Saastamoinen Aapo
-02 FC Nurmes JuPS/miehet
* Kainulainen Inka -03 FC Hertta JuPS/P15
* Kokkonen Juuso -07 FC Nurmes JuPS/P11
* Boren Ahti
* Klemetti Veli
-08 FC Nurmes JuPS/P11
* Savolainen Eetu
* Vinni Jesse
-01 WJK JuPy/miehet
* Koistinen Samu
* Kuokkanen Jimi
-02 KuPS JuPy/miehet
* Hartikainen Kalle -03 ToU JuPy/P15
* Timonen Viljami -07 SiPS JuPy/P13
* Pennanen Antti-Oskari -03 LehPa KiU/miehet
* Kamunen Joni -01 PK-37 KiuPa/miehet
* Jauhiainen Aimo -02 PK-37 KiuPa/miehet
* Vainio Arttu -03 PK-37 KiuPa/miehet
* Francis Robin -04 PK-37 KiuPa/P14
* Sonninen Heidi -03 Pallokissat Klubi-36/T15
* Kuokka Nea
* Penttinen Eleonoora
-05
 
LaPa-95 Klubi-36/T15
* Pykäläinen Pekka
* Roth Mikael
-01 PK-37 LaPa-95/miehet, P17
* Juntunen Iiris
* Piippo Saana
-00 Klubi-36 LaPa-95/naiset
* Juntunen Eerin
* Bollström Salla
-01 Klubi-36 LaPa-95/naiset
* Eskelinen Jaani -04 SC Riverball LehPa/Yly yj P15-aluesarja
* Jokinen Tiitus -05 KiU LehPa/P15
* Eskelinen Anttu -07 SC Riverball LehPa/P11
* Hämäläinen Emilia
* Räsänen Rilla
-03 FC SIILI NP-H/naiset, P14
* Sirviö Johannes -05 KuPS NP-H/P14
* Martikainen Mira
* Pennanen Venla
* Rönkkö Nella
-04 Klubi-36 Pallokissat/T14 PSL
* Paananen Jenny -05 Klubi-36 Pallokissat/T14 PSL
* Siviö Saana -07 LehPa Pallokissat/T11
* Korhonen Aapo
* Lukkarinen Joonas
-00
-01
PK-37 Raiku/miehet
* Puikkonen Otto -00 MP SaPa/miehet
* Salpakari Verneri -01 MiKi SaPa/miehet
* Hänninen Eemeli -01 WJK SaPa/miehet
* Liimatainen Matti -03 MP SaPa/P15
* Räsänen Manta -02 KuKi SaPa/P15-P14
* Pakarinen Aleksi -04 KuPS SiPS/P14
* Pitko Veeti -05 KuPS SiPS/P14
* Kansanen Vieno
* Suomalainen Celina
-03 SoU ToU/T15
* Kansanen Ellen -05 SoU ToU/T15
* Niemi Henri -01 MP Warkaus JK/miehet
Liukkonen Johanna -82 PaRi WJK/naiset, harraste
* Adolfsson Niko -04 KuPS WJK/P14
* Kudjoi Kaapo
* Pöllänen Jasper
-05 KuPS WJK/P14-P13
* Hirvonen Leo -01 KuPS Zulimanit/miehet
* Määttä Paavo -02 KuPS Zulimanit/miehet