Junioricup

Vuoden 2018 junioricup - ottelut tulee pelata viimeistään ilmoitettuna kierroksen viimeisenä runkopäivänä.

P15 (-03) >>>>>
KuPS/jl 03, LehPa/Yly yj, PK-37, SaPa, SC Riverball, ToU/FC SIILI yj (6)
- 1. kierros kaksi ottelua (n. 23.04.- 06.05.) – kaksi joukkuetta suoraan toiselle kierrokselle

02.05. klo 18.00 SC Riverball - KuPS/jl 03 0-6
26.04. klo 19.00 LehPa/Yly yj - SaPa 1-3
  PK-37 ja ToU/FC SIILI suoraan 2. kierrokselle  

- 2. kierros kaksi ottelu (n. 21-27.05.)

22.05.klo 18.00 ToU/FC SIILI - KuPS/jl 03 0-8
21.05. klo 18.30 SaPa - PK-37 0-3

- finaali 03.06. Varkaudessa

03.06. klo 15.00 PK-37 - KuPS/jl 03 2-5

____________________________________________________________________________________________________________________

P14 (-04) >>>>>
KuPS/jl 04 keltainen A, KuPS/jl 04 musta A, KuPS/jl 05 haaste, LaPa-95, PK-37, SaPa, SiPS/WJK yj, Yllätys (8)
- 1. kierros neljä ottelua (n. 21.-29.04.)

21.04. klo 12.15 KuPS/jl 05 haaste - KuPS/jl 04 keltainen A 1-6
25.04. klo 18.30 SiPS/WJK yj - LaPa-95 6-1
26.04. klo 17.30 PK-37 - KuPS/jl 04 musta A 8-1
20.04. klo 19.00 SaPa - Yllätys 0-11

- 2. kierros kaksi ottelua (n. 12.-20.05.)

13.05. klo 14.00 KuPS/jl 04 keltainen A - PK-37 2-8
21.05. klo 18.30 Yllätys - SiPS/WJK yj 3-1

- finaali 03.06. Varkaudessa

03.06. klo 13.00 PK-37 - Yllätys 0-7

____________________________________________________________________________________________________________________

P13 (-05) >>>>>
KiU, KuPS/jl 05 keltainen Saku, KuPS/jl 05 musta, KuPS/jl 06 musta A, LehPa/musta, LehPa/punainen, PK-37/sininen, PK-37/valkoinen, SaPa, ToU, WJK/sininen, WJK/valkoinen, Yllätys, Yllätys/06 (14)
- pelataan yksittäisinä otteluina - 8v8
- 1. kierros kuusi ottelua (n. 21.-29.04.) – kaksi joukkuetta suoraan 2. kierrokselle

29.04. klo 11.00 LehPa/musta - KuPS/jl 05 keltainen Saku 17-0
29.04. klo 15.00 WJK/sininen - KiU 1-1 rp 3-4
29.04. klo 14.00 SaPa - LehPa/punainen 1-6
28.04. klo 11.00 Yllätys/06 - KuPS/jl 06 musta A 11-0
27.04. klo 18.00 Yllätys - KuPS/jl 05 musta 10-1
29.04. klo 16.00 ToU - PK-37/sininen 1-2
  PK-37/valkoinen ja WJK/valkoinen suoraan 2. kierrokselle  

- 2. kierros neljä ottelua (n. 12.-16.05.)

12.05. klo 16.00 LehPa/punainen - KiU 9-2
15.05. klo 18.00 LehPa/musta - Yllätys/06 4-1
14.05. klo 19.00 PK-37/sininen - WJK/valkoinen 1-2
14.05. klo 19.00 PK-37/valkoinen - Yllätys 3-0 (luovutus)

- 3. kierros kaksi ottelua (n. 21.-27.05.) - saman seuran joukkueet asetetaan suoraan vastakkain

22.05. klo 18.00 LehPa/punainen - LehPa/musta 0-4
29.05. klo 19.00 WJK/valkoinen - PK-37/valkoinen 3-2

- finaali 03.06. Varkaudessa

03.06. klo 14.30 LehPa/musta - WJK/valkoinen 1-4

____________________________________________________________________________________________________________________

P12 (-06) >>>>>
KuPS/jl 06 keltainen A, KuPS/jl 06 keltainen B, KuPS/jl 06 musta B, KuPS/jl 06 musta C, NP-H, PK-37/sininen, PK-37/valkoinen, SaPa, SiPS, ToU, Yllätys/06 (11)
- pelataan yksittäisinä otteluina - 8v8
- 1. kierros kolme ottelua (n.18.-22.04.) – viisi joukkuetta suoraan 2. kierrokselle

19.04. klo 17.30 PK-37/sininen - KuPS/jl 06 musta C 9-0
21.04. klo 13.00 SiPS - Yllätys/06 0-3
21.04. klo 12.00 SaPa - KuPS/jl 06 keltainen A 8-1
  muut joukkueet suoraan 2. kierrokselle  

- 2. kierros neljä ottelua (n. 25.04.- 03.05.)

03.05. klo 19.00 ToU - NP-H 1-3
03.05. klo 17.30 PK-37/sininen - PK-37/valkoinen 7-4
29.04. klo 17.15 Yllätys/06 - KuPS/jl 06 musta B 12-0
29.04. klo 11.00 KuPS/jl 06 keltainen B - SaPa 1-8

- 3. kierros kaksi ottelua (n. 09.-17.05.)

14.05. klo 17.30 PK-37/sininen - NP-H 2-1
17.05. klo 19.00 SaPa - Yllätys/06 3-2 jo.

- finaali 03.06. Varkaudessa

03.06. klo 14.30 PK-37/sininen - SaPa 5-2 jo. (2-2)

____________________________________________________________________________________________________________________

T15 (-03) >>>>>
FC Hertta, Klubi-36, Pallokissat/PSG, ToU (4)
- pelataan yksittäisinä otteluina - 8v8
- 1. kierros kaksi ottelua (n. 01-27.05.)

17.05. klo 18.00 Klubi-36 - Pallokissat/PSG 2-1
08.05. klo 19.00 ToU - FC Hertta 4-6

- finaali 03.06. Varkaudessa

03.06. klo 13.00 FC Hertta - Klubi-36 1-2

____________________________________________________________________________________________________________________

T14 (-04) >>>>>
LaPa-95, Pallokissat, Pallokissat/05, SiPS/05, Yllätys (5)
- pelataan yksittäisinä otteluina - 8v8
- 1. kierros yksi ottelu (n. 23.-29.04.) – kolme joukkuetta suoraan 2. kierrokselle

23.04. klo 18.15 SiPS/05 - LaPa-95 1-2
  muut joukkueet suoraan 2. kierrokselle  

- 2. kierros kaksi ottelua (n. 22.-24.05.) - saman seuran joukkueet asetetaan suoraan vastakkain

18.05. klo 19.00 Yllätys - LaPa-95 7-0
29.05. klo Pallokissat - Pallokissat/05 2-7

- finaali 03.06. Varkaudessa

03.06. klo 13.00 Yllätys - Pallokissat/05 2-0

____________________________________________________________________________________________________________________

T13 (-05) >>>>>
FC Hertta, FC SIILI, Pallokissat, SiPS (4)
- pelataan yksittäisinä otteluina - 8v8
- 1. kierros kaksi ottelua (n. 10.05.)

08.05. klo 17.30 SiPS - Pallokissat 3-7
10.05. klo 16.00 FC SIILI - FC Hertta 4-6

- finaali 03.06. Varkaudessa

03.06. klo 16.00 Pallokissat - FC Hertta 4-1

____________________________________________________________________________________________________________________

T12 (-06) >>>>>
FC Hertta, FC SIILI, ToU, Yllätys/07 (4)
- pelataan yksittäisinä otteluina - 8v8
- 1. kierros kaksi ottelua (23.04. - 06.05.)

28.04. klo 10.00 Yllätys/07 - FC Hertta 0-6
24.04. klo 18.00 ToU - FC SIILI 2-5

- finaali 03.06. Varkaudessa

03.06. klo 16.00 FC SIILI - FC Hertta 0-5