Turnaukset 2017

Myönnetyt turnausluvat 2017:

Järjestäjä Ikäluokka Kenttä Ajankohta
MPS Miehet Tapanila TN 1.4.
Valtti P12 Puotila TN 1.4.
AFC EMU Miehet Puotila TN 2.4.
HIFK P11 Väinämöinen TN 9.4.
MPS P7-P9 Tapanila TN 8.-9.4.
HJK T10-T13 Töölö 8.-9.4.
Ponnistus P15-P16 Haapaniemi TN 8.-9.4.
FC POHU P15 Pitäjänmäki TN 8.-9.4.
PK-35 T14 Pihlajamäki TN 8.-9.4.
Valtti P8 Puotila TN 8.-9.4.
HPS P8 Paloheinä TN 9.4.
HIFK miehet, naiset Töölö 14.-15.4.
Valtti P17 Puotila TN 15.-16.4
HIFK P10 Väinämöinen TN 22.4.
HIFK P12 Väinämöinen TN 23.4.
KäPa F8-F9 Käpylä halli nap TN 22.-23.4.
KäPa P12 Kumpula TN 22.-23.4.
PK-35 P6-P12 Pihlajamäki TN + nap TN, Myllypuro TN ja Myllypuro 2 TN 22.-23.4.
Valtti P13 Puotila TN 22.-23.4
HPS T6-T9 Paloheinä TN 23.4.
HJK P7-P9 ja T7-T9 Sahara TN 29.4.
Valtti P8-P9 Puotila TN 29.4.
PK-35 P8-P9 Pihlajamäki TN ja Pihlajamäki nap TN 30.4.
FC Viikingit P8 Vuosaari TN 6.5.
Gnistan P7-P10 Oulunkylä TN, Oulunkylä 2 TN 6.-7.5.
PPJ P8 ja P13 Väinämöinen TN 6.-7.5.
PPJ P10 Lauttasaari TN 6.-7.5.
FC Kontu T6-T9 Kontula TN 6.5.
HPS P11 Paloheinä TN 6.-7.5.
KäPa P11 Kumpula TN 6.-7.5.
Valtti T10-T11 Puotila TN 6.-7.5.
FC Kontu P10 Kontula TN 13.5.
Ponnistus P7-P9 Haapaniemi TN 13.5.
FC POHU Naiset harraste Pitäjänmäki TN 13.5.
Valtti P11 Puotila TN 13.5.
KäPa P13 Oulunkylä TN, Oulunkylä 2 TN 13.-14.5.
HPS P9 Paloheinä TN 13.-14.5.
HIFK P9 ja T8-T9 Väinämöinen TN 20.5.
FC Viikingit T12 Kartano TN ja Kartano nap TN 20.5.
HIFK P7-P8 Väinämöinen TN 21.5.
FC Kontu P11 Kontula TN 20.-21.5.
HPS P13 Paloheinä TN 20.-21.5.
KäPa P7 - P12 Käpylä, Kumpula, Tali, Oulunkylä 20.-21.5.
KäPa P8-P11 Oulunkylä TN, Oulunkylä 2 TN 25.5.
FC Kontu P15 Kontula TN ja N 27.-28.5.
LPS P7-P9 ja T7-T9 Laajasalo TN + N 27.-28.5.
KäPa F10 Kumpula TN 27.-28.5.
Valtti P9 Puotila TN 27.-28.5
Stadi Cup   Käpylä, Töölö, Kontula 5.-10.6.
Valtti KKI65-SM Puotila TN 10.6.
PPJ P8-P9 Lauttasaari TN 10.-11.6.
HJK P7-P8 Laajasalo N 10.-11.6.
Valtti P14-P18 Puotila TN 11.6.
Arena Center Aikuiset Myllypuro TN 1.7.
Arena Center P7-P9 Myllypuro TN + N 2.7.
Helsinki Cup   Helsinki 10.-15.7.
Jokerit FC Miehet Myllypuro TN 29.7.
SPL Helsinki Aikuiset harraste Töölö 28.-30.7.
Gnistan T10-T13 Oulunkylä TN, Oulunkylä 2 TN 12.-13.8.
HJK P10-P11 Laajasalo N 12.-13.8.
PK-35 Miehet ja P6-P11 Käpylä 12.-13.8.
FC Kontu Kontupäivät Kontula TN ja N 19.-20.8.
LPS P10-P12 Laajasalo TN + N 19.-20.8.
KäPa P7 - P12 Käpylä, Kumpula, Tali, Oulunkylä 19.-20.8.
Gnistan T8-T9 Oulunkylä TN 26.8.
Ponnistus P14 Haapaniemi TN 26.8.
PPJ T8-T14 Lauttasaari TN, Hernesaari TN, Väinämöinen TN 26.-27.8.
FC Kontu P12 Kontula TN ja N 26.-27.8.
FC Viikingit P7 ja P13 Kartano TN ja Kartano nap TN 26.-27.8.
HJK P12 Laajasalo N 26.-27.8.
PK-35 P5-P9 Pihlajamäki TN ja Pihlajamäki nap TN 2.9.
MPS P11 Tapuli TN 2.-3.9.
PPJ P8 ja P11 Väinämöinen TN 2.-3.9.
FC Kontu P7-P8 Kontula TN 2.-3.9.
KäPa P13 Oulunkylä TN, Oulunkylä 2 TN 2.-3.9.
HPS P10 Paloheinä TN 2.-3.9.
FC Viikingit P9 Kartano nap TN 2.-3.9.
FC Viikingit P10 Kartano nap TN 9.9.
PPJ P14 Lauttasaari TN 10.9.
FC Kontu P14 Kontula TN ja N 9.-10.9.
PuiU P7-P11 ja T8-T9 Puistola TN + N 9.-10.9.
MPS P9 Tapuli TN 9.-10.9.
PiTa P12 Pitäjänmäki TN 9.-10.9.
HJK P9-P13 Töölö 15.17.9.
PK-35 T8-T12 Pihlajamäki TN ja Pihlajamäki nap TN 16.9.
Valtti P7 Puotila TN 16.9.
FC Kontu T7-T8 Kontula TN 17.9.
HPS T10-T11 Paloheinä TN 16.-17.9.
MPS T11 Tapuli TN 23.9.
HIFK P13 Väinämöinen TN 23.-24.9
Ponnistus T7-T16 Haapaniemi TN 23.-24.9.
MPS P12 Tapanila TN 30.9.-1.10.
Valtti T12 Puotila TN 30.9.-1.10.
Ponnistus P10-P13 Kallio TN 7.-8.10.
HIFK Miehet Väinämöinen TN, Töölö 13.-14.10.
Arena Center Aikuiset ja P7-P9 Pallomylly TN 14.-15.10.