Harrastesarja

LOHKO 1   klo kenttä nro  
pe 30.11. joupet.com - Mama Boussa 20.30 1 22 3 • 0
la 01.12. BK BÖK - Pesosen veikot 11.00 1 31 9 • 2
  joupet.com - BK BÖK 14.00 1 49 1 • 4
  Mama Boussa - Pesosen veikot 14.00 2 50 9 • 0
  BK BÖK - Mama Boussa 17.00 1 67 1 • 2
  Pesosen veikot - joupet.com 17.00 2 68 1 • 12
1/lohko 1 BK BÖK
2/lohko 1 joupet.com
           
LOHKO 2   klo kenttä nro  
pe 30.11. SpicyVirgins - Lohkovoittajat 19.00 2 14 1 • 3
la 01.12. Peltimäen Dynamo - FC Epelit 11.30 1 34 2 • 3
  Lohkovoittajat - Peltimäen Dynamo 15.00 1 55 2 • 2
  SpicyVirgins - FC Epelit 15.00 2 56 2 • 2
  FC Epelit - Lohkovoittajat 17.30 1 70 8 • 1
  Peltimäen Dynamo - SpicyVirgins 17.30 2 71 4 • 3
1/lohko 2 FC Epelit
2/lohko 2 Peltimäen Dynamo
           
LOHKO 3   klo kenttä nro  
pe 30.11. Sulavat Suklaat 2.0 - FC Kultajuna 17.30 1 4 0 • 3
  AFG-Ole - Fc Irene Partanen 17.30 2 5 3 • 2
  Sulavat Suklaat 2.0 - Fc Irene Partanen 19.30 1 16 2 • 3
  FC Kultajuna - AFG-Ole 19.30 2 17 1 • 1
la 01.12. AFG-Ole - Sulavat Suklaat 2.0 18.00 1 73 3 • 1
  Fc Irene Partanen - FC Kultajuna 18.00 2 74 0 • 1
1/lohko 3 FC Kultajuna
2/lohko 3 AFG-Ole
           
LOHKO 4   klo kenttä nro  
pe 30.11. Mukira - FC Fradi 20.00 2 20 0 • 2
  Real Hazardoza - FC Karhunkaatajat 20.30 2 23 2 • 0
la 01.12. Mukira - Real Hazardoza 16.30 1 64 7 • 3
  FC Fradi - FC Karhunkaatajat 16.30 2 65 0 • 0
  FC Karhunkaatajat - Mukira 18.30 1 76 1 • 9
  Real Hazardoza - FC Fradi 19.00 2 80 1 • 7
1/lohko 4 FC Fradi
2/lohko 4 Mukira
           
LOHKO 5   klo kenttä nro  
pe 07.12. KuPa - Kuopion Riento 16.30 1 124 3 • 0
  FC GulliGiäryle - Mertsin Enkelit 16.30 2 125 2 • 0
la 08.12. FC GulliGiäryle - KuPa 9.00 1 157 2 • 2
  Kuopion Riento - Mertsin Enkelit 9.00 2 158 0 • 8
  Kuopion Riento - FC GulliGiäryle 12.30 1 178 1 • 4
  Mertsin Enkelit - KuPa 12.30 3 180 1 • 1
1/lohko 5 FC GulliGiäryle
2/lohko 5 KuPa
           
LOHKO 6   klo kenttä nro  
pe 07.12. Hietalantien Rainers - Joen Pojat 19.30 1 142 2 • 3
  Kaletonin Pojat - ZeeGeeTee 19.30 3 144 1 • 12
la 08.12. Kaletonin Pojat - Hietalantien Rainers 10.30 1 166 0 • 16
  Joen Pojat - ZeeGeeTee 10.30 2 167 2 • 0
  ZeeGeeTee - Hietalantien Rainers 15.30 1 196 1 • 4
  Joen Pojat - Kaletonin Pojat 15.30 3 198 17 • 3
1/lohko 6 Joen Pojat
2/lohko 6 Hietalantien Rainers
           
LOHKO 7 Young Boys suljettu luovutuksen johdosta klo kenttä nro  
pe 07.12. Young Boys - Ac Kylän Poijjaat 18.30 1 136 0 • 3
luovutus
  OFC Kultainen Sukupolvi - Scoho 18.30 3 138 0 • 9
la 08.12. Scoho - Ac Kylän Poijjaat 11.00 1 169  7• 0
  Young Boys - OFC Kultainen Sukupolvi 11.00 3 171 x
  Scoho - Young Boys 16.00 1 199 x
  Ac Kylän Poijjaat - OFC Kultainen Sukupolvi 16.00 3 201 11 • 3
1/lohko 7 Scoho
2/lohko 7 Ac Kylän Poijjaat
           
LOHKO 8   klo kenttä nro  
pe 07.12. FC Mauhis - Yksisarviset 18.00 1 133 3 • 2
  JalakapalloFC - FC Nameless 18.00 3 135 6 • 3
la 08.12. FC Nameless - FC Mauhis 11.30 1 172 6 • 4
  Yksisarviset - JalakapalloFC 11.30 3 174 2 • 2
  JalakapalloFC - FC Mauhis 16.30 1 202 3 • 1
  FC Nameless - Yksisarviset 16.30 3 204 5 • 4
1/lohko 8 JalakapalloFC
2/lohko 8 FC Nameless
           
LOHKO 9   klo kenttä nro  
pe 07.12. Karkein - FC Lasse Pöysti 21.00 1 151 1 • 4
  Kurvin Vauhti - Alliance 21.00 2 152 0 • 7
la 08.12. FC Lasse Pöysti - Kurvin Vauhti 12.00 1 175 2 • 5
  Alliance - Karkein 12.00 3 177 3 • 1
  Alliance - FC Lasse Pöysti 17.00 1 205 8 • 1
  Kurvin Vauhti - Karkein 17.00 3 207 2 • 3
1/lohko 9 Alliance
2/lohko 9 Kurvin Vauhti
           
LOHKO 10   klo kenttä nro  
la 08.12. Team Äkkihoppu - FP 9.30 1 160 5 • 1
  HuKi - RS Rehelliset 9.30 2 161 4 • 4
  RS Rehelliset - Team Äkkihoppu 14.00 1 187 0 • 2
  FP - HuKi 14.00 3 189 8 • 2
  HuKi - Team Äkkihoppu 18.00 1 211 2 • 6
  FP - RS Rehelliset 18.00 2 212 1 • 2
1/lohko 10 Team Äkkihoppu
2/lohko 10 RS Rehelliset
           
LOHKO 11   klo kenttä nro  
pe 07.12. Royalin Rippeet - Ollin Poppoo 20.00 1 145 0 • 2
  FC RosES - KV Kings 20.00 3 147 0 • 2
la 08.12. FC RosES - Royalin Rippeet 19.00 1 217 4 • 0
  Ollin Poppoo - KV Kings 19.00 2 218 3 • 2
  KV Kings - Royalin Rippeet 21.00 1 229 5 • 1
  Ollin Poppoo - FC RosES 21.00 2 230 2 • 2
1/lohko 11 Ollin Poppoo
2/lohko 11 KV Kings
           
LOHKO 12 AC SuHu keskeytti klo kenttä nro  
pe 07.12. Dynamo Petroskoi - Joukolankadun Jyssäys 17.30 1 130 1 • 3
  AC SuHu - Kalpakikkailijat 17.30 3 132 (0 • 5)
la 08.12. Dynamo Petroskoi - AC SuHu 19.00 3 219 (9 • 1)
  Kalpakikkailijat - Joukolankadun Jyssäys 19.30 2 221 2 • 2
  Kalpakikkailijat - Dynamo Petroskoi 21.30 1 231 2 • 3
  Joukolankadun Jyssäys - AC SuHu 21.30 2 232 X
1/lohko 12 Joukolankadun Jyssäys
2/lohko 12 Dynamo Petroskoi
           
  1. CUP-KIERROS        
su 02.12. 1/lohko 1 - 2/lohko 2
BK BÖK - Peltimäen Dynamo
12.30 1 98 0 • 4
  1/lohko 2 - 2/lohko 1
FC Epelit - joupet.com
13.00 1 101 5 • 1
  1/lohko 3 - 2/lohko 4
FC Kultajuna - Mukira
14.00 1 107 (2 • 0)
vastalause 0-3
  1/lohko 4 - 2/lohko 3
FC Fradi - AFG-Ole
14.00 2 108 2 • 1 ja.
su 09.12. 1/lohko 5 - 2/lohko 6
FC GulliGiäryle - Hietalantien Rainers
10.00 1 233 3 • 0
  1/lohko 6 - 2/lohko 5
Joen Pojat - KuPa
10.00 3 235 2 • 1
  1/lohko 7 - 2/lohko 8
Scoho - FC Nameless
10.30 1 236 6 • 3
  1/lohko 8 - 2/lohko 7
JalakapalloFC - Ac Kylän Poijjaat
10.30 2 237 6 • 2
       muut jatkoon selvinneet joukkueet suoraan 2. kierrokselle
  2. CUP-KIERROS        
su 03.12. voittajat otteluista 98 - 107
Peltimäen Dynamo - Mukira
16.00 1 117 3 • 0
  voittajat otteluista 101 - 108
FC Epelit - FC Fradi
16.00 2 118 4 • 3 ja.
su 09.12. 1/lohko 9 - 2/lohko 10
Alliance - RS Rehelliset
11.30 1 242 4 • 1
  1/lohko 10 - 2/lohko 9
Team Äkkihoppu - Kurvin Vauhti
11.30 2 243 4 • 2
  1/lohko 11 - 2/lohko 12
Ollin Poppoo - Dynamo Petroskoi
11.30 3 244 1 • 2 ja.
  1/lohko 12 - 2/lohko 11
 Joukolankadun Jyssäys - KV Kings
12.00 1 245 1 • 2 ja.
  voittajat otteluista 233 - 236
FC GulliGiäryle - Scoho
12.30 1 248 1 • 0
  voittajat otteluista 235 - 237
Joen Pojat - JalakapalloFC
13.00 1 251 10 • 2
  3. CUP-KIERROS        
su 09.12. voittajat otteluista 242 - 244
Alliance - Dynamo Petroskoi
14.30 1 257 2 • 1
  voittajat otteluista 243 - 245
Team Äkkihoppu - KV Kings
14.30 2 258 2 • 3
  voittajat otteluista 117 - 248
Peltimäen Dynamo - FC GulliGiäryle
15.00 1 260 1 • 6
  voittajat otteluista 118 - 251
FC Epelit - Joen Pojat
15.00 2 261 0 • 1 ja.
  VÄLIERÄT        
su 09.12. ottelupari arvotaan
KV Kings - Joen Pojat
16.30 1 267 0 • 1
  ottelupari arvotaan
FC GulliGiäryle - Alliance
16.30 2 268 2 • 0
  FINAALI        
su 09.12. välieräottelujen voittajat
 Joen Pojat - FC GulliGiäryle
18.15 2 273 0 • 1