Fair Play-sarja

LOHKO 1   klo kenttä nro  
pe 30.11. FC Darras Stars - FC KeskiKetterä 17.00 3 3  1 • 3
  ODP crew - Keittoreipas 17.30 3 6 2 • 1
  FC KeskiKetterä - Keittoreipas 19.30 3 18 3 • 1
  FC Darras Stars - ODP crew 20.00 1 19 1 • 5
la 01.12. Keittoreipas - FC Darras Stars 12.00 1 37 3 • 1
  FC KeskiKetterä - ODP crew 12.00 2 38 2 • 2
1/lohko 1 ODP crew
2/lohko 1 FC KeskiKetterä
           
LOHKO 2   klo kenttä nro  
pe 30.11. FC Potkusormi - Nuiva 18.00 2 8 0 • 2
  LuPS - Loimu Lohtander 18.00 3 9 2 • 1
  Nuiva - Loimu Lohtander 20.00 3 21 3 • 1
la 01.12. FC Potkusormi - LuPS 11.30 2 35  3 • 2
  Nuiva - LuPS 14.30 1 52 1 • 0
  Loimu Lohtander - FC Potkusormi 14.30 2 53 0 • 3
1/lohko 2 Nuiva
2/lohko 2 FC Potkusormi
           
LOHKO 3   klo kenttä nro  
la 01.12. FC Jalkala - JPP 10.00 1 25 4 • 2
  Kati Hukka - FC ORPA 10.00 2 26 6 • 0
  JPP - FC ORPA 12.30 1 40 2 • 4
  FC Jalkala - Kati Hukka 12.30 2 41 1 • 4
  JPP - Kati Hukka 15.30 1 58 0 • 9
  FC ORPA - FC Jalkala 16.00 1 61 5 • 3
1/lohko 3 Kati Hukka
2/lohko 3 FC ORPA
           
LOHKO 4   klo kenttä nro  
pe 30.11. Peruna - Ruutiukot 17.00 1 1 2 • 0
  Takkaa Tullee - Jouto-ucot 17.00 2 2 1 • 3
  Ruutiukot - Jouto-ucot 19.00 1 13 4 • 1
  Takkaa Tullee - Peruna 19.00 3 15 0 • 6
la 01.12. Jouto-ucot - Peruna 12.30 3 42 2 • 7
  Ruutiukot - Takkaa Tullee 13.00 3 45 1 • 2
1/lohko 4 Peruna
2/lohko 4 Ruutiukot
           
LOHKO 5   klo kenttä nro  
pe 30.11. FC Golden - FC Pappa-Karhut 18.30 2 11 2 • 1
  Sorbano - FC Kupinäijät 18.30 3 12 3 • 4
  FC Kupinäijät - FC Pappa-Karhut 20.30 3 24 1 • 3
la 01.12. Sorbano - FC Golden 11.30 2 36 1 • 6
  FC Golden - FC Kupinäijät 15.30 2 59 5 • 1
  FC Pappa-Karhut - Sorbano 15.30 3 60 1 • 5
1/lohko 5 FC Golden
2/lohko 5 Sorbano
           
LOHKO 6   klo kenttä nro  
pe 30.11. FC Kultakuume - LAPTI 18.00 1 7 3 • 1
  HCT - Luihuset 18.30 1 10 1 • 4
la 01.12. FC Kultakuume - HCT 16.30 3 66 1 • 3
  LAPTI - Luihuset 17.00 3 69 1 • 5
  HCT - LAPTI 19.00 1 79 0 • 2
  Luihuset - FC Kultakuume 19.00 3 81 2 • 0
1/lohko 6 Luihuset
2/lohko 6 FC Kultakuume
           
LOHKO 7   klo kenttä nro  
pe 07.12. So What Team - Vetoäijät 16.00 3 123 1 • 6
  Zenit Saint-Petersburg - DC verkkovirrat 16.30 3 126 2 • 2
la 08.12. DC verkkovirrat - So What Team 9.00 3 159 2 • 2
  Vetoäijät - Zenit Saint-Petersburg 9.30 3 162 0 • 5
  So What Team - Zenit Saint-Petersburg 13.00 1 181 0 • 4
  Vetoäijät - DC verkkovirrat 13.00 3 183 2 • 10
1/lohko 7  
2/lohko 7  
           
LOHKO 8   klo kenttä nro  
pe 07.12. Fc Kunnolla - FC Platinum 17.00 1 127 1 • 5
  Jukan Pulju - Dynamo PTZ 17.00 3 129 1 • 0
la 08.12. Jukan Pulju - Fc Kunnolla 10.00 1 163 7 • 1
  Dynamo PTZ - FC Platinum 10.00 2 164 6 •1
  FC Platinum - Jukan Pulju 14.30 1 190 2 • 5
  Dynamo PTZ - Fc Kunnolla 14.30 3 192 12 • 0
1/lohko 8 Jukan Pulju
2/lohko 8 Dynamo PTZ
           
LOHKO 9   klo kenttä nro  
pe 07.12. Ollin Poppoon vaihtopenkki - Sauna Forum United 20.30 1 148 0 • 0
  The Larssons - FC Cornflakes 20.30 3 150 3 • 3
la 08.12. Sauna Forum United - FC Cornflakes 10.00 3 165 3 • 3
  The Larssons - Ollin Poppoon vaihtopenkki 10.30 3 168 2 • 3
  Ollin Poppoon vaihtopenkki - FC Cornflakes 15.00 1 193 2 • 1
  Sauna Forum United - The Larssons 15.00 3 195 7 • 1
1/lohko 9 Ollin Poppoon vaihtopenkki
2/lohko 9 Sauna Forum United
           
LOHKO 10   klo kenttä nro  
pe 07.12. AC Liiga - Sweaty Kings 16.00 1 121 1 • 2
  Team Sluiba - Lazy Days 16.00 2 122 0 • 1
  Team Sluiba - AC Liiga 19.00 1 139 1 • 2
  Sweaty Kings - Lazy Days 19.00 3 141 3 • 1
la 08.12. Sweaty Kings - Team Sluiba 19.30 1 220 4 • 1
  Lazy Days - AC Liiga 19.30 3 222 1 • 1
1/lohko 10 Sweaty Kings
2/lohko 10 AC Liiga
           
LOHKO 11   klo kenttä nro  
la 08.12. FC Globetrotters - Huumorilla Vaan 13.30 1 184 0 • 9
  Rypysuon Ryhti - Farssi 13.30 3 186 0 • 1
  Farssi - FC Globetrotters 17.30 1 208 9 • 1
  Huumorilla Vaan - Rypysuon Ryhti 17.30 3 210 6 • 0
  FC Globetrotters - Rypysuon Ryhti 20.00 1 223 2 • 8
  Huumorilla Vaan - Farssi 20.00 2 224 1 • 1
1/lohko 11 Huumorilla Vaan
2/lohko 11 Farssi
           
LOHKO 12   klo kenttä nro  
pe 07.12. FC Morbid Nemesis - Alliance-2 21.00 3 153 1 • 6
  Kepu-Kari Allstars* - Team GBF 21.30 3 156 4 • 0
la 08.12. FC Morbid Nemesis - Kepu-Kari Allstars* 18.00 3 213 4 • 2
  Team GBF - Alliance-2 18.30 3 216 2 • 5
  Team GBF - FC Morbid Nemesis 20.00 3 225 2 • 7
  Alliance-2 - Kepu-Kari Allstars* 20.30 3 228 4 • 0
1/lohko 12 Alliance-2
2/lohko 12 FC Morbid Nemesis
           
LOHKO 13   klo kenttä nro  
pe 07.12. AC Menestyksen Portaat - Beercules United 21.30 1 154 6 • 0
  Kalpeat kavaljeerit - Viikon Putki 21.30 2 155 1 • 2
su 10.12. Beercules United - Kalpeat kavaljeerit 18.30 1 214 1 • 4
  Viikon Putki - AC Menestyksen Portaat 18.30 2 215 3 • 2
  AC Menestyksen Portaat - Kalpeat kavaljeerit 20.30 1 226 3 • 2
  Viikon Putki - Beercules United 20.30 2 227 3 • 2
1/lohko 13 Viikon Putki
2/lohko 13 AC Menestyksen Portaat
           
  1. CUP-KIERROS        
su 02.12. 1/lohko 1 - 2/lohko 2
ODP crew - FC Potkusormi
11.00 1 89 1 • 0
  1/lohko 2 - 2/lohko 1
Nuiva - FC KeskiKetterä
11.00 2 90 2 • 1
  1/lohko 3 - 2/lohko 4
Kati Hukka - Ruutiukot
11.30 1 92 2 • 5
  1/lohko 4 - 2/lohko 3
Peruna - FC ORPA
11.30 2 93 3 • 0
luovutus
  1/lohko 5 - 2/lohko 6
FC Golden - FC Kultakuume
12.00 1 95 1 • 2
  1/lohko 6 - 2/lohko 5
Luihuset - Sorbano
12.00 2 96 2 • 5
su 09.12. 1/lohko 7 - 2/lohko 8
 Zenit Saint-Petersburg - Dynamo PTZ
10.30 3 238  3 • 1
  1/lohko 8 - 2/lohko 7
Jukan Pulju - DC Verkkovirrat
11.00 1 239 1 • 11
  1/lohko 9 - 2/lohko 10
Ollin Poppoon vaihtopenkki - AC Liiga
11.00 2 240 5 • 1
  1/lohko 10 - 2/lohko 9
Sweaty Kings - Sauna Forum United
11.00 3 241 8 • 0
  muut jatkoon selvinneet joukkueet suoraan jatkoon
  2. CUP-KIERROS        
su 02.12. voittajat otteluista 89 - 93
ODP crew - Peruna
15.00 1 112 2 • 5
  voittajat otteluista 90 - 95
Nuiva - FC Kultakuume
15.00 2 113 3 • 2
  voittajat otteluista 92 - 96
Ruutiukot - Sorbano
15.00 3 114 0 • 3
su 09.12. 1/lohko 11 - 2/lohko 13
Huumorilla Vaan - AC Menestyksen Portaat
12.00 3 247 3 • 0
  1/lohko 12 - 2/lohko 11
Alliance-2 - Farssi
12.30 3 250 4 • 1
  1/lohko 13 - 2/lohko 12
Viikon Putki - FC Morbid Nemesis
13.00 3 253 8 • 0
  voittajat otteluista 238 - 240
Zenit Saint-Petersburg - Ollin Poppoon vaihtopenkki
13.30 1 254 3 • 2 ja.
  voittajat otteluista 239 - 241
DC verkkovirrat - Sweaty Kings
13.30 3 256 0 • 1
  3. CUP-KIERROS        
su 09.12. voittajat otteluista 113 - 247
Nuiva - Huumorilla Vaan
14.30 3 259 0 • 8
  voittajat otteluista 114 - 250
Sorbano - Alliance-2
15.00 3 262 2 • 7
  voittajat otteluista 112 - 256
Peruna - Sweaty Kings
15.30 1 263 3 • 0
  voittajat otteluista 253 - 254
Viikon Putki - Zenit Saint-Peterburg
15.30 3 265 1 • 4
  VÄLIERÄT        
su 09.12. ottelupari arvotaan
Zenit Saint-Petersburg - Alliance-2
17.00 1 269 2 • 3
  ottelupari arvotaan
Huumorilla Vaan - Peruna
17.00 2 270 2 • 0
  FINAALI        
su 09.12. välieräottelujen voittajat
Huumorilla Vaan - Alliance-2
18.15 1 272 1 • 2 ja.