Fair Play-sarja

56 joukkuetta

LOHKO 1   klo kenttä n:o tulos
pe 01.12. FC Potkusormi - AC Liiga 17.30 1 4 1-0
  FC I.Partanen - FC Potkusormi 20.00 1 19 3-3
la 02.12. JPP - FC I.Partanen 10.00 1 25 0-3
  FC Potkusormi - JPP 12.30 1 40 1-1
  AC Liiga - FC I.Partanen 13.00 1 43 3-2
  JPP - AC Liiga 16.00 3 63 0-2
1/lohko 1 AC Liiga        
2/lohko 1 FC Potkusormi        
           
LOHKO 2   klo kenttä n:o  
pe 01.12. FC Karhunkaatajat - Huumorilla Vaan 17.00 3 3 1-1
  FC Pallokeijut - Kungs United FC 17.30 3 6 2-3
  Kungs United FC - FC Karhunkaatajat 19.30 3 18 4-1
  Huumorilla Vaan - FC Pallokeijut 20.00 3 21 7-4
la 02.12. FC Pallokeijut - FC Karhunkaatajat 19.00 2 80 0-3
  Huumorilla Vaan - Kungs United FC 19.30 3 84 1-0
1/lohko 2 Huumorilla Vaan        
2/lohko 2 Kungs United FC        
           
LOHKO 3   klo kenttä n:o  
pe 01.12. Linnanpellon Kartelli - Ruutiukot 18.00 3 9 0-2
  Sorbano - FC JumalWelhot 18.30 3 12 9-0
  Ruutiukot - Sorbano 20.30 2 23 1-0
  FC JumalWelhot - Linnanpellon Kartelli 20.30 3 24 1-0
la 02.12. Sorbano - Linnanpellon Kartelli 19.00 1 79 6-0
  FC JumalWelhot - Ruutiukot 19.00 3 81 1-7
1/lohko 3 Ruutiukot        
2/lohko 3 Sorbano        
           
LOHKO 4   klo kenttä n:o  
pe 01.12. ODP Crew - Luihuset 17.00 1 1 1-3
  FC Pappa-Karhut - Ketut SR 17.00 2 2 5-7
  FC Pappa-Karhut - ODP Crew 19.30 1 16 2-2
  Ketut SR - Luihuset 19.30 2 17 2-3
la 02.12. Luihuset - FC Pappa-Karhut 17.00 1 67 3-2
  Ketut SR - ODP Crew 17.00 3 69 1-3
1/lohko 4 Luihuset        
2/lohko 4 ODP Crew        
           
LOHKO 5   klo kenttä n:o  
la 02.12. FC Jalkala - PoPo 10.00 3 27 1-4
  Ihan Sama - Kupinäijät 10.30 3 30 1-0
  FC Jalkala - Kupinäijät 14.00 1 49 1-2
  PoPo - Ihan Sama 14.00 2 50 5-0
su 03.12. Ihan Sama - FC Jalkala 10.00 1 89 0-3
  PoPo - Kupinäijät 10.00 3 91 4-3
1/lohko 5 PoPo        
2/lohko 5 FC Jalkala        
           
LOHKO 6   klo kenttä n:o  
pe 01.12. Kati Hukka - Beercules United 19.00 3 15 5-0
  LuPS - Peruna 20.30 1 22 0-3
la 02.12. Kati Hukka - LuPS 17.30 1 70 0-0
  Peruna - Beercules United 17.30 2 71 8-0
  Beercules United - LuPS 20.00 1 85 1-2
  Peruna - Kati Hukka 20.00 2 86 2-1
1/lohko 6 Peruna        
2/lohko 6 Kati Hukka        
           
LOHKO 7   klo kenttä n:o  
la 02.12. FC Farssi - FC Golden 10.00 2 26 1-1
  Soppa Klubi - Eräkoirat 10.30 1 28 2-1
  FC Golden - Soppa Klubi 13.00 2 44 3-2
  FC Farssi - Eräkoirat 13.30 3 48 4-0
su 03.12. Eräkoirat - FC Golden 11.00 1 95 3-6
  Soppa Klubi - FC Farssi 11.30 3 100 1-3
1/lohko 7 FC Farssi        
2/lohko 7 FC Golden        
           
LOHKO 8   klo kenttä n:o  
pe 08.12. FC Kunnolla - Jukan Pulju 19.00 3 147 0-8
  So What Team - The Larssons 20.30 3 156 3-3
la 09.12. So What Team -FC Kunnolla 10.30 2 173 6-0
  Jukan Pulju - The Larssons 10.30 3 174 1-2
  The Larssons - FC Kunnolla 14.30 3 198 8-6
  So What Team - Jukan Pulju 15.00 3 201 2-2
1/lohko 8 (lohkon voittaja The Larssons - ei jatka) So What Team        
2/lohko 8 Jukan Pulju        
           
LOHKO 9 FC Takinkääntäjät suljettu luovutuksen johdosta klo kenttä n:o  
pe 08.12. Team GBF - Team Sluiba 17.00 1 133 3-5
  Dynamo PTZ - FC Takinkääntäjät 17.00 2 134 x
  FC Takinkääntäjät - Team GBF 19.30 3 150 x
la 09.12. Team Sluiba - Dynamo PTZ 15.30 3 204 0-3
  Team Sluiba - FC Takinkääntäjät 19.00 2 224 x
  Team GBF - Dynamo PTZ 19.00 3 225 1-5
1/lohko 9 Dynamo PTZ        
2/lohko 9 Team Sluiba        
           
LOHKO 10   klo kenttä n:o  
pe 08.12. Takkaa Tullee - Sweaty Kings 16.30 3 132 0-4
  Alliance-2 - Viikon Putki 17.00 3 135 7-1
la 09.12. Alliance-2 - Takkaa Tullee 16.30 1 208 3-1
  Sweaty Kings - Viikon Putki 16.30 3 210 2-2
  Viikon Putki - Takkaa Tullee 19.30 3 228 2-1
  Sweaty Kings - Alliance-2 20.00 3 231 1-2
1/lohko 10 Alliance-2        
2/lohko 10 Sweaty Kings        
           
LOHKO 11   klo kenttä n:o  
pe 08.12. Kalpeat Kavaljeerit - Royalin Rippeet 17.30 3 138 1-3
  Kepu-Kari Allstars* - Sauna Forum United 18.00 3 141 2-2
la 09.12. Royalin Rippeet - Sauna Forum United 18.30 1 220 6-2
  Kalpeat Kavaljeerit - Kepu-Kari Allstars* 18.30 3 222 6-3
  Sauna Forum United - Kalpeat Kavaljeerit 20.30 3 234 0-2
  Kepu-Kari Allstars* - Royalin Rippeet 21.00 3 237 0-3
1/lohko 11 Royalin Rippeet        
2/lohko 11 Kalpeat Kavaljeerit        
           
LOHKO 12   klo kenttä n:o  
pe 08.12. FC Cornflakes - Keittoreipas 21.00 3 159 5-0
  Ketut - Ollin Poppoo 21.30 3 162 0-3
la 09.12. FC Cornflakes - Ketut 18.30 2 221 2-9
  Keittoreipas - Ollin Poppoo 19.00 1 223 3-3
  Ollin Poppoo - FC Cornflakes 21.00 1 235 5-0
  Ketut - Keittoreipas 21.00 2 236 2-3
1/lohko 12 Ollin Poppoo        
2/lohko 12 Keittoreipas        
           
LOHKO 13   klo kenttä n:o  
la 09.12. FC Platinum - Hopon Poppoo 10.00 3 171 0-0
  Rypysuon Ryhti - FC HHFFHH 11.00 3 177 3-4
  Hopon Poppoo - Rypysuon Ryhti 13.30 3 192 2-1
  FC HHFFHH - FC Platinum 14.00 3 195 2-6
su 10.12. FC Platinum - Rypysuon Ryhti 9.00 1 238 2-3
  Hopon Poppoo - FC HHFFHH 9.00 2 239 1-0
1/lohko 13 Hopon Poppoo        
2/lohko 13 FC Platinum        
           
LOHKO 14   klo kenttä n:o  
la 09.12. AC Menestyksen Portaat - Globetrotters 9.00 3 165 6-1
  Golden FC - Lazy Days 9.30 3 168 0-2
  Globetrotters - Lazy Days 12.30 3 186 0-8
  Golden FC - AC Menestyksen Portaat 13.00 3 189 3-2
su 10.12. Globetrotters - Golden FC 9.30 1 241 2-14
  Lazy Days - AC Menestyksen Portaat 9.30 2 242 2-2
1/lohko 14 Lazy Days        
2/lohko 14 Golden FC        
           
1. cup-kierros   klo kenttä n:o  
su 03.12. AC Liiga - Kungs United FC 11.30 1 98 3-2
  Huumorilla Vaan - FC Potkusormi 11.30 2 99 2-1 ja.
  Ruutiukot - ODP Crew 13.00 1 107 1-2
  Luihuset - Sorbano 13.00 2 108 3-1
  PoPo - Kati Hukka 13.30 1 110 3-2 ja.
  Peruna - FC Jalkala 13.30 3 112 4-1
su 10.12. So What Team - Team Sluiba 9.00 3 240 1-2 ja.
  Dynamo PTZ - Jukan Pulju 9.30 3 243 8-1
  muut joukkueet suoraan jatkoon        
           
2. cup-kierros   klo kenttä n:o  
su 03.12. AC Liiga - ODP Crew 15.30 1 122 2-1
  Huumorilla Vaan - Luihuset 15.30 2 123 2-1
  FC Farssi - PoPo 15.30 3 124 4-0
  FC Golden - Peruna 16.00 3 127 2-9
  muut joukkueet suoraan 3. kierrokselle        
           
3. cup-kierros   klo kenttä n:o  
su 10.12. AC Liiga - FC Farssi 10.30 3 249 1-0 ja.
  Huumorilla Vaan - Peruna 11.00 1 250 3-4 ja.
  Royalin Rippeet - Keittoreipas 11.00 2 251 3-0
  Ollin Poppoo - Kalpeat Kavaljeerit 11.00 3 252 3-0
  Hopon Poppoo - Golden FC 11.30 1 253 1-2 ja.
  Lazy Days - FC Platinum 11.30 2 254 3-2 ja.
  Alliance-2 - Team Sluiba 11.30 3 255 13-1
  Sweaty Kings - Dynamo PTZ 12.00 3 258 1-2 ja.
           
4. cup-kierros   klo kenttä n:o  
su 10.12. AC Liiga - Alliance-2 14.00 2 269 0-5
  Peruna - Dynamo PTZ 14.00 3 270 0-1 ja.
  Royalin Rippeet - Golden FC 14.30 1 271 0-1
  Ollin Poppoo - Lazy Days 14.30 3 272 4-0
           
Välierät   klo kenttä n:o  
su 10.12. Golden FC - Ollin Poppoo 16.00 1 277 0-5
  Dynamo PTZ - Alliance-2 16.00 3 279 0-3
           
FINAALI   klo kenttä n:o  
su 10.12. Ollin Poppoo - Alliance-2 18.30 2 284 0-1